449
avagy hogyan látják az ott élők a saját országuk hibáit, előnyeit és ebből mit látunk idehaza
  • Punker
    #9
    na ezt a + fav-ozást nagyon gyorsan lehet abbahagyni!
  • fsgh
    #8
    +fav:)
  • fradista91
    #7
    +fav

    Én is kíváncsi vagyok SG-s barátaink tapasztalataira :)
  • Herr Lehrer
    #6
    Ez nem igaz
    Romániában rosszabbak az utak:DDD
  • Amse
    #5
    várom :)
  • Amse
    #4
    tudom, hogy állítólag jobb, de vajon ha nem nyaralni megy oda az ember hanem ott él és dolgozni jár reggel a csúcsforgalomban akkor is azt mondja, hogy jó?
  • Cat 02 #3
    hát én nem tudom de állítolag Amerikában jobb a közlekedés (most olvastam egy angol szöveget és abban volt :))))
  • dogfish
    #2
    na, ide irni fogok egy kisebb regenyt, de most per pill lassan mennem kell, viszont /fav
  • Amse
    #1
    Üdv!
    Nemtudom mennyire tükrözi a cím a topicot, de arra vagyok kíváncsi, hogy valós e az a tén amit mi más országokról hallunk/látunk, illetve tapasztalunk egy nyaralás vagy utazás során.
    Szóval igaz-e, hogy magyarországon kívűl majdnem minden országban jobb a közlekedés vagy jobban meg lehet élni egy átlagos állás mellett.
    Tudom, hogy sok olyan fórumozó van az sg-n akik kint élnek valamelyik országban (pl: CSOCSO, K.Andras, Gladiátor, Kanál és még sokan mások) akik remélem meglátogatják a topicot és leírják véleményüket arról az országról ahol élnek és válaszolnak a felmerülő kérdésekre (amik remélem lesznek) :)
    Na bevezetőnek azthiszem elég lesz ennyi...
    (Ha van már ehez hasonló topic akkor sry, de én nem találtam.)