139
  • dez
    #16
    Nagyon gazdag? Esetleg ha többtízezer dollár lenne egy ilyen fullos konfig. Akinek (v. szüleinek) kint van normális munkája, és ez a hobbija, simán megveheti.
  • BCS CORPS
    #15
    ezek szerint elég sok nagyon gazdag emberke van a világon ha mégéri az amd nek meg ati nek ilyenek legyártani.
  • Super DANTE
    #14
    Micsoda böszmeség!
  • cateran
    #13
    Megjelenese utan max. egy evvel jonnek majd azok a jatekok, amik ezen a konfigon is beszaggatnak...:(
  • F1re
    #12
    durva biztos olcso
  • BlueGold
    #11
    Ati-AMD számtan:
    2 magos proci 2x = 4.
    1 magos videokártya 3x = 3 (vagy 4)
    És már készen is van a 4x4 platform, kell hozzá 4 db 400 watt-os táp sok-sok hütöventilátor.
    Éljen a Király!!!!
  • Zsoldos
    #10
    Az is folyamatban. Ha megnezed, az aktualis kozepkategorias cuccok mindig kisebben/hidegebben/takarekosabban tudja mindazt (picit tobbet is), mint az elozo generacios csucskartya.

    Ez a 'mindent bele' gep inkabb csak egy szelsoseg, csak arra jo hogy a leggyorsabb legyen, es novelje a ceg presztizset. Nomeg hogy egyket tehetosebb teljesitmenymaniakus ember megvegye (nem ez a fo ok, feltehetoen eleg kicsi piac).
  • GabiWong
    #9
    inkább miniatürizálásra kéne menni, meg fogyasztás csökkentésre
  • Esrohnoil
    #8
    Máriót?
    Nem is tud akkora felbontást. :D
  • Zsoltika 007
    #7
    Ez az egész fejlesztési irány kezd szánalmas lenni. Egyszerűen nem ez a helyes irány. Ez inkább mellék utca.
  • Sanyix
    #6
    OMGWTF normális embernek nincs feltétlen igénye ilyen felbontásra, meg szűrésre...
  • Imremagdi
    #5
    megnéznék pár játékot 1600x1200 felbontásba 16 szüés mellett..
  • Lazarus
    #4
    Nekem 2500as AMDm van 6600GTvel és 1giga rammal... ezen egész jól elfut minden, mire váltani fogok lefog futni 2 generációváltás és nevetséges áron megvehetem az új alkatrészeim.. aki arra veri a nyálát hogy 3D szemöveggel három 2000*1500as felbontású projektoron tolja a máriót.. azt meg tudom érteni de nekem akkor sincs pénzem ilyen baromságokra
  • nemtudomanevem
    #3
    Véletlenül nem az R600-ról volt az a "pletyka" hogy 200W körül fogyaszt? :) Akkor ilyenből 4db egy gépbe + a proci és meg van oldva a füttés télire...
  • greenwar
    #2
    bocs 3700-as SD (qrva jól tuningolható) 27ért lehe kapni
  • greenwar
    #1
    AMD-s vagyok de ez szánalom tekintve hogy a felhasználók hány százaléka haznál egyeáltalán komolyabb SLI-t vagy CF-t és akkor két darab FX-es cpu ááá amikor ma még lazán el lehet gémelni egy 3700+a- (35k) és egy tuningolt 7600GSTvel (35k) egy közepes 939es alaplap és egy giga ram...