598
Hétköznapi emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei és élettel kapcsolatos felfogásai.
  • Doomista
    #478
    és ha nem sikerül felviditani ?
  • Nuki
    #477
    igen én is ezt gondolom, hogy kicsit valahogy fel szeretnék kelteni magukra a figyelmet...

    az a gond hogy tapintatból nem mernék elviccelődni egyikükkel, igazából nem is gondoltam erre, de ha valaki egyszer megint előjön ezzel esküszöm úgy teszek ahogy mondtál! :D
    Ezután úgyis jönnek valami műsértődéssel hogy "jaj neked úgyis mindegy lenne ha meghalnék"...de ezt is tovább lehet viccelődni :P

    (én ehelyett kissebb-nagyobb sikerrel inkább felvidítani igyekszem-szoktam:)
  • Doomista
    #476
    ezt a csuklóvágást énis minden hónapban hallom chaten :D

    egyik gyerek aztmondat hogy holnap öngyilkos lesz,és holnapután már chaten volt és virult...

    (ez kb 1 éve volt) :D
  • Hajnalcat
    #475
    "mellesleg aki tényleg önyilkos akar lenni, az nem reklámozza, csak megteszi."

    Pontosan!
    Akik depressziósok, azok is kijelentik mindig, hogy jaj, így vagyok depressziós, jaj, úgy és szinte minden héten áldepresszióba esnek, mert ez a menő mostanában. Na, meg a csuklóvagdosás, a tinik többsége mindig ez csinálja. Van pár ismerősöm, akik ilyenek. Egyszerű a dolog, azt akarják, hogy sajnálják őket, ezért sajnáltatják magukat, előre bejelentik, hogy "most meg akarom őlni magamat", azért, hogy elmondják a barátaik, hogy jaj, ne tedd, mert az nem lenne jó, szinte élvezik, hogy a másik sajnálja őket. Fontosak akarnak lenni az életben, fel akarnak tűnni, azt akarják, hogy más is észrevegye őket, ezért mondogatnak ilyesmiket. Így ők lesznek a középpontban, mert mindenki róluk beszél és mindenki sajnálja őket.
    Teendő: Poénkodni az egészen (pl: na, kinyírtad már magad?) és így abbahagyják majd a nyafogást.
  • Doomista
    #474
    kinyírja magát vagy nem?
    ebben mi is segithetünk,nem csak ö maga magam segithet !
  • Aquir
    #473
    és van aki támogatásra szorul, és felhívja az öngyilkos szándékára a figyelmet
  • Nuki
    #472
    nem észrevenni kell, hanem NEM ÉSZREVENNI hogy nekem tényleg nem jó semmi.

    mellesleg aki tényleg önyilkos akar lenni, az nem reklámozza, csak megteszi.
  • Mike at home
    #471
    nem keresni kell, észrevenni
  • Ron Ragm
    #470
    "Suffering is a fact of life... Either you learn to deal with it or you go under..."
  • Fido4life
    #469
    megalapból az is pofátlanság, hogy keresni kell..-.-
  • Aquir
    #468
    "találd meg az élet apró örömeit"

    Sajnos az a baj, hogy aki meg akar halni épp ezekre nem tud összpontosítani, mert mondjuk nagyobb benne a fájdalom mint a jó dolgok, gondolom nyilván ez a nehéz része a dolognak, meg hogy milyen az életszemlélete
  • Mike
    #467
    öngyilkosság előtt azért szexeljél, hátha megtetszik

    Fidokám, egyébként meg ne legyél öngyilkos. Ha most szarul is érzed magad, ez nem lesz mindig így, találd meg az élet apró örömeit. Süt a nap, csivitelnek a madarak, nézd hogy nő a fű, szal
    Egyébként meg egyél csokit, meg játssz számtech játékokkal, abban mindig van sikerélmény
  • Mike
    #466
    ha azért olvas hogy műveltnek tűnjön, akkor elképzelhető
    csakhogy én nem annak tűnök, hanem én művelt vagyok

    :)
  • Fido4life
    #465
    van értelme az öngyilkosságnak, ha az ember tényleg nem találja értelmét az életben ?
  • Ron Ragm
    #464
    Az már erősen a sznobság határát súrolja, ha valaki csak azért olvas hogy műveltnek tűnjön. Én nem olvasok túl sokat, de amit igen, azt azért mert teszik, vagy mert érdekel.
  • Doomista
    #463
    hát inkább sok gondolatok :D
  • Aquir
    #462
    és máris milyen bölcsességek vannak itt -.-
  • Doomista
    #461
    ott az új téma ... -.-
  • Aquir
    #460
    "emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei"??

    kezd kisiklani a topik
  • Doomista
    #459
    oh ti férgek
  • Mike
    #458
    na látod, máris kezd elcsökevényesedni az agyad
  • PíszLávJuniti
    #457
    akinek szakadozik a logója
  • Doomista
    #456
    ágrágrágárágrá
  • Mike
    #455
    a menők olvasottak
    egy könyv hetente, minimum!
  • Doomista
    #454
    látom kivan lőve a téma.
    Az új téma:

    .:\Menő(sködés)/:.
  • Nuki
    #453
    józan paraszti ésszel belegondolva logikusnak tűnik, de úgyis szoktak erre járni a témához értőek... ők majd nyilatkoznak:) én is kiváncsi vagyok.
  • bucomar
    #452
    elég szűk lére eresztetted magad :)
  • Mike
    #451
    ehehehe
  • bucomar
    #450
    szevasztok!
    a minap egy ismerősömmel nem jutottunk dűlőre a témában. várom a véleményeket! (csak hogy ne unatkozzatok)

    egy hörcsög rövid ideig vemhes. egy elefánt több mint egy évig. ez azért van, mert az elefántbébi jóval több sejtből áll?
  • Nuki
    #449
    és egyesek itt sajnos hajlamosak belekeverni az asztrológiát, bár nem sokat tudnak róla :)
    mondjuk hit kérdése minden, ki miben hisz :P (persze nem mindenre iga)
  • Aquir
    #448
    Valamilyen fajta egyensúlynak kell lennie a természetben, bennünk is van, az univerzumról meg nem szólok mert sok részével nem vagyok annyira tisztában
  • Aquir
    #447
    heló:)
  • Aquir
    #446
    és általában meg is van az egyensúly a természetben. Ha elszaporodik valaki, a ragadozók többet kapnak, de a hirtelen elszaporodás persze nem jó. De ha meg a ragadozókból lesz sok, akkor meg egyeseknek nem marad elég kaja közülük. Egyébként persze hogy megeszik a kaját, ez természetes, de azért mint mindenki más, hogy éljenek. És amit kisz**rnak az meg a talajnak jó, szal a körforgás legalább ilyen szinten megvan, ugyis visszatérnek a földbe és lebomlanak
  • Fido4life
    #445
    szaisztok
  • Mike
    #444
    nem csak a hiúz, a tigris is
  • Mike
    #443
    a növényevő felzabál mindent, amig van kaja, aztán vagy elvándorl, vagy megdöglik éhen. a kecske szerinted gondolkodik hosszútávon? vagy az elefánt? a ragadozó dettó ilyen ha soka kaja, zabál, szaporodik ezerrel, aztán a vadállomány fogy, fogy ő is, ha a vacsi nem alkalmazkodik kipusztul, a ragadozót ez nem érdekli
  • Nuki
    #442
    én egyetértek veled de mindenre van kivétel, és most ne vedd légyszives kukacokdosának: azt hiszem a hiúzok olyanok, akik akkor is ölnek ha nincs rá szükségük...
  • Ron Ragm
    #441
    Attól még mindig nem igazán jön ide.
  • Aquir
    #440
    de a túl sok sem egészséges belőle
  • Aquir
    #439
    de a másik véglet létezik, amikor mindennel telepakolnak egy élelmiszert