115
Látszódjunk úgy, mintha nem aludnánk:)
  • Dexantreal
    #75
    midnent majdnem a legnagyobb mennyiségben.
  • kulabácsi
    #74
    áhh ezek baromságok!! ha nagyon szomjas vagy akkor megiszol 1 litert is, és még semmi bajod:D
  • Hixer
    #73
    Ez nem túl ésszerű számláló.. ergo próbáld ki, hogyha 1 óra alatt megiszon fél liter vodkát, mondjuk 22:00.kor 9 5cl-est és a következőbe is írd be 22:00 1 5cl-est az ugye 10*5 cl = 50 cl = 5 dl = 0,5 l vagyis fél liter vodka egy óra alatt halálos adag??
  • fsgh
    #72
    láll mit itattál vele?:D:D:D
  • Buzz Lightyear
    #71
    hát csak gyakorolnye kell
  • OrioN the S
    #70
    Aha, hátha retinavizsgálatot csinál a tanár. -.-
  • Dexantreal
    #69
    lol...picit szórakoztam az adatokkal miegyebekkel, mer tök poén (egyébként nem iszom alkoholt:P), de oda képzeltem egy full piás embert és ez lett a végeredménye:

    halálra itta magát....komoly...
  • kulabácsi
    #68
    ilyen néha velem is előfordúlt már, eléggé érdekes egy érzés...
  • Dying Soul
    #67
    retinát?
  • ColdFire
    #66
    ezt hogyan?

    nyitott szemmel alvás? hmm... asszem ez a topic cim! Wow hisz én adtam neki!
    Deh akkor mé az alkoholrol, meg h ki marad fennrol beszelunk? nem hiszem h sokunkat ( :DDDD ) érdekli h ki hogyan alszik nyitott szemmel alkohol hatása alatt, gondoljátok h suliba nem egy rekesz apszintal járkálok...
  • OrioN the S
    #65
    kitesztelem
  • neevous
    #64
    Ezt azt hiszem alvás paralízisnek hívják. Valaki ilyenkor azt érzi, hogy lebeg az ágya fölött, valaki idegenek lát stb, és közbe ébren van.
  • Derapo
    #63
    Én szoktam nyitott szemmel alunni.Ám az a probléma,hogy nálam ez szokott társulni az ugynevezett álombénasággal. Nemtudom ismeritek-e ezt? Az olyan érdekes álapot,amikor a szemed nyitva,a füleid zúgnak és elég érdekes félig álmodsz félig ébren vagy olyan izé...mintha álmodnál de alszol és ébren is vagy de nemtudsz megmozdulni.
  • Doomista
    #62
    álmos vagyok? mit tegyek hogy nyitva legyen a szemem... hát KÁVÉ COFFEE !! egy extra tunéziai kávé engem ugy odab*sz mint ha 1 liet teqilát meginnánk,kezem rezeg tőle
  • takraj
    #61
    Az mán halál nem? :)
  • laliking
    #60
    A véralkoholszint 16:00-kor a legmagasabb, 34.91 ezrelék (1424.16 gramm).
    A vérből :00-ra ürül ki az alkohol teljesen.
  • Aspyrin
    #59
    Egy átlag iskolai órán a toll talán gyakrabban fordulhat elő.
  • ricsimaster
    #58
    Ennél méga kanál is jobb
  • Aspyrin
    #57
    Fogod a paxtollad és belevágod a szemgödrödbe, egy óvatos körkörös mozdulattal kiemeled majd kirakod a golyót az asztalra.
  • sz4bolcs
    #56
    Nem. Olyankor nem vagy tudatában. Kontemplálásnál -ahogy a dolgot hívják -igen. :)
  • kulabácsi
    #55
    gondolj bele, ha eltolsz egy 1g-s cigit, és csak nézel magad elé, vagy 5 percig egy tárgyat nézel, ésd közben meg olyan dolgokon gondolkozol h kb azt a tárgyat nem is látod:)
  • kulabácsi
    #54
    hát sztem nem!! ha elbambúlsz az max pár másodperc, de van amikor álmodozik az ember, az több perc is lehet:D
  • OrioN the S
    #53
    azt hívják elbambulásnak nem?
  • OrioN the S
    #52
    :O
  • sz4bolcs
    #51
    Erről nem tudok, de ébren álmodás lehetséges. Elég felszabadító, és regeneráló hatásu.
  • Hegeace
    #50
    en is beutottem neki a szombat esti a fel liter vodkat es csak a zavarodotsagot nyomott ki bar telleg mex az van tole :D
  • Vegas
    #49
    kicsi a szemhélyat
  • kulabácsi
    #48
    hmm én ezt megcsináltam, hát sztem nemcsak a testsúlytól függ, mert én leírtam nekik kb 1 pénteki napomat (2unicum + 8sör, ennyi el is fogy állt) és kijött ez: "A mozdulatok lomhák lesznek, ami a járásban is megmutatkozik. Reakcióideje nagyon elhúzódik mindenféle külső ingerre. Hányás, vizelettartási nehézségek jelentkeznek, előbb-utóbb a leglehetetlenebb helyen és testhelyzetben is elalszik."
    nah ilyenkor lehet félszemmel aludnék, de sztem ennyi alkoholtól még csak jól van az ember....
  • Dynamic
    #47
    Teljesen felesleges a ping-pong labda.Elég a szemhéjra festeni, mint a Karib tenger kalózaiban...

  • Jeff24
    #46
    Szóval VÓTMÁ:D
    nyomjuk el egy párszor hátha kapunk:D
  • Dodo55
    #45
    Én amikor valakit fel akarok ébreszteni, néha felnyitom a szemét, de nem ébred fel.
    Tehát esetleg meg lehet úgy csinálni a nyitott szemmel alvást, hogy csukott szemmel elalszol, majd valaki/valami felnyitja a szemed.
  • Vlala #44
    Van ilyen szemüveg. Nyitott szemek vannak ráfestve. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #43
    má' volt ilyen topik...
  • SHADOWEYES7
    #42
    okk de ott van az is ,hogy heti hány alkalommal iszik például.
  • dzsonesz
    #41
    nah itt 1 jo project , kamerazzuk be magunkat alvas kozbe aztan persze kozze tesszuk a felveteleket es az nyer aki a leghulyebb kepet vagja nyitott szemmel alvas kozbe... na na?
  • bigfoot
    #40
    hát sztem testsúlynak sincs köze hozzá!!
    pl én elég jól bírom és egyik haver nehezebb nálam és ő nem bírja olyan jól:)
    függ a hangulattol,helytől.stb
  • Hegeace
    #39
    pl mag meg sok minden mas ahogy mondod
    akit komolyabban erdekel:Calculator
  • SHADOWEYES7
    #38
    hanem test súly is!
    ugye?
    meg stb...........
  • Hegeace
    #37
    ez nem csak korfuggo
  • windrunner
    #36
    a 14hez közelebb lehetsz életkorban ha neked 3om elég:D:D