92
Különös kalandjáték Dániából
  • csoli31
    #92
    Pedig nagyon egyszerű. Ha már itt elakadtál, akkor mi lesz később.
    Mész még tovább egy kicsit. Találsz egy ládát, és azt visszahúzod a kötélhez. Felmászol a dobozra, és már el is éred a kötelet. ;)
  • steweee
    #91
    rendben, meglátom van e vid, gyanítom igen. ha nincs szúrok képet
  • Shiwo
    #90
    ha képet teszel be, az sokat segít abban, hogy visszaemlékezzünk, mely részre is gondolsz, de a youtube-on is van komplett végigjátszás-videó
  • steweee
    #89
    még csak most próbáltam ki. az elején vagyok , a csónakon mentem át a második partig, ahol fel kellene jutni egy domboldalra. egy kötél lóg le, de magasról...

    elakadtam, hogyan lehet továbbjutni?

    még nem éreztem rá az ízére, a portal végigjáccottam meg sok hasonlót, remélem azért nem vagyk hülye hogy nem ugrik be a megoldás

    előre is köszi a segítséget
  • BAk3R
    #88
    rájöttem azóta, de köszi. nagyon hangulatos a játék, nem is láttam még ehhez hasonlót. a demo vége meg nagyon jó :) ügyes ahogy rá akarnak venni a vásárlásra. :)
  • Shiwo
    #87
    youtube-on van végigjátszás, de ha linkelsz képet, akkor tán eszembe jut és megmondom :)

  • BAk3R
    #86
    hali. a demoban, amikor a kis láda van a vizen mit kell csinálni? gondolom a ládával kell valamit alkotni, de folyton belefulladok a vízbe.
  • DarkSector
    #85
    Most néztem és tényleg baszod kmény 3d-ben. :)
    Persze nem nagy szám csak a hátteret érzékelem hátrébb, mert pár objektumot, fák liftek a sráctól eltólva, de mivel nincsenek a játékban szinek a szemüvegen át is fekete-fehér, nem pirosas mint egy szines képnél.
  • Serpa
    #84
    3D-ben játszott vele vki?
    (shift+3+d)
  • Shiwo
    #83
    az tényleg jó :)

    de sztem a Trine is jó lett

    meg a Magicka, azt is kis csapat készítette
  • Voltan
    #82
    Bocsánat, a Heart of Darkness-re gondoltam, természetesen.
  • Voltan
    #81
    Huhh, ez a játék eszméletlen. Csak 3 cím: Another World - Realm of Darkness - Limbo.
    Soha nem hittem, hogy valaha fognak még ilyen játékot csinálni, és itt van. Zseniális!

    És szégyen a nagy játékfejlesztő cégeknek, a nyomorult egy kaptafa FPS-eikkel, meg a véget nem érő, egyre rosszabb NFS sorozattal. Komolyan, ébresztő!!!
    Ezt a játékot kéne az orruk alá dörgölni.
  • Rainbow15
    #80
    Meg van, nem szóltam, csak a videón olyan, mintha kötélről jönne vissza :)
  • Rainbow15
    #79
    2:55-nél nálam miért nincsen az a kötél, amiről vissza pattan? Nem tudok rájönni , hogyan kellene megcsinálni így.
  • Shiwo
    #78
    egyik külföldi fórumon directx frissítést javasoltak, ott a csávónak ezzel sikerült, szval próbáld meg, hátha:

    http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=35


  • barnasopiane
    #77
    nvidia 240 gt frisitetem mindent de akkor is csak fekete képernyö mit csináljak segitsetek!
  • cikasz
    #76
    köszi meglett azóta. Most a teljes sötétségben szopok ahol csak hang alapján lehet beazonositani, hogy hol vannak a nagy fűrészek :(
  • Santata
    #75
    Ott úgy kell, hogy lent kitolod a csillét totál jobbra, fel mászol az első kötelet totál lehúzod, lemész és még elkapod lent a kötelet, aztán 2. kötélre ugrasz és átfutsz a lezáródó ajtó alatt.
  • Shiwo
    #74
    milyen videókarid van?
  • barnasopiane
    #73
    sziasztok elakarom inditani a játékot csak fekete képernyö van de hang van de semmi kép!mi a megoldás erre?valaki segitsen légyszi
  • Tatyla
    #72
    én már végigvittem ha raksz képet tudok segíteni de így már nem emlékszek.
  • cikasz
    #71
    nem értem, hogy miért irogat aki nem tud vagy nem akar segiteni!?
  • MauroN
    #70
    Nem értem, hogy minek kérdezősködik mindenki, amikor felmész youtube-re és megnézi mindenki hogy mit kell csinálni.
  • cikasz
    #69
    Sziasztok.
    Hát én elakadtam már az elején :(
    Amikor két kötél van amivel 2 nagy súlyt lehet felhuzni, de ha elengedem akkor visszaereszkednek :(
  • Tatyla
    #68
    megint megfőttem egy olyan helyre kerültem hogy a plafonon mászkálok van két kapcsoló egy doboz meg egy kibe mozgó platform
  • bélanéni #67

  • Santata
    #66
    Azt úgy kell, hogy ha rajta állsz úgy is tudod eltolni, és gyorsabb felugrani.
  • Tatyla
    #65
    valószínű erről van szó csak tényleg hamar oda ér a csille mielőtt kiérnék a veszélyzónából
  • Shiwo
    #64
    ha jól rémlik az a rész, akkor meg kell állítani a csillét, picit visszalökni és qva gyorsan felmászni és spurizni..de ha linkelsz képet, akkor tán biztosabbra meg tudom mondani...

    minden esetre a vége felé elég sok olyan rész van, ahol a pontos időzítés kulcsfontosságú
  • Tatyla
    #63
    megint elakadtam ott ahol egy csille megnyom egy gombot és a felette lévő pályába áramot vezet
  • chris0000
    #62
    Óriási a game,sikerült végig tolni.
    Várom a folytatást.
  • PunkZoli
    #61
    osonj egy kicsit közelebb, takarásban vagy a bucka miatt, és utána rohanj rá és ugorj a lábára
  • Tatyla
    #60
    senki nem tud helpelni?
  • Tatyla
    #59
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megint elakadtam,valami rovar rágcsál valami dögöt de ha közelitek felrepül a falra felette magasabban egy létra,ha visszamegyek a pocsolyába leszáll vissza a dögre
  • csoli31
    #58
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert a ládát nem a vízbe kell tolni. Visszafelé láttál egy kötelet (oda told el). Majd ha feljutottál, az egyik fa törzsét kellesz letörnöd, és azt oda tolni.
  • Tatyla
    #57
    én már az első ilyen ládánál amit be kell tolni a vízbe ott megfőttem hogy kell ráállni hogy ne csússzak bele a vízbe vagy mi a trükkje?
  • ffxi
    #56
    Pl. itt:



  • ffxi
    #55
    Vannak ezek a rejtett micsodák. Ha megtalálom az összeset kapok vmit?
  • Shiwo
    #54
    nem köll félni, létezik belőle warez
  • Smokk
    #53
    Miert ezeket a steames jatekokat nem szokas feltorni?
    Amugy eleg pofas a jatek,erdemes megnezni a demojat!