41
  • Oziris666
    #41
    Mert a kritika 90%a mindig negativ!
    Mondjuk már annyi a kritikus mint a kosz,legalábbis anak hiszik magukat!
  • wbtist
    #40
    Nekem már a bemutató se jött be...
  • Jack Bauer ahős
    #39
    Tájékozódjatok fiatalok:hype-hype.
  • winnie
    #38
    sseth: ennek örülök, de, mint írtam lent ez köztudott volt (sokkal hamarabb is leírták nálam, de ennek ellenére is egyértelmű). nyilván nem egy sima béfilm hype-járól van szó.
  • SSeth
    #37
    Az égnek legyen hála, hogy valaki ennyire mögé képes látni Hollywood-nak!
    Köszi a tolmácsolást! Mi vakok ezt nem láttuk eddig. De most hogy mondod... a napnál világosabb.
  • winnie
    #36
    yv@n: mint látod más sem, ez van. ennél egyértelműbben már nem is lehetne célozni a dologra. a cím abszurditása, illetve kvázi a történet elmesélése a címben mind beszédes. (aki komolyan veszi a dolgot, annak nem érdemes magyarázni)

    egy trash filmről van szó, nem többről. nem arachnofobia-szerű hororosdi, hanem ahogy fent említve vagyok egy tremors-szerű trash.
  • SSeth
    #35
    Fura... én sem látom.
    Hogy van ez? A 'feliratos' vagy az 'amerikai' megfelelője a paródia?
  • Yv@n
    #34
    "Kígyók a fedélzeten (Snakes on a Plane)
    feliratos amerikai akcióthriller, 107 perc, 2006"

    Csak én nem látom benne a paródia/vígjáték kulcsszavakat? :)
  • winnie
    #33
    lol. egy direkt poén, a béfilmeket parodizáló filmről van szó. erre te egy film alapján azt írod, hogy beengedik? régen volt klasszikus bé a moziban, jogos döntés volt, hiszen végülis nyereséges lett már moziban is. viszont épp ez az, hogy a sok "birka" (hú, de magas ló. mert te nem?) nem nézte meg, csak a műfaj, a trash rajongói. a sok birka (több mint 12-szer ennyi birkaÖ az a karib tenger 2-őt, a da vinci-t és az x-ment nézte.
  • SSeth
    #32
    De még mennyire, hogy beengedik a moziba ezeket a filmeket. A sok birka meg el is megy megnézni. Jobb dolguk nem lévén... Szomorú ha már ilyen Z-kategória is palettára kerül. De egyre inkább ez van sajnos. Meg kellett volna még spékelni néhány színész-géniusszal. Gondolok itt a nagy:Brian Thompson-ra, Frank Zagarino-ra, a mimikakirály Lorenzo Lamas-ra és nem hagyhatjuk ki a tehetséges Don "The Dragon" Wilson-t sem.
  • Proview
    #31
    :D
    Én tudtam ám a képről! Erről a 8 képről készíteni kell ilyen alámondásos diavetítést "a bátor Winnettou" mintájára -így megspóroljuk a mozibajárást a lustáknak. Pl.
    " A koponyamintába gyűrődött zekéjű báááátor fbi ügynök feladja a csomagot mitsemsejtve"
  • winnie
    #30
    hehe, tipikus. két full pozitív nyalós kritika után egy közepesen pozitív, és máris minden kritika negatív az sg.hu-n. (pláne egy olyan filmnél lepődik meg, ahol valaki kurvasz*r jelzővel is dobálózott)
  • winnie
    #29
    a sikoly tipikus slasher-paródia, vagyis horror.
  • pauly
    #28
    Ma már a sikoly is horrornak számit... :P
  • Morden23
    #27
    Minek kötekedsz? A hivatalosan bejelentett genre akció-horror.
  • QuippeR
    #26
    szelektív látásod van? :P
  • Shadowkiller
    #25
    "Samuel L. Jackson ez alkalommal egy rettentően jópofa és élvezhető, de túlértékelt és hamar felejtős horrorban kapott főszerepet."

    Jah csak kár, hogy ez nemis horrornak készült szal nem tom mit kell ezzel lázítani. Esetleg hamar felejtős thriller vagy ha megnézed akkor azt mondod, hogy vígjáték.
  • sajoati
    #24
    imdb-n szerintem elég jól nyomták. még szavazás is volt, hogy mi legyen a folytatás címe. (ez ugye Snakes on a Plane)
    asszem a Planes on a Snake nyert :)))))
  • virs lee
    #23
    Feladják csomagban.
  • JeD
    #22
    A Night of the Dead-ben a neger spec. utoljara harapott fube :D
  • BCS CORPS
    #21
    szerintem ennek külfölön se volt nagy beharamgozása a jobb oldalakon ahol bemutatókat szoktam megnézni egy árva kép vagy bemutató link sem volt hozzá
  • Cuchulainn
    #20
    Valaki aki látta a filmet az mondja már el, hogy jutnak fel a kígyók a gépre? Repülnek? Esetleg valaki a gatyájában csempészi fel őket?
  • rotator
    #19
    Ennek a filmnek csak külföldön volt némi hype-ja és ott is elég erőteljesen mesterségesen gerjesztve.
  • Luise
    #18
    kevdes kritikaíró! ha csak ilyen semmilyen kritikát teccik tudni írni, akkor lehet új pályát keresni.

    mér van az, hogy az SG oldalain csak negativ kritika van?
  • Morden23
    #17
    "(Jesszus, ilyen filmeket moziba engednek??)"

    A Blade-trilógiát is beengedték.

    Ez a mozi legalább nem akar többnek látszani, mint ami: agyatlan B category horror-trash. Kell ilyen is. Van, aki szereti.
  • smv
    #16
    Én meg csatlakoznék a "Még sosem hallottam róla" táborhoz, de így ránézésre felkeltette az érdeklődésemet. Ki ne akarna kígyókat látni a fedélzeten?

    (Jesszus, ilyen filmeket moziba engednek??)
  • Richie6600no
    #15
  • Kingfisher
    #14
    Napokban láttam egy plakátot erről a filmről a városban, ez volt az első hallottam róla. A címen elgondolkoztam, nem nagyon szoktak ilyen történetű filmeket moziba vinni, és látva Jacksont pisztollyal a kezében elhesegettem a gondolatot, gondolva biztos a kígyók valami terroristákra akarnak utalni...nade ezek után...és még csodálkoznak nem jár senki moziba.
  • Cat #13
    hát ez egy b kategoriás szemétnek néz ki :)
  • Frank99
    #12
    a mellbimbóba harapó kígyóról nincs kép a filmből?

    úgy megnézném.

    ja, a péniszbe harapó kígyó is érdekelne!

    Én már csak ilyen vagyok

    :-)))
  • pauly
    #11
    Ez a feast nálunk nem ment moziban?
    Mert látom az oldalán hogy ott már a dvd megjelenést írja...
  • norti
    #10
    Kikérem magamnak, nem vagyok sznob! :D

    A filmet tényleg poénként kell felfogni, úgy viszont jobb egy közepes akcióvígjátéknál :)
  • Cactus
    #9
    Ez az ifjú Jedi hogy adhatja a nevét egy ilyen filmhez?
  • yann
    #8
    muhahaha. én végig aszittem h ez szimbolikus cím, valójában repülőgépes terroristákról van szó akiket degradálóan csak kígyónak neveznek. nem gondoltam h szó szerint gondolják. hát ez kész.
  • Bori74
    #7
    Nem hallottam még erről a filmről. De már a címe sem igazán sarkall arra, hogy megnézzem. Akkor már inkább Asterixet.
  • BCS CORPS
    #6
    erről a filmről most halok először :D
  • M0rph3u5
    #5
    én nem is ismertem ezt a filmet, +néztem, és KUURRRRVASZAAARRR
  • winnie
    #4
    szerintem az nem sokakat érdekel, hogy ki mit várt legjobban, de tényleg a karib tenger 2 mellett ennek volt a legnagyobb hype-ja a neten.

    (megjegyzem mi az, hogy hogy szólhat egy film kígyókról egy repülőn? a moziban nem csak papírzsebkendőt morzsolgatós sírás engedélyezett, hanem nevetni is lehet. ha készül egy poén film, aminek már a címe is poén, akkor a sznobabb réteg elfogadja, hogy nem neki szól. szerintem a feast-et se nézd meg:)
  • maestro85
    #3
    Kígyók a fedélzeten? Ez film? Már a címe is ótvar, és nulla, történet gondolom nulla, hogy szólhat egy film a kígyókról egy repülőn? LOL És í cikkíró ezt várta a legjobban? Vagy nem tudo ironikusan poénkodni. Ezt még be sem tettem volna ide.
  • winnie
    #2
    remélem hamarosan más is láthatja a feast-et. nem semmi film:) kár, hogy odakint promó nélkül toták befürdött:(