20
Dragonraja MMORPG
  • Kiado
    #20
    24. szint, ha partyban nyomulsz, egymás után level up szinte. Lassan kezdek keresni guildot, mert kíváncsi vagyok milyen ez a hatalmas várvédés/támadás csata.
  • ColdFire
    #19
    ismered a runescapet? :|
  • Unreal1942
    #18
    Csodálom, hogy életképes lehet egy ilyen játék mostanában :)
  • Czdano
    #17
    hmm..lehet kiprobálom
  • Goth
    #16
    szar.
  • Goth
    #15
    :_DASDASDDdd. d
  • Kiado
    #14
    Nah játszogattam vele kicsit, meg kell mondjam az inditás után nagyon kevés választott el az uninstalltól, de végül jól tettem, hogy fennthagytam. A grafika elég gyér, de hozzá lehet szokni. Mage-t kezdtem, a spelltanulás mondhatni még tetszik is. Kapsz 10 pontot szintlépésenként, a kezdő városban egyszerü a dolog, kimész, öldökölsz aztán ha meguntad mész a rendes town-ba, ahol már azért zajlik az élet. Le is pk-ztak elöttem valakit, és a cuccokat, amik kiestek belőle gyorsab el is vittem :D
    Nem igazán tudom én sem, hogy a boltok hol vannak, de néhány player elkísért.
    A professionokról annyit, hogy rohadt sok féle van. Nem csak az alapból felajánlott 3 van, hanem még külön lehet tanulni az npc-knél is, de kicsit sokba kerülnek.
    Hívtak valami csatába is, vagy nemtudom hova, a /participate paranccsal tudtam bemenni a meghívás után, de sajna akkor még nem voltam lvl 10, tehát nem tudtam csatlakozni.
    Hirtelen ennyi.
  • Laky
    #13
    Kit érdekel? o_O
  • bardocz
    #12
    tökéletesen egyetértek GW 4EVER
  • kisfigi
    #11
    gw 4ever!
  • 12346
    #10
    :DD
    vad
  • 12346
    #9
    lesznek vmikor kevésbé kocka masszív onlájn cuccok(?) vagy a két dolog kizárja egymást:|
  • Kiado
    #8
    Kuss, a game csak 2 szer volt benne
  • whiskeyman
    #7
    ezt meg úgy kell mondani, hogy már dónlódelem a gamét.
  • Gladiator
    #6
    én már töltöm:)
  • Sephi
    #5
    YAY!
  • whiskeyman
    #4
    tök jó lehet ez a GAME, van benne sok GÉMER meg PLÉJER, tök fílinges lehet, ahogy fájtoltok egymást ellen!!! NEM???
  • Kiado
    #3
    Na igen, de szerintem elég hangulatos lehet, ha ennyi player küzd egymás ellen :)

    Amúgy a gamet töltöm, az install fájl 520 mega.
  • PíszLávJuniti
    #2
    A képek kicsit tömeg sport hatásúak :D
  • Kiado
    #1
    Nemrég találtam a game-t, úgy néz ki ingyenes is, nézegettem screenshotokat és eléggé megfogott a game. Bár grafikailag nem túl jó, de ez a várostrom amit képben látni lehet, hát nekem bejön. Képek itt.

    Valaki esetleg hallott róla ill. játszott/játszik vele?