214
Sid Meier\'s Railroads
  • Thanatos
    #54
    szintugy :) ez az első clone ami nem starforce és nem megy..., de ezse amiatt mert clone hanem mert elbaszták :/
  • Thanatos
    #53
    szerinted :) ltászik te se szivtál még azzal hogy egy game alapból játszhatatlan(de full-ra, pl max 2 perc után ctd :P), patchez meg nem csináltak törést...
    clone-ra meg ugye bármelyikre rámegy a törés is ha kijön utolag törött verzsön...
  • CS@
    #52
    Csak sajna jelen esetben a RECHARGED verziónál a securom loader sem ér semmit.
  • Gerbill
    #51
    Én is mindig azt használok, de van akinek az magas, a Hitman topikot is teleszpammelték, mert volt aki 3. elmagyarázás után sem bírta használni
  • donatus13
    #50
    ezért van a securom loader
  • Gerbill
    #49
    A Reloadednek nagyon sok secureromos játéknál krekk hibája van, pl nem száll ki a kocsiból, itt-ott kidob stb.
  • Lysandus
    #48
    Lehet, hogy ez már jó. Nevében ugyanez a verzió már fönn van más oldalakon is. Gondolok itt nem a Xanadoo-ra, hanem ami W-vel kezdődik. Azért majd értesíts, hogy működik-e.
  • Serpa
    #47
    hát ja.
    1x szedtem le klónt, meg is szívtam.
  • donatus13
    #46
    fölleg hogy nem rar fájl
  • Lysandus
    #45
    Hm... Szétnéztem, valóban vannak fenn új torrentek. A régi fake-ket leszedték. Kíváncsi vagyok ezek már jók-e...
  • CéZé
    #44
    Ja, ez meg napok ota 90,1%-on áll
  • CéZé
    #43
    Csak ne lepődj meg ha nem tudod kitömöríteni[#nevetes1
  • donatus13
    #42
    én pcdvd multit szedem mininovarol az pl jo
  • dr Kotász
    #41
  • CS@
    #40
    Nekem nem szokott problémám lenni a clone –okkal, sőt az utóbbi időkben a TheGuild –nál például csak ez volt a jó a Reloadedes használhatatlan.
  • Borg
    #39
    Ugyis a reloaded-re kell várni.. clone-okat felesleges töltögetni.
  • CS@
    #38
    Nekem nem. Az nforce fórumából ítélve lassan meg is kaphatja a nukedet.
  • Thanatos
    #37
    hmm, megy valakinek?
  • CS@
    #36
    Sid Meiers RailRoads (c) 2K Games *CLONE* RECHARGED 46x15 MB
  • Thanatos
    #35
    télleg, nem azt irta valaki hogy 16.-án kelett volna jönnie? :D
  • donatus13
    #34
    nemsokára kinn van
  • Borg
    #33
    Persze, csak kicsit fura, hogy hullámvasút szerű nonszensz trackeket lehet építeni. Valszeg mert a rollercoaster tycoon motorjára lett rátéve. És a feelingje ugyancsak nem éri utol a TTD-t, egy csomó minden nem úgy működik benne.
  • robotnyk
    #32
    Chris Sawyer's Locomotion
  • R0sc0
    #31
    már van is.
    Sid Meiers' locomtion

    ugyanaz mint a TTD csak tovább van fejelsztve grafikailag meg egy két ujitás van benne. Nagyon jó!!
  • donatus13
    #30
    én is nagyon várom mindig nagy kedvencem volt a railroad tycoon
  • Botond #29
    Nagy reményekkel vagyok én is. Anno a Railroad Tycoonból közkézen forgott egy verzió,ahol a toplistát egy bizonyos monopolium rt uralta. Na az az én "cégem". :-)
  • Lysandus
    #28
    Most olvastam a fejlesztő oldalán, hogy már aranylemezen van, a hivatalos megjelenés Amerikában október 17, Európában pedig október 27.
  • Lysandus
    #27
    Egyetlen railroad tycoonba sem voltak méretarányosak a vonatok. De ez nem baj, mert legalább látszottak rendesen akkor is, amikor egy fél vagy negyed kontinens volt a képernyőn. A megjelenítés sosem volt ebben a játékban ily módon realisztikus. Ez a megjelenítés nem idegen az emberi kultúrától. Gondoljunk az egyiptomi művészetre. Ott is a fontosságnak rendelték alá pl a méretet.
  • Lysandus
    #26
    Pedig milyen jól el lehetne tölteni vele a hétvégét!
  • Lysandus
    #25
    Kijött már a játék? Egyes helyeken már láttam fenn, de állítólag csak egy fake-ről van szó.
  • Lysandus
    #24
  • dr Kotász
    #23
    Manufacturing goods.
  • Lysandus
    #22
    Én játszottam a 90-es klasszikussal. Meg a II-es is. A hármas nem jött be, inkább maradt volna a 2D-és grafika, meg a részletes szállítás management. Coal+iron=steel; steel=mfg. goods, mfg goods village vagy kikötő rulez. Csak valaki árulja már el, hogy pontosan mi az az mfg. goods mert erre még nem sikerült rájönnöm! :-) Jó bolt volt még a II-esben az olaj>finomító>erőmű>hulladéklerakó kör is.

    Remélem, hogy lesz rendes tőzsde, imádtam a nagyjainktól ellesett trükköt alkalmazni, azaz: vidd csődbe a céget, majd vásárold fel 100 százalékban.
  • Serpa
    #21
    akkor akár téged is mintázhat a trailerben lévő szőke manus :)
  • Fejes021
    #20
    Grafika tiszta civ4. Tudom, tudom, ugyanaz az engine, de nem arra számítottma hogy ugyanaz a terep lesz, csak a sínen látszanak majd a vonatok.
    Hanem rendesen, méretarányosan, stb. lesz megjelenítve.
  • cenobite
    #19
    Kellkellkellkell!!! :D
  • Aspyrin
    #18
    Persze, ferdeszemű kalauzokkal együtt
  • Borg
    #17
    Lesz benne maglev is vajon?:D
  • Sephi
    #16
    Mindig is imadtam minden jatekot aminek a vonatok a fo temaja.
  • Sephi
    #15
    Need.