16
  • JB arts
    #16
    Nem tudja valaki hova menti a videókat?
  • Kagemusha
    #15
    nem kell ahhoz extension, megkeresed a Firefox cache-mappajaban es VLC-vel lejatszhatod
  • HJPOWER
    #14
    Az összes szarházi jogvédő szerv bekaphatja kinával egyetemben!
  • kanyecs
    #13
    a letölthető alatt azt értettem, hogy nincs a videók mellett download gomb, tehát egy egyszerű mezei felhasználó nem tudja letölteni.
    amúgy meg nekem is itt figyel a firefoxomban a videodownloader extension
  • Cat #12
    p2p hálózatokon is van rengeteg legális anyag, mégis simán bezáratták őket.
  • blackgamer
    #11
    azért mondod mert csak az orrodig látsz,
    én vagy egy tucat hasonló site-on vagyok regisztrálva, és ha youtube bedöglene, azért az élet nem állna meg
  • AranyKéz
    #10
    "Egész egyszerűen törvénysértők." - Baromság. Ráadásul akkor ne is legyen semmi helyette? Én igenis hasznosnak találom a Youtube-ot, van rajta egy csomó, készítők által feltöltött SAJÁT anyag és baromira nem szeretném ha pár hülye videoklip (és pár barom kiadó) miatt bezárnák. (Mellesleg lófasz se nézni a videoklipeket, legalábbis én biztos nem)
  • gere1
    #9
    azért ez:

    "szerintem is hamar bezár a youtube, bár én sokat látogatom szóval sajnálnám, viszont tucatszám vannak klón site-ok, sőt a komplett engine is beszerezhető, szóval bárki kedvére indíthat hasonló szolgáltatást"

    bődületes baromság :-)))
  • blackgamer
    #8
    megvásárolhatók, legalábbis a külföldi klippek legnagyobb része, régebbiek is, legtöbb talán válogatás dvd-ken

    szerintem is hamar bezár a youtube, bár én sokat látogatom szóval sajnálnám, viszont tucatszám vannak klón site-ok, sőt a komplett engine is beszerezhető, szóval bárki kedvére indíthat hasonló szolgáltatást

    mellesleg.hu klipes részét nagyon hiányolom, sajnálom hogy megszűnt, bár hallottam olyat hogy ftp szinten még elérhető, erről tud valaki valamit?
    főleg azért kár mert a magyar klipek feketebárányok, nincs egy oldal ami összegyűjtené őket, a viván megy 2-3 hétig, utána irány a süllyesztőbe
    szóval csak töltse mindenki fel a magyar tartalmat!
    igaz egy magyar oldalt nem helyettesít
  • Dambrush
    #7
    Bárki könnyedén tölthet le videót a youtube-ról. Csak egy Internet Explorer és egy Flash converterer kell hozzá.
  • neevous
    #6
    igen, van 1 youtube grabber nevű progi.
  • insomniac
    #5
    nagyon komolyan veszik. gondolom emlékeztek hogy pár éve még a mellesleg.hu fö profilja is a klippletöltés volt. énseértem hogy ez kinek rossz.
  • lyzu
    #4
    nyugi, lelehet tölteni a youtube-os videókat :))
  • lyzu
    #3
    nyugi, lelehet tölteni a youtube-os videókat :))
  • kanyecs
    #2
    nem értem a kiadók miért védik a videoklippeket.

    1. reklámanyag, ha terjed az a kiadóknak is jó
    2. a klippeket sehol sem lehet megvásárolni, ezért ha valaki youtube-ot használ azzal elvileg nem károsít meg senkit
    3. a klippeket nem lehet letölteni, így ugyan az mintha valaki a zenetévét nézné (akik ugyan fizetnek jogdíjat, de erre törexik a youtube is)
  • insomniac
    #1
    van benne valami