15
  • pilóta
    #15
    Borneó és Celebesz, Magyar volt és Magyar lesz!
  • supi007
    #14
    nem, mert félnének :) (az én régi mániám is tankkal végigmenni románián, de egy atombomba, "resetelné" a romániai utakat. asszem.)
    mellesleg nem is tudnának minket lezúzni, mert a NATO nem engedné. (meg lenne egy atombombánk is, és akinek van azt nem "illik" csak úgy betámadni.)
    :D - csak hülyéskedek ám, mielőtt bárki komolyan venné!
  • device
    #13
    szted mit szolnának hozzá az eddigi történelmi tapasztalatok alapjány nyugogtan kijelenhető hőn szerető szomszédaink az atombombánkhoz?Nem zúznának le mandinerből ááá

    "Régi mániám, tankkal végigrobogni Románián"
  • supi007
    #12
    szerintem csinálhatnánk mi is egyet. csak, hogy bebizonyítsuk, hogy mi is tudunk. ráadásul elég nagy része van az atombomba megalkotásában egy bizonyos magyarnak. lehetne készíteni egy jó nagyot az Ő tiszteletére. :D
  • fade2black
    #11
    Mi az agyalágyult ebben a cikkben? Nem te, hogy képtelen vagy elolvasni és értelmezni?
  • PíszLávJuniti
    #10
    Miskolcon tuti nincs.
  • lee56
    #9
    Legalább adnák el, de nem, ott rohad a mecsekben :)
  • Vorpal
    #8
    Ez a cikk elég abszurd - de hát beszélni lehet róla.
    Tágithatják a Kossuth teret, ha valamelyik marhának ez eszébe jutna.
  • Cat #7
    én ugytudom hogy vidéki egyetemen is van, miskolcon vagy debrecenben.
  • Petys
    #6
    hoppika...
    Ez a cikk annyira agyalágyult, hogy nem is feigyeltem mit írok...
    csak most nézem h milyen hibákat vétettem.
    Remélem azért még olvasható! :D
  • Petys
    #5

    Gazdasűági válság van az országban, és egyesek azt képzelik hogy atomfegyvert állíthatunk elő! Jóhogynem száll meg rögtön Bush...(mondjuk ennél a helyzetnél csak jobb lenne... )
    Nekem mára megvan a napi gagyi cik.
  • Esrohnoil
    #4
    Nincs atomunk, ez tény, de mivel fent vagyunk a listán, lehetséges h. pár atomrakétának épp ezért kicsiny országunk a célpontja...
  • szombi
    #3
    Csak egy kutatóreaktor?
    Én négyről tudok. Pl. van a BME-n, az MTA-nak, meg még két cégnek egy-egy atomreaktora Budapesten...
    A főváros 4 tanreaktoron csücsül, és az emberek el is fogadják, mert nem jelentenek veszélyt.
    Bár így lenne a világban máshol is...
  • Kis-Bob
    #2
    Nyugi, nem a miénk lesz. Eladjuk az uránt... ahogy minden mást is.
  • Farontolepke
    #1
    "Ennek három útja van ugyan, de egyik sem járható Magyarország számára, ráadásul ilyen szándék sincsen."
    majd ugyis lesz :( elhordják a Mecseket pár deka uránért.. aztán magunkra robbantunk..
    rip