19
  • SmallGreenET
    #19
    Öcsém, nem tudom mire fel irogatsz ilyeneket!!! Amit írtam, annak semmi köze a magyar Tescohoz - mellesleg a többi multi is ilyen - s azt nem tudom, hogy neked milyen infóid vannak Angliai tevékenységükről, én ismerősöktől kaptam az értesüléseket. Szal arcból visszavenni, gondolkodni, s aztán fikázni alaptalanul!!!
    Azzal pedig 1et tudok érteni, hogy azt verik át, aki hagyja. Az alap, hogy ellenőrzöd az árat, szavatosságot, körültekintő vagy. Ha mágis para van, akkor nem otthon sírsz, hanem a törvény biztosította csatornákon kárpótoltatod magadat! (pl vevőszolgálat, fogyasztóvédelem...)
  • klastrom
    #18
    Hát iggen a tecsó itthon a szart is eladja.A birka magyar meg, meg is veszi...
  • quentit
    #17
    Ha nem érted hogy ezt mire, akkor neked már úgyis mindegy
  • quentit
    #16
    Jólvan, menjél a Tesco-ba dolgozni zsenikém.
    Egyél sok-sok tesco gazdaságos madárszart.
  • PíszLávJuniti
    #15
    tesco gazdaságos winfos ?:O
  • ColdFire
    #14
    wáááá xDDDDD
  • DanielT
    #13
    Pontosan. Angliában a Tesco saját márkás termékek lazán péppé verik szinte az összes itthoni jó minőségűnek elismert cuccot. Az a szemét ami itthon megy Tesco néven, az ott sehol nem található meg.
  • ttt ttt
    #12
    "vásárlók tudatos megtévesztéséért"

    Ehhez kellenek ám a vásárlók is.

    Ahol átvágnak oda többet nem megyek, vagy ha mégis tudom mire kell figyelni. Pl. nem kell rögtön elhinni, hogy amit 100eFt,-ért árulnak a szonmszéd boltban, ugyan azt megkapom 10eFt,-ért.
    Aki meg a Tescó újságot 1:1 még mindig elhiszi vessen magára.

    A büntetések meg jogosak, kellenek mert túllépnének a pofátlanságon. Bár amennyi büntit kaptak, csak röhögnek a markukba.
  • avman
    #11
    jaja, szövegértés rulez, igaz? funkcionális analfabéta.
  • Mersant
    #10
    Tesco szar, lasd:

    romlott kaját a tescobol topic

    "Veled együtt csatlós"
  • quentit
    #9
    Ne védd a Tesco-t te balga.

    9 alkalommal megbüntették, legutóbb 100 millióra, a vásárlók tudatos megtévesztéséért!!!

    A Tesco igénytelen és hazug. Veled együtt csatlós
  • AranyKéz
    #8
    "Daniel Cook, a Tesco szoftverbeszerzési igazgatója azt mondta: a piacon jelentős a kínálat jó minőségű hardverből "bámulatos árakon", de szoftverből csekély a választék és az árak magasak"

    Már nem azért, de akár tiszta open source programokkal is simán el lehet lenni.

    Mellesleg hol is van az a jó minőségű hardver bámulatos áron?
  • SmallGreenET
    #7
    Azt ne felejtsétek el, hogy a Tesco Angliában mást jeletn, mint itthon. Ott egy olcsó, de minőségi márka, azzal a színvonallal, amit itthon néhány termékük esetében képviselnek, ott életképtelenek lennének.
  • Béla bácsi
    #6
    Besz@rás témája, komolyan mondom...
  • sly007
    #5
    Amit 8000 Ft-ért eladnak azt lehet hogy ingyért megkapod. Sőt ...
  • chokeerigo
    #4
    aztaaa XD
    na már várom a Tesco Gazdaságos Antivírust :DD
  • 0Speed0
    #3
    Hová jut a világ....
    Gazdaságos Office...egy wordpad kis csicsával
  • HaDes007
    #2
    hát erre tényleg nem lehet mást mondani, mint hogy LOL. Tesco gazdaságos office. muhaha
  • mousee
    #1
    Tesco gazdaságos Nero... LOL