319
VLC media player
  • Mauro
    #319
    A 3f2m/lfe DD hang másnál se szól 5.1-ben?

  • Mauro
    #318
    Köszi.
  • Zsombor99
    #317
    Ilyen volt már nálam is, miután számítógépet váltottam és az előző gépből áthelyezett HDD-ről akartam megnyitni valamit.
    → A kérdéses mappában állítsd be a Windowsban a felhasználói fiókodhoz a fájlok jogosultságait, ez ~100% helyrehozza!
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2020.10.27. 12:50:57
  • bela30
    #316
    Sziasztok!Be lehet-e állítani,hogy egy BD50-es ISO formátumú filmnek is működjön VLC-ben a menüje?

    Mert betölti a VLC,és bejön a menü is,de nem tudok lépkedni a menü pontok között,egérrel se és billentyűzettel se.Igazából a lemez extrái érdekelnének,csak mondom ezt a pontot képtelen vagyok elindítani,mert már eleve oda navigálni is.Csak magát a filmet tudom elindítani,mivel alapból a lejátszás gombon van úgymond a kurzor.

    Vagy ha esetleg ez szerintetek VLC-vel márpedig nem fog menni,akkor esetleg tudtok ajánlani egy olyan ingyenes lejátszót,aminek ez biztosan nem okozhat problémát?Windows 10 64 bitre kellene.
  • Mauro
    #315
    "A VLC nem tudta beolvasni a(z) „Bad file descriptor” fájlt." Ez vinyó, kábel, USB hiba miatt lehet?
    Utoljára szerkesztette: Mauro, 2017.10.17. 21:09:32
  • Spencer28
    #314
    Sziasztok!
    remelem tudtok segitteni nekem ebben a problemaban.Nos hol is kezdjem nemtudok VLC teve csatornakat nezni a neten ,elvileg firefox-es VLC szukseges hozza.Feltettem a VLC legujabb verziojat a gepemre na meg a firefox 47 van rajta ,azt mondjak azon az oldalon ,hogy kellene mukodjon ,de nekem nem mukodik sajna ,nem jon be a vlc lejatszo a firefox-ba :( . Pedig FULL telepitest vegeztem VLC-nel ahogy azt javasoltak ,hogy acivex es a mozilla bovitmeny meglegyen ,sajnos nemtudom mi baja ,azt irja ahol a lejatszo kellene legyena firefox-ba ,hogy ''A tartalom megtekintesehez bovitmeny szukseges " .
    Ezt irja
    http://kepkezelo.com/images/kwtyfzfae0iv5lg1afct.png
    Probaltam windows 7-en windows 10-en, probaltam regebbi VLC-t feltenni de semmi ,minden ugyanugy van es nincs a firefox a bovitmenyek kozott se a VLC plugin amit tudnek engedelyezni ,na meg neztem a kiterjesztesek kozott is de ott sincsen meg a plugin .Nemtudom,hogy ,mar mit csinaljak mar ,par javaslat otlet ?
  • ddt500
    #313
    Hali! VLC-vel szeretnék játék videót csinálni. Gyönyörű lesz a felvétel csak nincs hang. Már 20 beállítást kipróbáltam. Mi lehet a baj?
  • repvez
    #312
    Probálj keresni valami olyan beállitást ami a v-sync et állitja, a monitor és a lejátszás képfrissitésének egyformának kéne lennie.

    Egyébként a megoldás engem is érdekelnek,mert nálam is hasonló a gond win 10 nél a YT videok alatt is.De nem jöttem rá mitől.
    VLC-t nem használok,de a többi lejátszónál is megvan a hiba
  • mac83
    #311
    Sziasztok,
    Barátnőm laptopjára új windows-t telepitettünk, update, minden után vlc playert feltettük, és a videókat csikozva játsza le.
    Ha a filmben nem mozog a kép, akkor jó, de ha elmozdul a kamera pl oldalra, beciskozodik a kép, mintha alacsony fps számmal menne, és megtörik. Media player-el játszva jól müködik.
    Nem volt ez előtt gond ilyennel, és nem tudunk rájönni mi lehet a gond.
    Próbáltam régebbi vlc-vel, codec pakkot is le-fel telepitettem, de nem segitett semmi.
    Van ötletetek?
    Köszi
  • Bal0924
    #310
    Köszi, aszt hiszem bevált.
  • kl24h
    #309
    Próbáld meg a Eszközök > Beállítások (itt "Egyszerű beállítások"-ra legyen állítva) > Kezdőfelület > itt a "Lejátszólista és példányok"-nál alapban a 3-ból a középső van bepipálva, te vedd ki a pipa jelet hogy a 3-ból egyik se legyen bepipálva. Nálam működik!
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.08.12. 19:31:34
  • Bal0924
    #308
    Meglehet oldani hogy minden egyes fájlnál amit megnyitok, új ablakba jelenítse meg?
  • Jim Morrison
    #307
    de, csak kicsiket lépett.
  • Palinko
    #306
    J meg K is működik nem?
  • kl24h
    #305
    Nálam tökéletesen megy, pedig eléggé gyenge gépem van.
    Azt ajánlom, hogy töröld le a VLC-t, utána minden VLC mappát törölj (a rejtett mappák közül is!!!) és utána telepítsd fel megint, nem szabad gond legyen.
  • repvez
    #304
    igen, ami a legujabb volt
  • kl24h
    #303
    A hivatalos oldalról töltötted le a VLC-t?
  • repvez
    #302
    A 2.1.5-ös verzio van feltéve de rángatózva játsza le a videokat , mi a gondja neki eddig bármelyiket próbáltam telepités után bármilyen beállitás módosítása nélkül jól játszott le mindent.
  • Jim Morrison
    #301
    köszi, meglesem!
  • kl24h
    #300
    Eszközök > Beállítások > az ablak alján az "Egyszerű" van bejelölve, rákattintsz a "Mind"-re > és legalul a Videónál a Feliratok / OSD-ben lesz a Feliratok késleltetése. Itt a Számítási tényezőnél valószínűleg 0.50 kell írj (standardban 2.00 van, amit úgy ír, hogy másodpercekben van), ki kell próbálni, én nem foglalkoztam ilyennel.
  • Jim Morrison
    #299
    Hali!
    Hol tudom átállítani, hogyha feliratot akarom késleltetni akkor ne 50ms onként lépkedjen hanem 500 ms onként?
  • Bal0924
    #298
    Sziasztok!

    Miért csinálja azt a vlc hogy csak 1x rakom teljes képernyőre(nem F-el) és onnantól fogva mindig teljes képernyőn megy.. csak akkor megy vissza normál méretű ablakra mikor kitörlöm a hátterét(C:Usersfelhaszn.AppDataRoaming)
  • banok
    #297
    Beszarás nem is tudtam, hogy VLC-n lehet nézni youtube-ot. Mindig tanul az ember.
  • pammerbalazs
    #296
    Az Öcsém gépén is megpróbáltam, de ott se jó, pedig az erősebb gép mint az enyém.
  • pammerbalazs
    #295
    Nemrég tettem újra a gépet.
  • Tetsuo
    #294
    A youtube néha flashként játszik le vmit néha nem... nem teljesen értem.
  • kl24h
    #293
    Akkor valami nagy probléma van a gépeddel (pl. vírus, stb.).
  • pammerbalazs
    #292
    Nekem csak a silverlight nincs telepítve, de felraktam és úgyis kipróbáltam, de semmi változás nem történt.
  • kl24h
    #291
    Nálam csak az Adobe Flash Player (Shockvawe player) van telepítve és a Silverlight. Semmi kopek.
  • pammerbalazs
    #290
    Újra telepítettem és úgyse müködik. Nem értem..
  • kl24h
    #289
    Az általad megadott link tökéletesen megy VLC-ben.
    Azt ajánlom, hogy töröld le egészen a VLC-t és telepítsd újra (VLC).
  • pammerbalazs
    #288
    Nekem az összes nem megy legalább 20 at próbáltam de egyik se akar működni sajnos. Kéne hozzá valami codec?
    Most Például ezt próbáltam: http://www.youtube.com/watch?v=wwEFeuxHuN8 de ez se megy.
  • kl24h
    #287
    Én csak VLC-vel szoktam nézni, mert az Internet Explorer vagy Firefox vagy Mozilla esetében szokott akadozni.
  • kl24h
    #286
    Melyik az a videó, amelyik nem megy? Általában szokott menni mindegyik.
  • banok
    #285
    youtube videót nem játszik le. Max ha kinyered a .flv vagy .mp4 formátumú videólinket belőle.
  • pammerbalazs
    #284
    Hogyan lehet internetes videót nézni ezen a playeren?
    Megnyitok egy URL-t és hibát ír ki (A formátuma nem ismerhető fel). Egy youtube-os videóval próbálkoztam. Valaki tudja hogyan lehet ezt megoldani?
  • grebber
    #283
    3D BD isok lejátszását is tudhatná végre ;-)
  • Tetsuo
    #282
    A post processing az pontosan mit takar ill. minden videonal modosul a lejatszas minosege tole?
    Nem teljesen ertem, hogy egy kodek mar kikodolva videofolyamma hogyan lehet meg jobb, processzorteljesitmenyt radobva?
  • Flamer
    #281
    lol az az oldal :D nem tudtam hogy vannak ilyen fanatikus gyujtok ?:D nekem is van mar regi verziom enis regen elraktaroztam oket.. nade.. :D
  • AndrewT
    #280
    http://www.oldapps.com/

    bárkinek, bármi más apropóból. vlc-ből 1.1.11 tűnik nyerőnek