54
Roulett, és szerencsejátékok.
  • hykao #14
    Na mit gondolsz? Ha 50-et rakott fel, akkor?
  • artschiatwork
    #13
    mennyit nyertél?
  • hykao #12
    Hát igen, láttam, hallottam már sok ilyet... :)
  • hykao #11
    A játékosok nagy részét a saját baromsága hajtja...szenvedélybetegségnek hívják, de szerintem inkább egy baromi nagy adag önzőség (meg önfejűség és makacsság) kell ahhoz, hogy az utolsó forintjaikat is (meg még másokéit is...) bekúrják a gépbe.
    Online csak ingyen próbáltam. Géppel már más a helyzet. Szvsz a csalás nélküli játéknál is 50% alatti az esély a nyerésre. ...de ez még nem volt elég a kaszinóknak. Amerikában ugye van még dupla nulla is, így növelve a ház esélyét, a gépi rulett meg ugye nem mentes a machinációktól... :)

    Lehet egyébként szórakozásból űzni, sőt még kis pénzeket akár keresni is , de ezt a masszív játékosok nem tudják megcsinálni...azok addig raknak, amíg még van pénz...
  • StephenKing
    #10
    Én online pokeren buktam 50$-t aztán átmentem az onlinekaszinóba és ott feltettem a maradék 50$-t a pirosra mindezt indulatból és nyertem. Mondjuk mégegyszer nem csinálnám meg.
  • Szeszmester
    #9
    A rulettasztalon a számok összega 666 :)

    Egy pörgetésnél az esélyed pedig kisebb, mint 50%, ha feltételezzük, h a kaszinó pénze konvergál a végtelenhez, bizonyítható, h hosszú távon mindent visz.
    Persze a játékosnak van esélye kaszálni egy nagyot, ez hajtja az embereket.
  • Amse
    #8
    jólvan ne vedd a szívedre :)
  • SHADOWEYES7
    #7
    nameg régen mikor bejöttek a játék gépek még nem hivatalosan,volt 1 üzletünk és a szomszédba volt a kocsma,hááát nem semmi lóvét ott hagytam az tuti,de az érzés monnyuk a nyeremény utáni vágy volt ami leszögezett a gép elé és nem akartam ott hagyni,mert mindig amikor buktam bizakodtam,hogy mindjárt jön a nagy nyeremény,de nem jött!4
  • SHADOWEYES7
    #6
    én online játszottam igaz csak virtuális dolláral,a www.888.com-on de éjjeleken át nyomattam,és nem tudtam ott hagyni.
  • Punker
    #5
    hányszor ültél hajnalban 1 kupac pénzzel és üres pohárral az asztal mellett? amit nem ismersz arról ne nyilatkozz :)
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    szórakozás
  • Amse
    #3
    szerintem ez is csak az adrenalinról termelésről szól, bár elég lúzer módja :)
  • Punker
    #2
    is-is
  • lamase
    #1
    Mivel ez egy elég nagy taglétszámú fórum biztos van olyan, aki már próbálkozott ezzel a játékkal. Engem az érdekelne, hogy a játékosokat a nagy nyeremény, vagy a szórakozás utáni vágy hajtja.