17
  • Hegyikecske
    #17
    "dollárok tízmilliótól fosztanak meg minket" >> lool, ilyen jól menne nekik?
  • egyember1
    #16
    szerintem a google azt látja, hogy sokmillió látogató = sokmillió reklámbevétel. a jogvédőkkel pedig mindig meg lehet állapodni, hiszen nekik "csak" pénz kell.
    ill. azt sem szabad elfelejteni, hogy google már üzemeltet hasonló portált, s a felvásárlással most megszabadult egy konkurenciától.
    :) én nem féltem a google-t, van már elég pénzük megvédeni magukat...
  • bundee
    #15
    azt tudjak, hogy majd jol megallapodnak a kiadokkal... es akkor kaszalni fognak - ennyi :) majd jo kis fizetos letolto oldal lesz belole, nagyfelbontasu videok, mp3-ak, stb
  • Flashy
    #14
    van akinek az a dolga hogy keresgéljen a youtube-on, aztán ha olyan videót talál ami gyanús, akkor nézzen utána, írja fel a címét-azonosítószámát, aztán ha összejött 29ezer akkor jelentse...
  • Devvo
    #13
    inq en kiprobaltam nehanyat mer az one piecet narutot mos ott szoktam nezni
  • Inquisitor
    #12
    "Nincs az az istem, hogy bezárassák a youtube-ot, pláne a google-lel a háta mögött."
    Én azon filozom, mi lehet az amit a Google "tud" és a jogvédők meg (még) nem, ami miatt ki mert adni 1.5 milliárdot a YouTube-ra? :D
  • Feriboy
    #11
    "Az összesen 100 millió videót megtekintésre kínáló YouTube" és ebből töröltek 29549-et, nevetséges :D. Nincs az az istem, hogy bezárassák a youtube-ot, pláne a google-lel a háta mögött. Szerintem egyébként is jogszerűen működik, mint ahogy most is láthattuk, hogy ha szól vki, hogy ez meg ez a videó jogsértő akkor egyből törlik is. Azt meg nem lehet elvárni, hogy a minden videót végignézzen a youtube, hogy jogsértő-e, szóval sztem maradni fog.
  • Inquisitor
    #10
    Az 51.000+ találatból a sorozat maga "csak" olyan 15-17.000 file, ami tekintve, hogy összesen 24 részes ... :)
    Nem probáltam még ki, de szerintem szinte minden sorozat fent lehet, és talán nem csaka sorozatok. Ki kell próbálni a keresőben.
  • Devvo
    #9
    ez az jelenti hogy kinyomtak egy csomo anime sorozatot?
    Inq gondolj arra hogy az 51 ezer nagy resze ocska amv
  • Inquisitor
    #8
    Csak Chobits animre van 51.000+ találat a Youtube-n, gondolom összes létező sorozat és film is ilyen szinten "elérhető" 1000 féle verzióban. Szóval 29.000 file az semmi :)
  • craesh
    #7
    ujabb RIAA?
  • VRSDM
    #6
    de hát ez igy értelmetlen, volt fennt kb. 10-15 rapcity-s felvétel, semelyiket nem törölték csak a kedvencemét TWISTA-ét... röhej
  • Lazarus
    #5
    ten-ten-ten-ten-ten ?
  • ZsirosKenyer
    #4
    nemár, ezek között voltak szerintem azok a vicces japán szivatoások :((((
  • Rudicsek
    #3
    A cukivagyok-ot "szerencsére" meghagyták :D
  • Mihail
    #2
    aztán visszatöltik a userek újra
  • izb
    #1
    na itt jön majd a google vesszőfutása a userekkel és a jogkövetelőkkel.
    ezért kár volt kifizetni ennyi lóvét...