453
  • Police88
    #453
    pénz :D volt is óriási szarvam
  • Bence mage
    #452
    SZiasztok.Ugye amikor megölted LUcient akkor választhatsz:Pénz,Családtag,A torony építésében meghalt emberek.Én speciel mindig a családotválasztom.Ti melyiket választottátok??
  • Hector Troy
    #451
    Ne bánjatok semmit, igazából az első rész jó lett, a második csak közepes.
  • JaSoN HuNTeR #450
    Venni kell egy X360 arcadet és játszani =D
  • Rundstedt17
    #449
    nem lesz
  • Rowlend
    #448
    Lesz Fable 2 PC-re? Hm... első epizóddal viszonylag sokat játszottam de nem tetszett annyira mint a második rész, Lehet tudni valamit róla?
  • JaSoN HuNTeR #447
    Jó neked
  • Bence mage
    #446
    Szerintem nagyon jó járték egy kezemen már nem tudom megszámolni,hogy hányszor játszottam ki.
    Fable 2
  • MerlinW
    #445
    Jól beszélsz:) De nem ez volt a kérdés:) A Halo 10 éve MS tulajdon - és az is marad - , MS termék. Ezért "adták" a Vista-hoz. Ez volt a vita tárgya:)

    A "2 éve független" dolog is tény, de a Halo2 2004-es játék, oszt akkoriban még nem csak a Halo, hanem a Bungie is az MS-é volt. Halo3 is az MS-é, függetlenül attól, hogy a fejlesztőcég már független. Bioware sem fejleszthet Star Wars játékot magának, csak a Lucasarts-nak.

    Világos már?:)

  • Rincewind
    #444
    Orulok, hogy igy latod. -.^

    (#439) "...tehát az MS tulajdona a Bungie..."

    (#441) "...2 éve független..."

    Na tovabbi jo orlodest! :D
  • MerlinW
    #443
    Ebből már úgysem jössz ki, de örülök hogy örülsz:)

    #436 vs. #441 :)
  • Rincewind
    #442
    Orulok, hogy vegre elkezdtel ertelmezve olvasni. Latod ma is tanultal valamit... >.<
  • MerlinW
    #441
    Először is:

    "Halo is a science fiction video game franchise created by Bungie and owned and published by Microsoft Game Studios."
    Forrás

    Halo 3: ODST (originally known as Halo 3: Recon) is a first-person shooter video game, developed by Bungie and published by Microsoft.
    Forrás

    Attól hogy 2 éve független, a Halo jogai az MS-t illetik.

    Másodszor:
    Halo 2 2004-es játék.
  • Rincewind
    #440
    "On October 5, 2007, Bungie announced that it had split with Microsoft and become a privately held independent company, Bungie LLC. Despite splitting from Microsoft, the studio will still be producing products for Xbox 360 but is free to develop for other companies and their platforms" (Forras).
  • MerlinW
    #439
    "pusztán kiadó" - nem "pusztán" kiadó, mert felvásárolta az MS. Ergo tulajdonos és kiadó, tehát az MS tulajdona a Bungie is és a játék is.
  • Rincewind
    #438
    ROTFL, ertelmezve olvasas rulz... :DDD

    "A Bungie pedig egy fuggetlen studio (mar jo ideje), a MS pusztan mint kiado van jelen. "
  • MerlinW
    #437
    Bungie egy fejlesztőcég, nem kiadó. MS a kiadójuk 10 éve, 2000-ben vásárolta fel őket. A bazinagy "Microsoft Game Studios" felirat is elég egyértelmű a hivatalos oldalon...

    De ott a Wiki is

    Developer(s) Bungie, Ensemble Studios
    Publisher(s) Microsoft Game Studios

    A tárgyalást berekesztem.
  • Rincewind
    #436
    A Halo nem Microsoft hanem Bungie jatek! A Bungie pedig egy fuggetlen studio (mar jo ideje), a MS pusztan mint kiado van jelen. Pontosan ugyanugy, mint a Lionhead es a Fable eseteben...
  • Mike
    #435
    teves PM
    multkor volt vele a tv-ben vmilyen "friss" műsor
    Fable hogyan készült (nem a 2, az 1)
    mondom: dögölj meg

    :DD
  • MerlinW
    #434
    Ez butaság. Halo 2 azért jött, mert Microsoft játék (only Vista), nagy a tábora és hátha amiatt váltanak. Nem jött be nekik, de ügyes próbálkozás volt.

    Tehát a lényeg, hogy MS a saját játékát dobta piacra a Vista-val. Fable-nek semmi köze a Windows-hoz, az Lionhead játék.
  • Rincewind
    #433
    Azthiszem az, hogy mennyiert adod ki az ingatlanjaid. Ha peldaul tobbszoroset kered a megadott berleti arnak, akkor idovel no a corrupt szinted.
  • Forcee
    #432
    a corrupt és a purge-t hogy lehet megváltoztatni? arra mi hat ki?
  • Rincewind
    #431
    A Vista kijovetelet tobbek kozt a Halo 2-vel is promotaltak, kihangsulyozva, hogy mennyire jatekosbarat az uj oprendszer.
  • MerlinW
    #430
    Mér, mi köze a játéknak a Win7-hez?
  • Rincewind
    #429
    Ha a Windows 7 debut alkalmaval sem jelentettek be, akkor mostmar nem sok esely var ra, hogy valaha is megjelenjen.
  • wedge31
    #428
    Mindig tudtam hogy BG idejár forumozni...
  • Rundstedt17
    #427
    és pedig?
  • JaSoN HuNTeR #426
    nem fog megjelenni. Biztos forrásokból tudom.
  • Énember
    #425
    Nem. Mondom hogy februárban vagy decemberben már nem tom de azt írták, hogy lehet jön a 2 de ez nem kp. ugyhogy nem kell annak venni lehet hogy rosszul emléxem de valami ilyen volt. Ésmivel fórum ezért gondoltam megosztom a többiekkel is amit tudok mint álltalában mások is. Nem lehordani akarlak!! csak válaszolni. Köszönöm 8)
  • Rundstedt17
    #424
    szerintem arra gondolsz amikor februárban előjött az a hír hogy lesz pcs fable 2 :D
  • Énember
    #423
    Én azt olvastam valahol meg nem mondom hol, hogy Februárban jön a pc-s Fable 2.(am nem kötekedésböl de ~ ez egyenes arányosségot jelent, ha kettő lenne egymás alatt akkor lenne kerekített érték). Én is várom de az 1-et ingyen le is töltheted egy csomó helyről!!
  • Mike at home
    #422
    92-ben a monkey island 2-t a végigjátszásuk alapján játszottam végig
  • MerlinW
    #421
    576KByte 1990-ben indult és 1992 óta foglalkozik PC-vel is.
  • MerlinW
    #420
    Ők biztosan:
    Harangozó Csongor (Shoebaron), Kolbert András (Miguel), Csábi József (Joc), Környei Krisztián (Chris), Dacher Richárd (Ricco), Gózon Eszter (Csiga)

    A 4 alapító közül Bear, Masell, Gaborca már nem Guruzik, Shy-ról nem tudok semmit.
    Gaborca egy elismert 3D-s művész lett, Masell pedig a Disney interactive vezetője. Bear passz.
  • Mike at home
    #419
    melyik az eredeti csapat? a régi GURU, PC-GURU, a Vogel előtti PC Guru?
  • Mike at home
    #418
    volt, 576 volt, csak az az újság nem az, ami akkor volt, Koronczai és a GURU is volt, amigás újság
    és Commodore Világ - c64
    de igazad van, van akinek lehet adni a véleményére, ott van pl. rögtön Kiss Laci alias CoVBoy, ő lelkiisnmeretesen megnézte a programokat, azt is észrevette amit mások nem, nem a kézikönyvből irta a cikket, stb
  • Rincewind
    #417
    576 szerintem mar volt 20 eve is.

    Egyebkent egyetertek. Azert mert valaki ir egy ujsagba semmivel sem lesz nagyobb szaktekintely, mint barki mas, aki kozelebbrol koveti a jatekos hireket. Foleg, hogy ok is ugyanugy az Internetrol szedik a hireik donto tobbseget.
    Egyebkent meg barki jottment irhat ujsagba; en is irtam anno a PCGuruba, megsem lettem tole szaktekintely. :)
  • MerlinW
    #416
    Oké, 17 éve. (1992 óta)
    Tudod, a ~ jel körülbelüli értéket jelent:)

    Az offline okoskák már jó ideje online okoskák is.
    Egyébként az eredeti csapatból 10-en még ott vannak (5-en léptek ki).
  • Mike at home
    #415
    meg ugyanmár meséld már el, hogy a maiak hol voltak húsz éve
    egy-két kövülettől eltekintve
    20 éve pc-s újságírás nem is létezett
  • Mike at home
    #414
    nem kell elájulni az offline okoskáktól
    a számtech újságírás csak egy paraszthajszállal van magasabb szinten az autósnál