598
Hétköznapi emberek, hétöznapi gondolatai, bölcsességei és élettel kapcsolatos felfogásai.
  • zmeor
    #78
    upup
  • Mirk
    #77
    Az agresszió szerintem az ember egyik legalapvetőbb tulajdonsága. Ahogy Shadowkiller is mondta, mindenkiben megvan. Szerintem az agresszió nagyban hozzájárult ahhoz is hogy ma az ember uralkodik a földön.
  • Denniske
    #76
    A RANDI az az amikor egy pasi és egy csaj azé találkozik, h a pasi fizessen a lánynak egy kávét, majd ezért reménykedik h rövid időn belül feldobhatja a kocsiján a motorháztetőre és megszeretkezi
    BARÁTI TALI, ha nem szeretkeznek és nem is fizeti a srác a kávét!
    LEHÚZÁS, ha a pasi fizeti a kávét és cserébe nem szexelnek!
    Hapedig nem fizeti a kávét de megdugja az a MŰVÉSZET!
  • Shadowkiller
    #75
    Szépjóreggelt avagy napot!
    Nos agresszió! Én úgy vélem agresszió mindenkiben van csak különböző személyeknél, különböző formákat ölt természetesen különböző mértékben is! Van aki tesz érte, hogy agresszióját levezesse (pl.: sportol), vagy valami más tevékenységet végez amiben fel tudja azt élni, dolgozni! Én alapvetően nemvagyok agresszív fajta, de belőlem is ki lehet hozni ezt a tulajdonságot főleg a szeretteim bántásával (ez sztem sok embernél van így)! A stresszes élet szerintem nagyobb mértékű agressziót is hordoz magában.
  • OPM
    #74
  • Kmarha
    #73
    kiegészítés:

    De ha túl nagy a mosoly, előbb-útobb biza az üveg megreped!
  • Kmarha
    #72
    Az élet olyan, mint egy tükör. Ahogy belenézel, úgy nézz vissza rád
  • joebacsi
    #71
    punci
  • Szeszmester
    #70
    Aki depressziós, azzal mi legyen?

    Volt, h a népesség 100%a dolgozna. Asszem azt hívják kommunizmusnak. Dolgozni és hasznot hajtani nem ua. Valakinek fizetni is kell a munkáért. És ha nincs munka? Meg nem csak 2kezi munkásokra van igény (amit gépek sokkal hatékonyabban tudnak elvégezni). Már sok-sok éve tanulok és még folytatom jópár évig. Vannak, ahol egyik napról a másikra élnek tömegek. Ott nincs ilyen lehetőség.

    Inkább mi lenne, ha minden piszkos munkát robotok végeznének el?
  • Nuki
    #69
    de ők tudják hogy komolyan sosem vagyok agresszív, hogy csak hülyéskedem :)

    miért te?
  • endiboy
    #68
    "Azért élj, hogy élvezd, ha nem teszed, nem érdemes élned."

    szerintem magáért beszél :P
  • Kabuto0
    #67
    agreszionak nem jo lenne,mert az emberek megilyednek töled,félnek,igy nem elsz haverod,se barátnöd ha fiu esetben van ez ... adrenalin felugrás rulzz ^^
  • Nuki
    #66
    ha már itt vagyok, beírok amit kitűztek arra: Agresszió rám nagyon nem jellemző, ha mégis így látnak az színészkedés és hülyéskedés :D
  • Nuki
    #65
    ehh én nem vagyok ennyire zeneőrült, de érezhetően hiányozni kezd a zene ha nem hallgatok :D
    főleg Vangelis, Enigma, Jean-Michelle Jarre, Kraftwerk, Daft Punk, Joe Satriani, Nightwish...[fú igen széles skála] ezek bármelyikétől képes vagyok pár perc alatt lenyugodni akármennyire zaklatott-ideges-dühös vagyok :)
  • Hajnalcat
    #64
    Ez igaz. Nekem is nagyon fontos a zene. Szinte lételemem. Volt, hogy pár napig nem hallgattam és egyszercsak azt kezdetm érezni, hogy valami hiányzik, feszült voltam és ideges. Aztán hallgattam egy kis zenét (Gregorian-t vagy Paradise Lost-ot) és mindjárt jobban lettem tőle. Úgymond terápiás kezelésnek is használom.
    Ha dühös vagyok, akkor viszont Slipknotot vagy KoRnt hallgatok. Ha meg jó kedvem van, akkor bármilyen rockzene jöhet, csak gyors legyen.
  • Mirk
    #63
    gúd nájt
  • Kabuto0
    #62
    Viszont-->
  • Shadowkiller
    #61
    Oksa jóéjt mindenkinek!
  • Kabuto0
    #60
    akkor holnapig aktiválodjatok fel,és ma este szedem össze a gondolkatokat,na meg a suliban orán xD
  • Shadowkiller
    #59
    Na ez engem is nagyon érdekel!
  • Mirk
    #58
    ehh erre írtam egyszer egy novellát
  • Mirk
    #57
    én mingyár befejezem mára, majd holnap aktívkodom ígérem:)
  • Shadowkiller
    #56
    Mára kicsit megfáradtam hosszú napom volt de holnap délelőtt jönnek majd a gondolatok!
  • Kabuto0
    #55
    Nah hogy menjen a topik,itt egy téma,mindenki irjon rá saját gondolatai lapján elképzelt dolgokat,véleményt,vagyis ez a topk lényege ... :D

    .:Agresszió:.
  • Shadowkiller
    #54
    Azér az nem semmi!! Hát igen ilyen világban élünk!
    #47 Hát az anyagi jólét, biztonság azért egy kiegyensúlyozótt hátteret ad és kultúrális hatása sem elhanyagolható!
  • Mirk
    #53
    direkt:D még meglincselnek itt:D
  • Kabuto0
    #52
    enyhén fogalmaztál :D
  • Mirk
    #51
    természetesen, le vagyunk maradva néhány évtizeddel tőlük:)
  • Kabuto0
    #50
    hm...ez számomra igen érdekes... erről nem hallottam,de megérdeklödöm,ha igaz,akkor wof ...
  • Fido4life
    #49
    tudom, megigérem ez volt az utolsó..:)
  • Mirk
    #48
    bill gates a Föld összes emberének tudna adni 7 dollárt
  • Kabuto0
    #47
    jah,de akkoris fejletteb ország,és akkoris kevesebb a munkanélküli mint itt,és akkoris több pénzt keresnek és több a munka több a haszon több a gazdasága. Nemtom miért,de legjobban németeket birom,nem a fejlödésüük miatt,de nemtom,valahogy kulturáltak,pl voltunk nyaralni máltán,tele vol némettel,ott nem lökdösödtek meg minden,szépen kivárták sorukat,a több pár magyar meg tolakodot meg minden,németek télleg egy udvarias,fejlett,és kulturált emberek,tartom is a kapcsolatot msn-n egy német emberrel,persze angol nyelven keresztül.
  • Szeszmester
    #46
    Sőt, olyanról is hallottam, h a világ leggazdagabb embere, Bill Gates dollár milliárdokat adományoz a fejlődő országoknak és halála után a vagyona 90% százalékát is "rájuk hagyja".
  • Mirk
    #45
    de offtopicnak minősül
    lehet replizni hogy ide elvileg mindent lehet írni de azért mégsem.
    ez inkább amolyan filozofálgató topic. és nem tom hányan filozofálnak a silent hillről:D
  • Fido4life
    #44
    csak gyorsan megakartam osztani az élményeimet :D
  • Mirk
    #43
    bár németo.-ban van egykét munkanélküli is:)
  • Kabuto0
    #42
    na ne resident evil-lezzünk :D
  • Kabuto0
    #41
    Neis mond,de a mai világban M.o-n elég sokat kell dolgozni a legtöbb embernek hogy eltartsa magát és családját,aki szerencsés,annak perszek kevesebbet kell,vagy épppen nem olyan izzaszto szakmában van. Németország meg ugye nagyon fejlett ország,ott pl ugy van,szoval ezt ugy hallotam hogy ott egy szegény ember itt gazdagnak számit... Ugy értem hogy ott egy ember kevés fizetést kap,viszont itt pl M.o-n ez a fizetés duplája.
  • Fido4life
    #40
    "Ez a Silent Hill 3, stílususan frusztrláó"
  • Kabuto0
    #39
    hát van aki rossz ember és szorul benne,van akiben nincs,pl ott a börtön,legszigorubb börtönök,azon belül is van ember aki szereti a családját,de van akinek nincs,igy nem érinti szeretet,meg egyéb,ez már gondolkodás kérdése ki mit gondol ^^ ez csak egy példa volt.