111
minden atom háborús témájú film,sorozat
  • cylonflatus
    #111
    Köszi, anyámnak assz'em meg is van :)
  • tutituti
    #110
    akkor érdemes elolvasnod a Malevil-t
    Erről szól de szerintem sokkal jobban átadja(nem azért mert könyv) ezt a hangulatot.Film is volt belőle de vérgagyi.

    bár nekem ez se volt valami nagy wasistdas.
    De a könyvet tényleg ajánlom!
  • cylonflatus
    #109
    Ez a film rendesen felzaklatott, a hatása alatt voltam utána még egy darabig, meghatározta az aznapi hangulatomat az biztos.
  • tutituti
    #108
    nem rossz,nekem tetszett.
  • stargatelost
    #107
    Ja, én azt hittem te már rég megnézted :D Akkor remélem nem olvastad el a spoileres részt :D Amúgy egyáltalán nem nevezném akcióhorrornak, van egy rész, ahol sokat lőnek, de a többi az hangulatos. Megéri mindenképp.
    A Hell is jó volt, abban is tök jó a világ, meg hangulatos. Nem vérfürdő :) Megéri mindkettőt megnézni, főleg ha posztapok rajongó valaki ;)
  • Calver
    #106
    aha. majd várat még magára megnézése egy hideg téli estéig asszem, nézegettem trailer-t, az alapján annyira szerintem nem az én stílusom (nagyon komolyan vett akcióhorrornak nézett inkább ki posztapok környezetben).

    Hell-ről mi a véleményed? vagy az is posztapok vérfürdő lett leginkább?
  • gombabácsi
    #105
    the divide

    brutál komoly, persze nem egy the road, de jó
    fenn van yutubon :)
  • stargatelost
    #104
    Megnéztem, fasza volt. Tetszett a szűrő, tetszett a hangulat, tetszett, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem kímélték a gyerekeket sem. Utolsó jelenet igen durva volt ilyen szempontból :D Az is meglepett, hogy a főszereplő/húzónév Dominic Monaghan már az elején elhalálozik.
    Ami nem tetszett, az, hogy túl sok tiszta lövést adtak le. A roham is tök hülyén zajlott a másik fél részéről. Valamint Shawn Ashmore karaktere sem jött be olyan szempontból, hogy egyszer érdeklődik a csaj után, aztán péppé veri meg vagdossa, majd utána visszamegy érte életét kockáztatva. Ha nem ő lett volna a verőlegény meg vagdosó, hanem mondjuk a csaj, hihetőbb lett volna. Na de ez legyen a legkisebb bajom :) Ja, a CGI lóláb meg néha kilógott a vérnél.


    Hasonló még a Hell, és a The Road, nekem ezek jutottak eszembe erről a filmről.
  • Calver
    #103
    na? The Day? valaki?
    btw ennek a topicnak egy hónapja még nem simán posztapok filmek volt a neve?
  • stargatelost
    #102
    Jé tényleg, akkor majd meglesem valamikor :D
  • Calver
    #101
    pár órája jött pont ki, azért kérdezem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.rlslog.net/the-day-2011-720p-bluray-dts-x264-phd/


    mondjuk így most végiggondolva hülye kérdés, esélytelen h bárki látta volna már
  • stargatelost
    #100
    Erre már én is rátaláltam imdb-n pár hónapja, de ahogy látom csak decemberben adják ki dvd-n. De várós a poszter, leírás, szereplők alapján.
  • Calver
    #99
    NECROBUMP!

    valakinek ez megvolt már, érdemes ránézni?

    imdb-n és fórumain már virtuálisan tisztára nyalták az alfelét, de az ottani netsznobok meggyőződése, hogy embernek nem tetszett a Sucker Punch akkor unintelligens szubhumán aki nem értette, szóval... nem az az embercsoport, akinek nagyon adok a véleményére.
  • PakoQueruak
    #98
    http://www.youtube.com/watch?v=lg5-XilSVbg

    Egy Paco Queruak névre hallgató kiborg ellenszegül a parancsnak, amikor egy tiszteletest kell megfojatani puszta acélkezeivel.



    http://www.handsofsteel.tk
    http://www.handsofsteel.uw.hu/
  • Bali007
    #97
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy http://www.imdb.com/title/tt1471346/ erről a filmről tud-e valaki valamit, nálunk ment-e már, illete fog egyáltalán menni? Semmit nem találtam róla, de a youtubos videók nagyon tetszettek.
    A segítséget előre is köszönöm!
  • Daza500
    #96
    A Deathlands (Halálország) eszméletlen jó film.
    Nem értem, miért csak erős 3-as az IMDB-n...
  • Atomreaktor
    #95
    ez nagyon jó oldal, köszi!:)
  • Kmarha
    #94
    Erősen ajánlom az alábbi linket: http://www.quietearth.us/postapoc.htm
  • bigfoot
    #93
    nah sikerült megnézni?
    időközben megvettem dvdn a Veszedelmes Partvidék et,huh nagyon durva film,és tök jó h végre megvan:D
  • DJ Skyline
    #92
    sajna lelassult a letöltés eléggé, így nem tudom mikor jön le, de majd leírom milyen volt! bár a másik baj, hogy német, tehát sok lövésem nem lesz róla! :D hátha van felirat valamerre
  • bigfoot
    #91
    majd vmi leírést írj légyszi hogyha megnézted
  • DJ Skyline
    #90
    én most ezt szedem nagy gőzerővel! bár imdb-n gyenge értékelést kapott, kb 4 óra múlva kiderül milyen lesz
  • bigfoot
    #89
    nah ezt a filmet is megsasoltam, nem rossz de annyira nem jött át a világvége közeli hangulat sztem

    most megrendeltem a Veszedelmes partvidék/Veszélyes jövő t mindne igaz jövőhéten megjön
  • bigfoot
    #88
    nah meg is van a következő film ami meg kell szereznem!
    13nap
    vki látta már?
  • bigfoot
    #87
    wazze ez a film überbrutál,nekem nagyon bejött, a post apoc hangulat nagyon benne van!!
    arról szól hogy egy rakétasilóban dolgozó fiú felakarja hívni apját de félre tárcsáz,így a csávót hívja a bárba,mondja hogy kilőtték a rakétákat,és itt a háború
  • Seten
    #86

    Szóval a film címe a "Miracle Miles"? De mi van a telefonnal?

  • bigfoot
    #85
    Miracle Miles,a film amikor jön a telefon!a filmcím topicban kérdeztem meg és segítettek,most szereztem meg a filmet és most kezdem nézni,kíváncsi vagyok!
  • bigfoot
    #84
    nah mind1,akkor megnézem angolul
  • Calver
    #83
    jah, egy "apróság" lemaradt... a felirat, ööö... angol. Magyar egyikhez sincs.
  • bigfoot
    #82
    huh az mindenképp érdekelne köszi!!!!
  • Calver
    #81
    The Day Afterhez van, csak szar az időzítés, majd vmikor megcsinálom... (az már megvan h milyen értékekkel kell dolgozni csak még nem időzítettem át)
  • bigfoot
    #80
    nah megvan mind3 film!!
    csak sajna no felirat!!!

    Wargamest megnéztem!!tök jó!!!
    erre a két filmre nagyon kíváncsi vagyok!!csak felirat nélkül nem nagyon vágnám mivan
  • bigfoot
    #79
    nah nekem is lejött!!
    neked van hozzá feliratod??
    még jön lefele a wargames és a the day after is
  • KnightRider
    #78

    Óhh, yeah! Majd bedigizem az új gépemmel!!! 3,4 GHz meg 2 giga RAM mellett fog csak igazán zúzni Snake Plissken!!!
  • bigfoot
    #77
    akkor megyek olaszba úgyhogy nem tom megnézni:((((
    én most a wargames treads és a day aftert szedem,2-3 nap és lejön
  • DJ Skyline
    #76
    lesz-lesz! ^^
  • KnightRider
    #75

    Lesz az Escape from LA? Digizés lesz, már látom!!!
  • DJ Skyline
    #74
    Okt. 28-án lesz a TV2-ön, 23:15-kor!
  • TheBerzerker
    #73
    Az a film azért hatalmas klasszik.
  • Calver
    #72
    Threads lekapva de még nem vitt rá a sors h megnézzem... amiket olvastam róla tényleg csöppet felkavaró film lehet