15
  • InfectedMann
    #15
    Hát ha nem lesz Johnny Depp aka. Sparrow sztem fele olyam feelingje sem lesz.
    Amúgy nekem mindegy, hogy turner meghal -e vagy se :D
  • sweetdreamzs
    #14
    [parazs=red]Nee csk BOOM-ot nee...[parazs]Remélem nem igaz!:(...Mindenki mardjon:)...Jack,Will, Elizabeth:)
  • Bordapapa
    #13
    sztem herri már meghalt, és flesseli félholtan az egész sorozatot...
    :-D
  • Mincsi
    #12
    dááá, maradjál már..biztos, h nem fog meghalni..ott vannak a rajongók is, ők ezt nem hagyják annyiban...:DD
  • Mister
    #11
    senki sem tudja, hogy potter meghal e :)
  • Mincsi
    #10
    na és mi lesz keira kneightley-vel, vagy hogy írják a nevét..:D
    és különben is, a potternél is azt mondték, h meg fog halni a srác, meg ezek de végül nem...úgyhogy sztem ez nem 100%...
  • crotinake
    #9
    És az senkinek sem jut eszébe, hogy ezzel fokozzák a reklámot. Persze megölik az elején, majd arról szól a film, hogy kínlódnak, azzal, hogy visszahozzák az élő sorába! És még Ti is ezzel foglalkoztok! Mi lesz akkor ha majd ezzel fogják reklámozni a Filmet: Will Turner meghalt!... Egy pár kép, hogy kardoznak, Depp kb. 2 másodperece a trailerben és minden kis csaj majd megy megnézni! A legjobb reklám!!!
  • Broafka
    #8
    félő hogy a 4. rész már ront az összhatáson...
  • sprite06
    #7
    "Azt azonban nem tudni, hogy főszereplőként vagy csupán amolyan cameó-szerepben teszi tiszteletét a Johnny Depp alakításával klasszikussá avanzsált karakter." ;)
  • Tibmanus
    #6
    nem sparrow-t nyírják ki hanem turnert....
  • Nebojsa
    #5
    Marhaság lenne kinyirni ezt a bloom gyereket, na meg persze a 4. részt is leforgatni.
    Ha will meghal, akkor kivel jön össze Keira? Jackkel? ugyan már...
    Inkább egy másik sztori szálon kellene elindulni pl. a két bugyuta kalóz és egy új főszereplő stb.
  • Panyi
    #4
    Nem tudom, de ha valami jól megy, akkor azt csinálják... Majd ha kijön a harmadik akkro meglátjuk hogyan alkotnak a forgatókönyvírók... Bár ha negyedikben nem kap főszerepet Sparrow, akkor szívás lesz, mert sztem miatta olyan a film amilyen...
  • vg
    #3
    Ez egy a cikk szvsz egy tökéletes baromság!
  • hawkie22
    #2
    Szerintem hülyeség már a negyedik rész, a három résszel lesz kerek a sztroi, nem kell ide több.
  • Oblivion 5
    #1
    Jó a Karib tenger kalózai remélem leforgatják mind az eltervezett 6-részt!!!