193
A vadászok visszatérnek
  • JonDavis
    #1
    Az Alien vs Predator folytatása mellett kedvenc Ragadozónk másik filmben is visszatér. A hírek szerint - mivel az AvP 2 inkább az alienekre koncentrál - elkészítik a Predator harmadik részét is.

    A legfrissebb hírek szerint készülőben van a Predator 3, mely állítólag teljesen új alapra helyezi az egész történetet, egy különálló fejezet lesz a trilógiában. A pletykák, miszerint Arnold Schwarzenegger helyét Dwayne "The Rock" Johnson vagy John Cena veszi át, alaptalannak bizonyultak. A gyártó stúdió legalábbis erősen cáfolta ezt az értesülést.

    Ám egy másik pletyka, miszerint az éppen visszatérőben lévő Sylvester Stallone lesz a film egyik szereplője, immáron biztosnak tűnik. Azt azonban még nem tudni, hogy - mint anno a Taxi 3-ban - egy röpke áldozati szerepben vagy valamelyik főszerepben feszít az egykori sztár.

    Forrás: sg.hu
  • JonDavis
    #2
    Predator 3-at mindenképp akcó-thillernek kéne megcsinálni egy kíváló rendezővel.Én a Batman beginses Christofer Nolant látnám szívesen a rendezői székbe,mivel ő elég minőségi és darkos filmeket szokott készíteni,de azt mesteri fokon.John McTrien is nyugodtan visszaülhet a a rendezői székbe:)
    Az zene mindenképp maradjon a régi, mert akkor elveszne a film varázsa.Magyarán Alan Silvestri alkossa meg a zenét
    Én az AvP2 folytatásaként csinálnám meg,pl egy pred itt ragad majd a Földön,vagy a film végén lezuhan valahol a Föld másik pontján,tök8,csak akkor legyen egy minimális köze az AvP2-höz.Hamár a régi 2-résztől teljesen különálló lesz.
    És a helyszín:Jég és Véres sztori kilőve,mert már Anderson elsütötte az AvP1ben a havas terepet.
    Sivatagos terep nem is tudom.Predator :Nagy Játszma könyvben nem volt nagy szám,de élvezetes olvasmány volt.

    Egy másik alternatíva,aminek nincs köze se a Pred filmekhez sem aaz AvP-hez:

    Mivel ez egy teljesen különálló rész lesz,akkor ez azt jelentené,hogy vagy valamikor a múltban játszódna,mint 1-2 Predator képregény(lakatlan szigetre kalózok vetődnek,19 századi Anglia ,2 világháborús csendes óceáni terep) ,vagy távoli jövős bolygós telepes,mint a soron következő Predator regény.
    Én inkább egy múltbeli sztorit látnék szívesen,karib tenger kalózai környezetben.Az biztos kassszasiker lenne.De ugyanakkor egy távoli dzsungeles bolygós kolóniásat is meglehetne csinálni frankón.Szerintem:)
    Na nagyon belebonyolódtam,de remélhetőleg hozza a régi filmek feelingjét,azaz gerinckitépés,embernyúzás,és a film végén egy szép kis ember-predator összecsapás adva legyen nekünk
  • REALista
    #3
    Jaj ne már az Alien vs Predator is egy rakás szar volt...
  • JonDavis
    #4
    Predator filmek merőben másak mint az AvP univerzum.Hatalmas feeling,jó sztori,és durva képsorok jellemzték a régi filmeket.MIért neh követnék ezt a tendenciát a soron következő filmben?
  • Pheaper
    #5
    3??? van már kettő ?
  • Darkoo
    #6
    Semmi köze a Pred filmeknek az AvPhez.Attól még miért ne lehetne jó Pred filmet csinálni:)
    Jah és az AvP2 azt igérik,brutál túlélő horror lesz.Amíg nem láttuk a kész filmet,neh fikázzuk az AvP-t
  • Darkoo
    #7
    A második rész 1991ben készült Danny Glover(Halálos fegyver sorozat) főszereplésével, és Los Angelesben játszódott.Egyszer szerezd be,mert nagyon jó:)
  • SLICK
    #8
    ez jó hír, kis kedvencemről új rész lesz :)
    én a rendezővel nem értenék egyet... a Batmanről is megsozló vélemények vannak, java részt rosszak (bár én nem láttam h eldöntsem) és nem aakrom hoyg ezt a részt elrontsák már a rendező miatt...
  • JonDavis
    #9
    Christofher Nolan hidd el nekem kíváló rendező:) De mind1,csak jó rendezője legyen,és jó írója.A régi két predfilm írójának kéne ezt is megírnia.
  • Vlala #10
    Persze, hogy van! Városbanüldözős-vérengzős-alienkoponyával poénkodós második része van a sorozatnak. :)
  • schrank
    #11
    a P2 jobb mint a P1 sokkal izgalmasabb szerintem simán csinálhatták volna svarcival rendes nagyköltségvetésűnek akkor sokkal többen ismernék a 2th episode-t
  • JonDavis
    #12
    P1-nek hangulatosabb a vége..Meg a Predator jobban néz ki a dzsungelben,mint a városban.Ettől függetlenül a P2 is nagyon jó rész.
  • SLICK
    #13
    hát igen a 2. részben hiányoznak az 1-ben látottak... pl a hőlátás sem az eredeti... akkor kinézetre is furább. de midnegy sztem azért a Predator 3 ha külön álló rész lesz akkor az is legyen... az AvP-hez se legyen köze, nem érné meg szvsz.
  • Darkoo
    #14
    2.ben annyira nem tér el a hőlátása.Csak kicsit modernebb lett.Azért én furcsáltam,hogy tud tájékozódni a Predator az első részben,mikor levette a maszkját.Szinte semmit nem látott,csak vörös teret maga előtt:)
    Pred filmek helyükön voltak.Mindkét rész jó volt.Reméljük a 3. is jó lesz:)
  • matrix666
    #15
    A 3 részt megcsinálnák a múltban,egy csendesóceáni dzsungeles szigeten,ahol épp a japánok és amcsik ütköznézek meg,az brutál lenne.Azthiszem van egy ilyen képregény is.
  • sorrow
    #16


    Vagy elmesélhetnék a pisztoly történetét...
    (A Predator 2-ben mikor a Predator egy 18-19-századi pisztolyt ad Danny Glover-nek)

  • SLICK
    #17
    áhh a múltba nem kéne visszamenni...
  • Serpa
    #18
    Sly??

    nemáá!
  • Apus
    #19
    Asszem olvastam képregényben ezt, amikor a pred megszerzi azt a régi pisztolyt. Jó kis képregény volt.
  • Serpa
    #20
    könnyen szerezte meg? vagy majdnem ott hagyta a "fogát"?
  • Dynamic
    #21
    Ha nézőközönségként a fiatalabbakat is megcélozzák akkor halálra van ítélve a film.Az első rész nagy kedvencem, de a tököm ki van már ezekke a finomkodó, vér nélküli, limonádé képregény átiratokkal(néhány kivételtől eltekintve).Jó persze ez nem elsősorban képregény, de időközben már képregénnyé és szg-es játékként is kinőtte magát a téma, így gyanítom, hogy gyerekfilm lesz ez is.
  • TS Zolly
    #22
    Egy tengerésztől kapta.
  • Seten
    #23

    Az elég nehéz lett volna mivel Dutch Schaeffer meghalt a sugárzástól. :)

  • Serpa
    #24
    a robbanás helyén találtak vmit?


    bár gondolom teljesen megsemmisült a predi.
  • Seten
    #25

    Hát, végülis épp azért robbantott. :)

  • Serpa
    #26
    na és "Ducs" tudott beszélni a történtekről?

    könyvben v képregényben olvastad?
    címe?
  • ugot2know
    #27
    Rambo vs predator?
  • matrix666
    #28
    Swarci nem halhatott meg sugárzásban,mert egy kibernetikus organizmus
  • matrix666
    #29
    Azt csak pletyka,hogy Szalonna lenne a főszereplő.Ha az új RocKy és RAmbo része bukta lesz,szóba se állnak majd vele:)
  • Darkoo
    #30
    Ha ez egy teljesen külőnálló rész lesz,nemhiszem hogy a pisztoly történetét fogák megfilmesíteni.Plánne nem Stallonéval:D
  • bertino
    #31
    ugyse lesz bukta...
    max a Rambo
  • reanimator
    #32
    Szólok,hogy van már egy Ragadozó 3 (Dacascos főszereplésével) egy igazi B Grade movie.Én speciel végig röhögtem mert B film rajongó vagyok vagyis a film tetszett mert balfasz színészekkel van tele,szarnál szarabb színészi alakítások(igazából nem színészet az csak pózolás)
    Amúgy meg hagyni kéne szegény Predatort mert az első még jó volt a másodiktól Schwarzenegger már visszalépett(bukott is a film).Ha lesz Predator 3 ez már csak azoknak hozza az igazi fílinget akik ezt látják első Predator filmként.
    Hagyni kéne szegény Predatort és nem nevetségessé tenni mint a Hellraiserből Pinheadet.
  • Darkoo
    #33
    "Ragadózó 3" név csak a magyar videóforgalmazók idíóta tákolmánya.Semmi köze a Predator szériához.Különben is annak a szenny filmnek az eredeti címe DNA...hullladék nagyon
  • Serpa
    #34
    húúú
    hogy az mekkora xar film.
  • Dynamic
    #35
    Hát ja.Tegnap is Karate tigris 4. néven futott egy Cintia Rothrockos hányadék, aminek persze semmi köze a Karate Tigrishez.Én speciel végigröhögtem az egészet.Annyira szarok voltak a verekdős részeknél a színészek, hogy két capueirázóról hamarabb elhiném, hogy verik egymást, mint róluk.
  • Dynamic
    #36
    Egy kis off:)
  • Darkoo
    #37
    Az kizárt.Egy Predator film nem szólhat gyerekeknekIlyenről szó sem lehet.
  • Dynamic
    #38
    Nos pl. az AVP is elég lightosra sikerült.Főleg ha a Predator 1-hez hasonlítjuk, amiben azért előfordult itt-ott egy kis vér, szétlocsannó fejek miegymás:)Azért mert az első rész olyan volt, semmi nem garantálja, hogy a 3.rész is hasonlóan kemény lesz.
  • Darkoo
    #39
    Sylvester Stalone majd bekeményít
  • Serpa
    #40
    a 2. rész is véres volt.

    főleg amikor fellogatva találták meg a drog-kartell tagokat.