3714
  • Timber
    #3714
    Szetszeledtek :)

    Van aki emitt amott kulfoldi cegnel... van aki meg Magyarorszagon probalkozik... van szep szammal aki mar nem GameDev (tobbek kozt en sem)... Es a legnagyobb sajnalatunkra van olyan is aki mar nincs koztunk.
  • Ouzojoe
    #3713
    http://www.sg.hu/cikkek/52866/stormregion_a_viharsarokbol_a_vilaghirnevig
  • Fifo
    #3712
    Kb ennyit lehet tudni róluk.
  • HyperMonkey
    #3711
    BTW mi van a Stormlegion csapattal? Nagyon jó játékaik voltak.
  • Fifo
    #3710
    A THQ-ból SEGA lett... Ennyit a nagy nevekről.
  • Fifo
    #3709
    Természetesen munkaidőben tettem, amikor el kellett ütni az időt. Mindent összevetve jó kaland volt, és mivel minden eltűnt, jobban belemerülhettem a CoH-ba.

    Off...
  • westmoreland #3708
    Nagyon ráérhetsz :)

    Boldog Karácsonyt!
  • Fifo
    #3707
    Elolvasgattam az összes hsz-t merő nosztalgiából.
  • Soldiers
    #3706
    azt megköszönném
  • Timber
    #3705
    rajottem, hogy az az RFB nem a CPCW :)

    Utanakerdezek a volt kollegaknal. Hatha valakinek van elfekvoben.
  • Soldiers
    #3704
    az jó lenne mert nagyon végigvinném ha már az elöző kettőt is végignyomtam
  • Timber
    #3703
    amugy lehet nekem van meg regi-otthon egy bontatlan eredeti... Megprobalom megtudni, ha van akkor irok privit.
  • Timber
    #3702
    nekem csak collector's edition van meg :D
  • Soldiers
    #3701
    Nincs meg valakinek a játék aki eladja?? sehol sem lehet már kapni
  • Soldiers
    #3700
    amitt én is letöltöttem az is 4.8 GB na mind 1 nem vacakolok láttam 1000-1500 Ft-ért inkább megveszem egy hétvégén többet iszok el mint 1000Ft-t :D
  • westmoreland #3699
    A teljes verzió, több mint 4 GB.
    Nekem eredeti van.
  • Soldiers
    #3698
    valami 1.5 verzió vagy ezt hogy érted?
    neked eredeti vagy letöltötted?
  • westmoreland #3697
    "hoppá :S az első küldi az nekem oroszokat kell lelőni meg elfoglalni egy csomó bázist"
    Ez a leírás, szinte az összes küldetésre illik. XD
    Szóval, a "Lecsukódik már a szemem", a teljes játékban a tizenegyedik küldi.
    De ha megnézed a programoknál (C/program files/atari), ott látnod kell, melyik verziód van!
  • Soldiers
    #3696
    hoppá :S az első küldi az nekem oroszokat kell lelőni meg elfoglalni egy csomó bázist

    jah most látom "Lecsukódik már a szemem ez a első pálya ami nállam kezdődik
  • westmoreland #3695
    Ha egy szigeten játszódik (Helgoland), akkor az a demo.
    A teljes játék, a Tempelhof repülőtéren kezdődik.
  • Soldiers
    #3694
    pedig a teljes játékot töltöttem le
  • westmoreland #3693
    Ha az első pálya, a "Lecsukódik már a szemem", akkor az a demo és azért nincs "tovább" gomb.
  • Soldiers
    #3692
    nekem nincs olyan hogy tovább
  • Soldiers
    #3691
    Srácok
    végigvittem az első pályát oké kiírta hogy győzelem de nem tudok tovább menni, kiírja a statot de semmi más meg hogy kilépek vagy betöltés hogyan kell tovább??
  • westmoreland #3690
    Ja, és igen! A titkosak:
    -1.Sikeresen kért segítséget az USS Augustától.
    -2.Megtalálta az elrejtett szovjet tankokat.
  • westmoreland #3689
    Nem csoda, hogy nem enged továbbmenni, mivel a demo verzióval játszol, és ott csak az az egy pálya van.
    Ami, egyébként a normál játékban a tizenegyedik.
    (A sziklás dolgot pedig teljesen máshol találod, de ha csak bemutató játékod van, úgysem fontos...)
  • zsikla3
    #3688
    Az első páját szeretném megcsinálni (lecsukódik már a szem) ez a pálya neve de ahogy elfoglalok mindent nem engedi h továbbmenjek a következő pájára/szintre és azt szeretném megtudni h mit kell csinálnom h továbbjussak. Gondolom a küldetésekknél van baj minden küldi készvan kivéve az egyik titkos küldi az egyik az megvan (kérj segítséget az Aussunk flottától) és azt szeretném tudni h mi a másik titkos küldi
    Remélem így érthetőbb
    És előre is kössz :D
  • Fifus
    #3687
    Ennek fuss neki még egyszer, mert nem tudom milyen nyelven írtad. Konkrét pályát, konkrét problémát írj, légy oly szíves.
  • zsikla3
    #3686
    Sziasztok lenne 1 kérdésem a Panzers Cold War-al kapcsolatban hogyan lehet megcsinálni az 1 pályát mert készvan mind1n küldi kivéve az 1ik titkosküldi láttam ogy itt vmi szklát mondtatok és azt szeretném kérdezni hogy mi az a szkla hól van és hogyan lehet felrobbantani előre is kössz :D
  • Fifus
    #3685
    Cold War Livestream teszt

    Fogyasszátok egészséggel.
  • westmoreland #3684
    És melyik küldi indul?
    Van más küldi is, vagy csak ez az egy?
  • nandor98
    #3683
    ///////// PLZ HELP ////

    AZ lenne a kérdésem tőletek hogy, behozom a játékot a háttérkép (helikopter) nem mozognak hanem 1 helybe vannak. 2. mikor megnyomom az Egyjátékost (single player-t) akkor 1ből indul a küldi, és másnak néztem a youtubon hogy neki van Scenarios, Capaign, Skirmish stb nemtommá .

    + 1. küldtetést végig nyomom és nincs olyan sehol ...
  • nandor98
    #3682
    ///////// PLZ HELP ////

    AZ lenne a kérdésem tőletek hogy, behozom a játékot a háttérkép (helikopter) nem mozognak hanem 1 helybe vannak. 2. mikor megnyomom az Egyjátékost (single player-t) akkor 1ből indul a küldi, és másnak néztem a youtubon hogy neki van Scenarios, Capaign, Skirmish stb nemtommá .

    + 1. küldtetést végig nyomom és nincs olyan sehol ...


    ////////////////////6 helP
  • Soldiers
    #3681
    vki tudd a játékhoz kódot vagy megfelelő traninert??
  • westmoreland #3680
  • westmoreland #3679
    A jobb alsó sarokban kell lennie, a "tovább" gombnak.
    Ha nem találod, kezdd újra, majd...egyjátékos...hadjárat...
    Ott el tudod kezdeni a következőt.
  • falloutfan
    #3678
    helosztok. az első küldit megcsináltam és nem tudom a kövit tovább csinálni mert a statisztikánál leragad vagy nem tudom. mit kell nyomni? mert nekem allul csak az van hogy újrakezdés(de azt nem nyomhatom meg ) betöltés és kilépés, olyan hogy tovább vagy valami az nincs. pls help valaki
  • westmoreland #3677
    Nijmegen, ultra.
  • vukocska
    #3676
    Hali! Nem tudjátok, hogy van-e valami olyan patch hogy ablak módban is be lehessen állítani, nem csak teljes képernyőn???
    Előre is köszi a választ!:)
  • Axon
    #3675
    Innen tudod letölteni 64 bites Win 7-hez a tages drivert.

    Elvileg 32 bites Win 7-hez nem kell, új tages driver, ezt írták itt a fórumon.