41
  • Graxon
    #41
    Nekem eddig csak nokiam volt (3210/3310/3410/3100/7110/3650) kb ilyen sorrendben. 2 hete vettem egy K790i-t. Azóta ott tartunk, hogy soha többé nokia. Ez a telefon számomra teljesen megfelel, gyönyörű képeket csinál 3.2 mp-vel :)
    egyetlen negatívum talán a joy, ami néha felfele nyomás helyett benyomódik és fordítva. Esetleg még annyi, hogy az mp3 lejátszásának hangereje számomra halk, legalábbis a metrón van hogy nem hallom a zenét. (btw erre senki nem tud valami sufni megoldást?)
  • n0k0m
    #40
    Viceroy
  • Ombika
    #39
    De P900-ast mar szare-hugye kapni es azzal a szarral kinlodsz?
    Vagy mar p990i is van reszletre!! :P
  • ssdb
    #38
    sok hülye marketinges megint kitaált valamit... mint itt az Sg-n... Komoly...
  • FtranX
    #37
    Ráraktam az autó tetejére, mielőtt elindultam a parkolóból. Aztán már csak a házunk előt jutott eszembe...

    Voda GPRS Net-et használtam. Háromezer 1-2 száz forint/100 mega/hó.
  • Omega
    #36
    Ez tiszta Vodafone-os lett.
  • bermuda3
    #35
    ja meg de van két sunyi hátrány: a töltő meg a dzsoja :( (persze nem mindnél)
  • bermuda3
    #34
    se rulez! ár/érték arányba tuti h verhetetlen. használtan 10 körül van egy k500i. keress egy olyan telefont ami ennyit tud és sokak által ismert márka. nem lesz 10 körül. 20 körül. használtan. a sonyericsson olyan a mobilok közt mint cigik közt a viceroy. mindig az ár érték arányt figyelem és boldogan élek. :P (kinek nem ingje, ne lopja el)
  • junior117
    #33
    én is SE hivö vagyok csak azt nem értem hogy ennyi kinlodás után még mindig nem a hengeres a töltö csatlákozo pedig majd minden boldog SE tulaj kinlodik a töltö érintkezö gondjaival. Talán SE-nél nem tanulták a henger(kör) nagyobb felületen érintkezik.
  • Neurotoxin
    #32
    Nekem az egyetlen használható SE mobilom egy T610es volt:( szegényt elkellett adnom...pedig szerettem a gyöngyházat rajta:) Kár, hogy manapság már az SE is meghülyült. a P9XXes telefonokon kívül csupa hulladékokot gyárt manapság....mikor meglátom a reklámjait, kiráz a hideg. És miért mindig menzán sorbaálló és/vagy/esetleg vmi kretén/hülye/idióta fiatalokkal kell reklámozni??ááá az eszem megáll...
  • joebacsi
    #31

    hogy hagytad el?
    netet mivel használtad? van most itthon átalánydíjas gprs net?
  • Kindred Blades
    #30
    "Én augusztus végén elhagytam a p900-omat. :( Úgy gondolok rá, mint egy elvesztt családtagra. "

    Kommentár nélkül ^^
  • FtranX
    #29
    Én augusztus végén elhagytam a p900-omat. :( Úgy gondolok rá, mint egy elvesztt családtagra.
    Azóta egy Alcatel 332-t használok, de ezt képtelenség szeretni. Ha kapok egy sms-t, inkább felhívom az illetőt, minthogy visszaírjak. A gombok nehezen lenyomható, billegő, kemény gumiból készültek. Bah! Ezzel szemben az érintőképernyőn imádtam sms-t írni. Kis gyakorlással a virtuális billentyzeten gyorsabban írhat az ember, mint bármelyik villámújjú a telefonja gombjaival. A vége felé, miután sikerült elhagyni mindkét Stylus-t (nyomogató tollat), hüvelykújjal böködtem az érintőképrenyőt és a virtuális billenytűket. A buszon soha nem unatkoztam, játszottam (van egy nagyon jó Worms klón a Soldier Ants) böngészgettem a neten, IRC-ztem, MSN-en lógtam, szóval királyság volt!

    Kb két hét múlva lesz pénzem. Remélem egy jó állapotú P910i-t sikerül találni korrekt áron (50-60 K).
    Amúgy nagyon igaz, amit valaki lentebb írt: a p900/910 ár/érték-ben verhetetlen! Nem vagyok valami jól eleresztve, de már nem tudnék más kategóriájú (érintőképernyő, fejlett oprendszer nélküli) telót venni. Viszont ha a pénz nem számítana, egy Mio A701-et kerítenék.
  • joebacsi
    #28
    az cirka 1 éves kitérő volt, aztán sajna beadta a kulcsot :(
    honnan emlékszel te ilyenekre? :P
    amúgy megvagyok, köszi, nemis tudtam, hogy újabban már sgre is kempelsz :)
  • Tucso
    #27
    Szia Joebácsi!És a jó kis 5510-esedet meg sem említed?Amúgy mi van veled?Üdv!
  • joebacsi
    #26
    nekem ezelőtt 5 évig egy 3410esem volt, mondván, hogy telefonálni meg smst írni azzal is lehet, arra, hogy fényképezzek, meg szinesbe olvassam az smseket cseszek fizetni...csak ez a p910 emelkedett már annyira ki, hogy mikor volt rá lehetőségem, hogy "kedvezményesen" hozzájussak (nekem 60rongy volt, dokkolóval, 512es kártyával), rögtön éltem is a lehetőséggel, és abszolút nembántam meg...
    iszonyat jó címlista
    office doksik olvasása (pdf is)
    eBook olvasó
    házszámszintű bp, utcaszintű mo térkép
    diktafon
    összetett naptár, jegyzetek, teendők lista
    meg még ezer dolog, amik megkönnyítik az ember életét, és mind zsebben egy helyen, remek szoftverellátotsággal, de mégis kellően stabil

    de akár olyan ínyencségekre is alkalmas, mint divx lejátszás, dobprogram (ez nagypoén :D), meg millió 1 játék, sőt még snes emulátor is...szóval akárki akármit mond, nagyon eltalálta ezt a telefont az se (egyedül a wlan hiányzik most nekem belőle, dehát evvan :))
  • joebacsi
    #25
    nekem ezelőtt 5 évig egy 3410esem volt, mondván, hogy telefonálni meg smst írni azzal is lehet, arra, hogy fényképezzek, meg szinesbe olvassam az smseket cseszek fizetni...csak ez a p910 emelkedett már annyira ki, hogy mikor volt rá lehetőségem, hogy "kedvezményesen" hozzájussak (nekem 60rongy volt, dokkolóval, 512es kártyával), rögtön éltem is a lehetőséggel, és abszolút nembántam meg...
    iszonyat jó címlista
    office doksik olvasása (pdf is)
    eBook olvasó
    házszámszintű bp, utcaszintű mo térkép
    diktafon
    összetett naptár, jegyzetek, teendők lista
    meg még ezer dolog, amik megkönnyítik az ember életét, és mind zsebben egy helyen, remek szoftverellátotsággal, de mégis kellően stabil

    de akár olyan ínyencségekre is alkalmas, mint divx lejátszás, dobprogram (ez nagypoén :D), meg millió 1 játék, sőt még snes emulátor is...szóval akárki akármit mond, nagyon eltalálta ezt a telefont az se (egyedül a wlan hiányzik most nekem belőle, dehát evvan :))
  • Flashy
    #24
    már megijedtem hogy a vécéillatosító logót leváltják, de nem.
  • Gerygrey
    #23
    Az te vagy :) Én viszont szeretek filmet nézni, MP3-at hallgatni, netezni, meg játszani is. Egy hordozható TV-videó (van olyan egyáltalán?, egy mp3 lejátszó (olyan, aminek normális kijelzője van ID3 tag kezeléssel + bővíthető memóriával), egy hordozható játékkonzol, meg egy telefon együtt bőven 50K felett van...
  • Bori74
    #22
    Volt egy SE-em. De nem is lesz több. 50 ezret nem adnék egy telcsiért, nekem egy sem ér annyit. Telefonálni, sms-t, mms-t írni, fényképezni a tízezer forintos samsungommal is tudok.
  • Cheesy
    #21
    Muhaha. Már a Vodkafont is másolják :P
  • Gerygrey
    #20
    Vrally nekem megvan, meg van olyanom hogy Carmageddon 3D, ezeknek brutál jó a grafikájuk tényleg (telóviszonylstban persze), de nekem sisben vannak (symbian progik) nem pedig java... Akkor a 3D java az nincs is? Kandeláber, valaki 20-ért képes cipőt venni meg 100-ért autórádiót, mindenkinek van egy hobbija amire szívesen költ, én a mobillal vagyok így (mondjuk a p900-at 45-ért vettem használtan)
  • kandeláber
    #19
    Aki 50e fölött vesz mobiltelefont, az meg is érdemli...
  • joebacsi
    #18
    hát sztem vrally, davinci kód, lock 'n load mind java is meg 3d is, és mind megy p910en is :)
  • Gerygrey
    #17
    k800-hoz volt szerencsém, érintőképernyővel és symbiannal egész jó telcsi lenne
  • Gerygrey
    #16
    Igen, sajnos az érintőképernyő függőséget okoz, nem lennék már meg nélküle :) (ilyen a jog dial is, nagyon fog hiányozni ha pda-ra váltok) Flash player van, de nekem flash-es böngésző kéne, ilyen netes flash-játékokkal ellennék szívesen (pl honfoglaló). 3D javak p900-on is mennek?
  • joebacsi
    #15
    flashhez csak külön flash player van...
  • joebacsi
    #14
    hát majd egyszer megvilágosodsz, és megismered az érintőképernyőben rejlő lehetőségeket, teljesen befogod felejteni a nokiákat, hidd el :)
  • Gerygrey
    #13
    Amúgy a fejlesztések ügyében egyetértek veled, nem is igazán a játékok miatt mert a snes emulátor atomjó, viszont nonszensz hogy nincs flash-t támogató webbrowser P-szériára. A p990 meg nagy csalódás a 320*240-es kijelzővel, ebben a kategóriábal illő lenne egy 640*legalább 320, úgyhogy a 900 után szakítok az UIQ-val és veszek egy WinMobile-os VGA ijelzős PDA-telcsit
  • joebacsi
    #12
    "hanem mert a P900 ár/érték aránya verhetetlen"
  • joebacsi
    #11
    hmm kicsit lámaszagúnak tűnsz a hozzászólásodból, már megbocsáss, asszem a p910ed nem érdemel meg téged :)
    rengeteg 3d-s java játék található rá, csak nyitott szemmel kell körbenézni, jópár játéknak megcsinálják az uiq-os változatát (igen, ez a szűk keresztmetszet, mert ugye más telókra szánt játékokat általában nem érintőképernyővel irányítod, itt viszont igen :))
    szar szoftverellátotság? ne röhögtess :D
    az egyik legjobb, szinte minden feladatra lehet rá szerezni progit, sőt ha játékoknál maradunk, mutass még 1 telefont, ahol red alert féle valós idejű stratégiát lehet nyomni...jahogy nincs, mert ehhez nemárt az érintőképernyő?
    nem a telefont, meg a céget kéne szidni, ha buta vagy kihasználni...nekem 3 hónapja van csak ilyen telóm, de már elnem tudnám képzelni nélküle, nagyon tuti kis készülék...
  • Gerygrey
    #10
    Hehe irkabirka esküszöm nem olvastam el az #1-et amikor írtam, zöld bogyó rullz :) De ki akart 250K+áfáért rádsózni 910-et? A p990 új ára függtlenül 170 bruttó körül volt amikor utoljára néztem
  • Gerygrey
    #9
    Hogy tud az ember "azonosulni a márkával"? Én most egy Sonyericsson okostelóról böngészem az SG-t, de ha mondjuk a Siemensnek lenne hasonló tudású készüléke olcsóbban, vagy ugyanennyiért egy okosabb, akkor azt venném. Nem azért van SE-om mert szép az a zöld bogyó rajta, hanem mert a P900 ár/érték aránya verhetetlen.
  • Spacsek
    #8
    Kedves darthwall. Tehát 2 sunyi létezik, egy jóságos és egy gonosz - köszönöm, hogy felvilágosítottál.
  • raingun
    #7
    Ezt a maszlagot...

    A logó és a szöveg pedig teljesen értelmetlen.
    Bár lehet hogy ez a nagy marketing fogás :-)
  • darthwalk
    #6
    spacsek a sony média részlegét ne keverjük össze a telefongyártóval (ami ráadásul egy közös vállalat).

    de ha azt hiszed hogy rootkit van a telódban akkor vegyél nokiát (az echelon úgyis lehallgat :P )

    btw mondjatok olyan telefont ami megveri a k800-at :P (nincs ilyen)
  • Cactus
    #5
    Csak a Nokia...
  • Spacsek
    #4
    >Arculatot vált a Sony Ericsson<
    A sunyi, már megtette a rootkit-jével. Köszönjük szépen! ):
  • wiraqocha
    #2
    Már látom a szuper fordításokat: Én (zöld bigyó) a kiegészítő tartozékokat. Én (zöld bigyó) a részleteket. A zöld bigyó helyére meg mindenki azt helyettesit be, amit akar. Pl. Én SE :)
  • irkab1rka
    #1
    p910-esem van. Kérdeztem, hogy ha már van benne 3d és van benne java, mikor lehet olyan frissitést letölteni, ami támogatja a java 3d-s játékokat.

    A válasz: nincs és nem is lesz ilyen. (tavalyi infó, akkor még ez volt a "csúcsmodel")

    A telefon új ára 250K+áfa (pannonnál,. westelnél).
    Szerinted melyik gyártótól veszem a következő telefonomat, a SE-től, vagy onnan, ahol van hozzá support és fejlesztés is??

    A telefonom meg ne akarjon izgatni, hanem tegye a dolgát. Azt viszont hatékony energiafelhasználással, megfelelő szoftvertámogatással, mérettel és ésszerű funkcionalitással. A mostani telefonbiznic szart sem ér a usernek, leginkább a behúzás és a lehúzás, az ide illő szakkifejezések :)

    Sony Ericsson: