81
Az 1970-ben alapított svéd popegyüttes Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson és Anni-Frid Lyngstad által. Pályafutásuk során több mint 300 millió lemezt adtak el!
  • grrrrr
    #81
    Igen érvényes az összes jegyre de csak feb. 2. és 28. között, nem ?
  • ZsaniC
    #80
    Tényleg, csak a 30%os szűnik meg.. A könyvesbolt még érdekelne is
  • halkapsz
    #79
    az információkat olvasva ez érvényes az összes AbbaWorld-ös jegyre.Szóval nem csak a kuponos jegyekkel kapod meg ezeket a kedvezményeket
  • grrrrr
    #78
    Tényleg! Észre sem vettem. Minden akció a mai nappal ér véget ezen a kiállításon ?
  • ZsaniC
    #77
    jó ez, csak ahogy látom feb28ig érvényes, ami ma van :S Jól eldugták..
  • grrrrr
    #76
    Mintha egy kicsit piszkos lenne a fantáziád...

    most mutatta egyik haverom ezt a linket:
    http://abbaworld.hu/belepojegyet-most-rengeteg-kedvezmenyre-valthatja/
    Egy csomó kedvezményt lehet kapni az ABBA jeggyel az ETO területén működtettet üzleteknél.
    pl. 50 % kedvezmény A MeXtrém Park drótköteles Kalandparkjában egyéni és családi belépőjegyre
    40 % kedvezmény Alexandra Könyvesboltban minden teljes árú könyvre.

  • ZsaniC
    #75
    Ugyan, meglehet ezt oldani okosan is, de ahogy elképzeltem az általad felvázolt szitut, jót röhögtem :D
  • grrrrr
    #74
    Amikor a színpadon vagy a hologramokkal azt felveszik ?
    Kár hogy ilyen nagyfejű figurákat csináltak hologramoknak, sokkal jobb lett volna ha élethű figurákat csinálnak.
  • halkapsz
    #73
    Zsanic az ötleted az teljes mértékben triviális. Kivesz egy betegszabit és másnap a munkahelyén megjelenik tetőtől-talpig ABBA-s cuccban :)
  • ZsaniC
    #72
    gyorsan kiveszel betegszabit és lemész ma! nah? =)
  • grrrrr
    #71
    Óóóó hamarabb is szólhattál volna a kuponról :S Így lemaradtam róla mert csak 28.-ig érvényes
  • yugoslave
    #70
    Akit érdekel ABBAWORLD: hétfőig 30%-kal olcsóbb minden jegy ezzel a kuponnal!
  • krisztakelemen
    #69
    Nagyon muris ez a hologramos vetítés.A táncgép is jó lehet, bár nem lenne hozzá merszem ott mindenki előtt
  • fishsticks
    #68
    Voltam már Abbaworld-ön..ajánlom minden rajongónak és nem rajongónak egyaránt, de én valahogy jobban izgulok az újraegyesülésükre, elvileg fel fognak lépni valahol!!! :)

    Már mindenféle pletykák terjengnek, hogy hol mikor... jó lenne tudni!
  • yugoslave
    #67
    Kis összefoglaló az ABBA elmúlt egy éves "munkásságáról"
    Mamma Mia, reunite és a szóban forgó Abbaworld-ös hologrammos bulizásról is van egy jelenet. Jól néz ki :)

  • krisztakelemen
    #66
    tájidegen leszek a kis figurák közt :)
  • yugoslave
    #65
    Videó alapján komoly. Bár én azt hittem, az igazi énekesek lesznek megformálva a 3d-s hologrammos grafikában... nem erre számítottam, de erre is kíváncsi vagyok, nem láttam még ilyet élőben. Abba-s kivitelben még szebb :) :)
  • yugoslave
    #64
    Greenbox... :)
  • krisztakelemen
    #63
    Az oldalon van fent videó a bluebox-ról, csak ott zöld a háttér :) Nézzétek meg
  • ZsaniC
    #62
    http://www.youtube.com/watch?v=_oFSo4Wljmg Itt egy video a 3D-s holografikus témáról. Szerintem egész mókás...
  • tokesuly
    #61
    Na azt én is szívesen megnézném, érdekel milyen technológiát állítanak hadrendbe :D
    de úgy néz ki hogy a legegyszerűbb ha elmegyek és kipróbálom, a jegyár sem vészes, nincs is messze és még érdekel is.....
  • hellobello
    #60
    tényleg arra én is kíváncsi lennék, hogy pontosan nézz ki egy ilyen videó ???
  • yugoslave
    #59
    Nincs valakinek ilyen videója, amit megosztana?!
  • yugoslave
    #58
    Akkor elég komoly technikai arzenált sorakoztat fel a szervezőség Abbaworld-ön. Olvastam, hogy haza is lehet vinni az anyagot, vagyis, hogy felöltik a honlapjukra és otthon le tudod tölteni.
  • tokesuly
    #57
    igen, csak nyilván magasabb a színvonal amivel dolgoznak :D de egyébként igen olyan amilyen a fesztiválokon is szokott lenni
  • hellobello
    #56
    ja vágom ilyen szokott lenni a fesztiválokon is, nem ?
  • tokesuly
    #55
    a bluebox az az amikor egy kék háttér előtt felveszik a mozdulataidat és rá montírozzák a videóra, kb mintha te lennél a klipben :D vicces
  • yugoslave
    #54
    Mamma Mia nekem is adta. Furcsa, de a film is szuper volt, mint a musical... abbaworld-ben sem szeretnék csalódni ezek után :)
  • yugoslave
    #53
    Mi az a bluebox?! Éés mi köze az Abba-hoz?!
  • hellobello
    #52
    Én láttam nekem nagyon tetszett az is, meg a Mamma Mia is. Nagyon jók a betétdalok. :D:DD:D:D:
  • tokesuly
    #51
    Hát ha össze állnak akkor sem lesz már akkora sikerük, nyilván elmennek azok az emberek akik az Ő zenéjükön nőttek fel, vagy voltak fiatalok, de félő hogy az már izzadtság szagú lenne, ezért inkább maradjon meg a szép emlék.
    Ha meg valami frisset akar az ember róluk akkor elmegy a kiállításra és ott él a lehetőségekkel, mint a blueboxos videó készítés....vagy mi :D
  • yugoslave
    #50
    A tv-ben arról hallottam valami hírt a közelmúltban, hogy lehetséges, hogy az Abba újra összeáll... nem lenne rossz Olyasmit rebesgetnek, hogy Vilmos herceg esküvőjén lehet, hogy újra összeállnak bár erre nincs sok esély, mindenesetre nagy show lenne, az tuti... addig is marad az Abbaworld a rajongóknak :) Valaki volt már?! Tapasztalatok?
  • ZsaniC
    #49
    Erre a filmre gondoltál: Abba The movie
    Sajnos nem láttam, csak a Mamma miát, de azért szívesen megnézném ezt is, majd utánanézek, hátha meg lehet szerezni valakitől.
  • halkapsz
    #48
    Emlékszem volt még valami film, amit régen a tv-ben adtak. Illetve nem is film volt, hanem inkább koncertfelvétel. De nem az Ausztrál koncertjükre gondolok.
  • ZsaniC
    #47
    Jó, persze, nem most tombol az ABBA láz, de azért az történelem amit ők csináltak. De az öregek biztos elmennek erre a kiállításra. Meg külföldieket is biztosan érdekel, más országokba is volt már ilyen, aki nagy abbafan a szomszédos országokból tuti eljön.
  • halkapsz
    #46
    Tudom, hogy vannak, de nem olyan jellemző a mai fiatalok között, hogy szeretnék az Abbát. Idősebb korosztálynál meg fordítva van ez az arány.

    Karaoke buli, meg azért teljesen más tészta. Ott direkt olyan dalok vannak, amiket szinte tuti ismer mindenki. Nem feltétlen az a lényege, hogy olyat énekeljünk, amit szeretünk is.
  • ZsaniC
    #45
    Rengeteg fiatal van aki azért szereti még az abbát, meglepődnél fish. Ha voltál karaokes helyen, tuti hallottál már olyat, hogy abbát énekeltek
  • halkapsz
    #44
    Volt filmjük is? Jó tudni. Én sose voltam nagy Abbás. Ez a kiállítás inkább az öregebbik korosztályt érdekli, bár nem nézném ki szüleimből, hogy az ország másik feléből átutaznak Győrbe.
  • amazon15
    #43
    Igen,az Abbaworld-ről, április 3-ig lehet megtekinteni Győrben.
  • ZsaniC
    #42
    Melyik kiállításról beszéltek, az Abbaworld-ről?