48
  • Slayerboy
    #48
    Nemrég láttam egy ismétlést asszem a EuroSporton.. jól nyomta. Sajnálom... Nyugodjon békében! :(
  • peacyg
    #47
    ennek elég sok köze van a témához... van egy snooker nevű téma...
  • Met
    #46
    emlékszem amikor szakmunkásba jártam adta az eurosport a snookert, egyszer el is lógtam a gyakorlatról mert a döntőt akartam nézni, Hendry játszott valakivel :) kb. 91-92 környékén volt
  • Narcotic Syntax
    #45

    :((((

    rip!

  • donpedro
    #44
    Lényegében azóta néztem rendszeresen Snookert, amióta láttam Huntert az első Masters győzelme idején. Abszolút kedvencem volt, csak neki drukkoltam, és mindig is úgy gondoltam, hogy Ronnie O'Sullivan-nel ketten fogják uralni a sportot ebben az évtizedben. Aztán jött a betegség. Ugyanolyan megdöbbentő volt, mint most a halálhíre. Nyugodjon békében, igazi bajnok volt.
  • Hajnalcat
    #43
    R.I.P.

    El se hittem, mikor ma mondta nekem a barátom. Mondtam neki, neee, ne viccelj, ez nem lehet, hisz még csak 27 éves. Még mindig alig hiszem el, tavasszal láttam még snookerozni és most meg...mekkora fájdalmai lehettek már akkor is és mégis játszott. Tudtam, hogy rákos volt, de mikor azt megtudtam, akkor se akartam elhinni, aztán láttam, hogy kopaszon lökdösi a golyókat, akkor döbbentem rá, hogy mégis igaz. Mindigis nagy snooker rajongó voltam, vagyok, bár Hunter nem tartozott igazán a kedvenceim közé, (Ronnie O'Sullivan fan vagyok) de nagyon letörtem, mikor megtudtam.

    --------[b]Nyugodjon békében!!! :(([b]--------
  • Guilty01
    #42
    #31:
    ezer bocsánat,legközelebb nem fordul elő... mindenbe bele kell kötnöd vazz..
  • warass
    #41
    mindig a jó emberek szívnak vazze...
  • lee86
    #40
    nemár.. :( iszonyat szimpatikus játékos volt, a sok sznobbal ellentétben. (tisztelet a néhány kivételnek, köztük O'Sullivan, ugye)
    nyugodjon békében.
    :(
  • Met
    #39
    igen, de hivatalosan amit Hunter művelt az a snooker, a csíkos meg teli golyós az az amerikai billiárd vagy más néven pool billiárd (ebből van 8 és 9 golyós is), lényegét tekintve ugyan az a kettő de más méretűek a golyók, dákók, asztalok és a snooker szabályrendszere is összetettebb
  • Kagemusha
    #38
    Billiárd mind a kettő...
    Billiard (Wikipedia)
  • Met
    #37
    kb. másfél éve diagnosztizálták nála
  • peacyg
    #36
    mióta volt beteg? :( R.I.P.
  • Met
    #35
    R.I.P.
  • B0B0
    #34
    Nyugodj békében Paul! Mindig reméltem, hogy visszajössz az asztal mellé, el sem hiszem, hogy megtörtént :((((
  • Zséé
    #33
    R.I.P
  • endiboy
    #32
    vazzeeeeeee...nem hiszem el

    R.I.P.
  • REALista
    #31
    Miért kell topicot nyitni annak aki meghalt??Nyitottál volna neki topicot akkor mikor még élt!Ennek így semmi értelme!Egyébként én is sajnálom mert fiatal volt még és kedveltem a játékát!
  • LasDen #30
    ááá ne....ilyen fiatalon egy ilyen jó játékos???

    R.I.P.
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    ilyen alapon már rég újra köztünk van...:))
  • allock #28
    óóó nemár :((((

    az ő játékstílusa tetszett a legjobban
  • Red Bull
    #27
    Ha vallástól függetlenük, akkor nem hiszem hogy egy koporsóban jobb élete van :/
  • moralosan
    #26
    Mindenhol azt látom, hogy "szegény-szegény-szegény".

    Emberek, nem sajnálkozni kell, sajnálkozni azon kell ha lekésed a buszt.

    Együttérzés. Ez a lényeg.
    Ő most valószínűleg -minden vallástól teljesen függetlenül- egy ennél sokkal jobb helyre került.
  • baca01
    #25
    hát igen, ezek a nagy dolgok. :'(
  • Shadowkiller
    #24
    De még olyan gyengén is az asztal mellé állt!!!
  • baca01
    #23
    kedvenc snookeresem volt. :S emlékszem amikor még hosszú szőke haja volt. :) aztán szegény már csak kopasz volt, utána meg már nem is játszott :'(
  • Shadowkiller
    #22




    (ezek most a bennem kavargó érzések)
  • Frosty01
    #21
    ...tényleg eléggé fiatalon hunyt el...
  • Red Bull
    #20
    Gyomorrák az nagyon rossz, volt egy ismerősöm, 120kg volt, 3 hónap alatt 28kilósan halt meg :s
  • Shadowkiller
    #19
    Szegény! Nem elég hogy nemrég ment el egyik másik nagy kedvenc emberem Steve Irwin erre most még1 nagyszerű ember!
    RIP
  • Mincsi
    #18
    jó, bocsánatot kértem..még1x elnézést!!!
    de még ott van a kis lánya is, őt is naon sajnálom..:(
  • DJ Skyline
    #17
    :C
  • hunbasser
    #16
    nyugodjon békében! :(
  • DJ Skyline
    #15
    nem hát! snooker asszem az az ahol sok piros golyó van,és még egy pár szín, biliárd meg ahol teli és csíkos golyók vannak!
  • Jeff24
    #14
    Tudtommal nem ugyanaz a kettő!
  • HiPPoNaX
    #13
    gyomorrak. RIP
  • Mincsi
    #12
    bocs...
  • Mincsi
    #11
    billiárd gyerekek, billiárd!!!!
  • DJ Skyline
    #10
    képek alapján tök fiatal volt! miben halt meg?
  • antijuve
    #9
    jah,akkor azért volt olyan ismerős,bár annyira nem vagyok jártas ebben a sportágban

    Tényleg nyugodjon békében...