218
Avagy akik a legjobb helyeken vannak :)
  • The Protector
    #218
    Hy.Valentín nap lessz a koleszban és azzal kértek meg h vmi játékot vagy rendezvényt találjak ki rá.Koleszos buli.Vkinek van vmi ötlete vagy elképzelése?köszi.
  • The FlashBack
    #217
    tetszik^^
  • Kmarha
    #216
    áhh :D

    jogos :) nem volt fényképező gépem, aztán meg elfeledkeztem róla :D mondjuk inkább a ti szobátokat, mint a mi szemétraktárunkat :DD

    Azokat a magas ágyakat tudom néha nagyon utálni.. túllendülve a jó hangulaton, mindenből kettőt látva, megmászni azokat? Hát még amikor le kell sietni a wcbe. Ha nem félteném a bokám, egyszerüen csak leugranék róla.
    De több bajom nincs, végül is normálisabb mint sok más kolesz szoba.
  • DruPapi
    #215


    Majdnem egy éve ígérted már.. Én most pótlom..

    Emeleten a szoba-elrendezés 95%-ban megegyezik, de a lényeg a 2m-en lévő ágy....
  • The FlashBack
    #214
    #212 #213 -> ezert megyek le mindig, ha riadó van. én nem kockáztatok. nekem megéri az hogy felkeljek. lehet legkközelebb esélyem sem lesz felkelni:)
  • macleod2005
    #213
    az tény és való, hogy veszélyes.
    de az átlag koleszos éjszakai tevékenységai szerintem sokkal veszélyesebbek.
    meg ez a riasztás is olyan farkasos dolog. középsuliba meg álltalánosba gyakorlatilag 2 hetente próbariadó volt, éles viszont soha, így benne van az emberbe hogy megint próbariadó, sz*rok én bele, hagyjanak békén. aztán késöbb mondták hogy tényleg gáz volt, végülis csak a fél koli b*szott rá...
  • mumpic
    #212
    Az óbudai koliban mi is mindig csak bezártuk az ajtót, ha esetleg jönnek ellenőrizni, akkor ne tudják hogy nem mentünk ki.
    Aztán egyszer volt, hogy megint szirénázik a hangjelző, kulcs a zárba. ELhallgat, majd egy fél órával később visszajött a másik két szobatársunk, és röhögve mondták hogy egy srác felgyújtotta a konyhát a negyediken :D.
  • The FlashBack
    #211
    azért az veszélyes:)
    mármint aludni tovább..
  • macleod2005
    #210
    #205 nem sokat mozgott el a gép elöl
    #207 talán ötletem sincs :D (a 13-17 éves társadalom rokkernek hív, én úgy fogalmazok hogy szeretem a rock/metál/klasszikus zenéket, és a velem nem megeggyező izlésű emberek megkímélése végett egy méretes sony fejhallgatót használok).
    #208-209 nálunk gyakorlat még nem volt, előző félévbe viszont volt éles riasztás (egyik srác bekapcsolva hagyta a tűzhelyt, rajta teflon benne olaj és abba a fakanál), de nem izgatott, párna a fejre és alvás tovább
  • The FlashBack
    #209
    ez kemény:D
    nálunk volt ilyen. tűzriadó. ez is gyakorlat volt. senki nem tudta, hogy az.
    egyszer megszlalt az a szar, de valami fülsüketítően hangosan. konkrétan a zuhany alatt álltam. magam köré a türcsi, azt zúzás le.
    200an megtapsoltak mikor kiértem^^
  • mumpic
    #208
    ÓÓÓhe! :))
    Bombariadó gyakorlat volt. De csak az utcán derült ki hogy gyakorlat - számomra. Akkor ébredtem fel amikor megszólalt az a szar, és egyből bejött a szintfelelős hogy nyomás ki az utcára. Mindenki kabátban állt, cigizett és itta a kávéját. Én meg gatyábana meg papucsban...
  • BlueJersey
    #207
    love is gone :) david guetta nem?:D (nem szeretem,csak ahogy láttam leírva ez jutott eszembe róla)
  • praksi
    #206
    van már rádiós füllhallgató is :P
  • Kmarha
    #205
    nem ugyanaz az érzés.. sörrel a kezedbe mozgáskényszered van, kell oda a hangos muzsika :) persze ha csak ül mint zombi a gép elött akkor hja, dobja fel a fülhallgatót, én is megteszem.
  • praksi
    #204
    én egyszer megkérdeztem egy srácot, hogy füllhallgatót nem olcsóbb venni?...
  • macleod2005
    #203
    Minden koliba van egy ilyen, volt lakótársam is detto ugyanez, logitech hangcucc, két 5 centis szatelit meg a 30 centis mély (nagyon arányos mondhatom ... pár topicba az audiofilekkel már kitárgyaltuk a zenei értékét mind a hangcuccnak, mind a zenei stílusnak...nem lényeg). Reggel fölkel a srác noti be és egész nap "love is god tuc tuc tuc tuc... love is god tuc tuc tuc" lehetőleg a 24 órás mix... no komment.

    koliba nem fogsz nyugalmat találni már, ugyanis mostmár fillérekért lehet "hangcucchoz" jutni, nálunk is mentél végig a szobákon és mindenhol ordít valami, embere válogatja hogy mi, de csönd nem lesz soha.
  • HiPPoNaX
    #202
    Kivetel, ha kiesik a talicskabol :D
  • LES FORZA INTER
    #201
    az ilyen emberek lelkének hidd el használ, tavaly volt egy ilyen felettünk lévő szobában, slipknot után inkább halkabbra vette magát.
  • mumpic
    #200
    Ez csak felületi kezelés :P
    Van azért néha, hogy az embernek nyugira van szüksége.
  • Kmarha
    #199
    két fél méteres hangfallal, valamint Bodom és Cradle albumokkal együtt, minket itt a szobába nem tudnak ezzel zavarni :D
  • mumpic
    #198
    Mondjátok már meg nekem, hogy mi a jó a tücctüccben? Főleg ha valaki üvölteti? Nem is érdekli hogy mást zavar? :(
    Reggel 7 óta nem tudok aludni mert lüktet az agyalapi mirigyem ettől a fostól. De kb ilyen körülmények között kell elaludnom is...
    Ez a kurva koli meg U alakú, és a belső udvar veri a hangot mindenfelé, így csak annyit érzékelek hogy a belső felén valamelyik szobából jöhet.
    De nem is tudom, ha kapnék egy ilyen szobatársat tuti helyben kiherélném. Nemtom azoknak milyen akik közvetlen mellette laknak. áhhh... >:(
  • Kmarha
    #197
    nálunk is van.. meg vagy 3 talicska.. ha külsös berészegedik így könnyebb hazavinni :D
  • The FlashBack
    #196
    jaaa.vágom. nemlétezhet kollégium kisesztergapad nélkül or wtf?:D:D
    jézusom, de kivagytok:D
  • mumpic
    #195
    Há' mer szükség vó't rá, oszt köllött. :)))
  • The FlashBack
    #194
    nemár:D ozt az minek?:D:D:D
  • mumpic
    #193
    vittek :)
    nálunk kiseszterga és állványos fúró is volt tavaly :)
  • The FlashBack
    #192
    minek lapát a koleszba?:O
    főleg OLYAN lapát:D
  • The Protector
    #191
    Szobatársam elaludt én meg rásóztam egy hatalmasat lapátal a seggére.
  • The Protector
    #190
    5.éve leszek koleszos.Tessék panorámakép a szobáról.
  • mumpic
    #189
    Beköltöztem. Pöccre megy a net, nem kellett rohangálni érte mint régen :)
  • The FlashBack
    #188
    holnap zúzok...
  • Braveheart
    #187
    Én már tegnap bepakoltam, vasárnap megyek vissza... egész jó szobát kaptunk idén, nem lesz tömegnyomor, mint tavaly...
  • kretyás
    #186
    KIBASZTAK 14ÉN A KOLIBOL :@@@@@@@@@@@@@@
  • mumpic
    #185
    Vasárnap beköltözés ^^.
  • The FlashBack
    #184
    nálunk egy olyan tanár van, aki...
    múltkor volt egy olyan eset, hogy lerészekedett az egész szint, és még a tanár kélt elnézést, amiért véletlenül arra járt.
    megesik az ilyen is -.-: )
  • Ben Katarn
    #183
    nálunk tavaly volt egy metálos nevtan (külsőre meg nem mondtad volna róla) hát nagynéha kijárt sörözgetni (főleg miután kirúgták, mert sokallták a fizetését). Szóval ez az egy partiarc volt, azóta is munkát keres szerencsétlen... de legalább nyugodtan ihat velünk, ha a suli fele téved.
  • mumpic
    #182
    Hát, ha együtt részegedünk le velük az annak számít? :D
    (ez csak a régi koliban volt, ebben az újban csak akkor találkozom vele ha ugatós kedvében van)
  • Ben Katarn
    #181
    hátja, itt azért kicsit kötetlenebb a koli, igaz a nevtanok nagy része eléggé gyökér teremtés ( kiugraszt az ágyból este 10-kor, hogy kapcsoljam ki a mellette levő rádiót.. hát öt perc alatt sikerült is, húztam az agyát rendesen annak a rohadéknak)

    Nálatok jóféle nevtanok vannak?
  • The FlashBack
    #180
    na ez a nem mindegy... az igénytelen kollégisták itt nem húzzák sokáig. legfeljebb addig amíg a lakótársai meg nem unják...
  • Ben Katarn
    #179
    most jutot eszembe a kukáról:
    szobatársunk full igénytelen, kicsit elege lett belőle másik szobatársamnak, hát fogta, összeganéjozta minden rothadt cuccosát, minden szart, belenyomta két mocskos nagy kukásszsákba, és a srácnak volt fél napja, hogy szortírozzon... végül is hívta muttiját, hogy lenne egy kis meló :D

    ugyanez a ganéjláda mos csütörtökön hazadzsalt, mert pénteken szülői volt, és nem akarta elmondani anyjáéknak, és azt is el akarta kerülni, hogy akár a suli közelébe is menjenek az ősök, mert akkor feltűnik a sok autó.. nem mellesleg rájönnek, hogy a srác németből bukásra áll. :D