90
Stratégia készül a Halo alapján
  • orichalcos
    #90
    Valaki benne lenne co-op-ban?
  • Gathavor
    #89
    Lehet 40 egység fölé vinni a unit cap-et valahogy?
  • blackfire001
    #88
    Hol lehet beállítani a nyelvet?
  • Istencsászár
    #87
    Ready for the Sequel 100% Completion - 75gG

    összes pálya:
    - arany medál
    - időlimiten belül
    - összes koponya
    - összes fekete doboz
    - a teljes idővonal unlockolva ( összes skirmish acsi )
    - az összes 5gs feladat megoldva az összes pályáról

    20.000 pontot kellett grindelni egy gép elleni deathmatch meccsen, ami majdnem 2 óráig tartott... ez vot az utolsó acsi és meglett a 100%os:)
  • Istencsászár
    #86
    Már majdnem singli acsi megvan, csak a legnehezebb fokozat és az összes pálya arany medálra nincs, ami ha megvan megadja a 100% kipörgetve acsit, viszont nem teljesen tiszta hogy miért is jár az arany

    1, az elsődleges küldetések teljesítése
    2, másodlagos küldetések teljesítése
    3, opcionális küldi teljesítése
    4, időlimiten belül teljesítés

    és még mi kell? mert most játszom a 2. pályát és ezek megvannak, de nem kapom az aranyat, mi(k) kell még?
  • HgaboP
    #85
    Azért köszi:((
  • Beni521
    #84
    osztott képernyős multi nincs, csak xbox live-os sajnos :(:(
  • HgaboP
    #83
    Segítséget kérnék! Lehet Co-op módban játszáni? és ha igen hogyan kell be állítani? van egy olyan hogy 1vs1, illetve 2vs2.
    De nem értem mert nem történik semmi.
    Szóval valaki tudna hogyan lehet elő hívni az osztott képernyőt?
    Valahol olvastam...van a játékban kapány amit ketten lehet nyomni.
    És nem online!
  • Beni521
    #82
    nem kell semmi. beteszed a lemezt, letölt/telepít szépen egy patchet, és játszol. csak annyi kell h rá legyen kötve az xbox az internetre.
  • tojas1
    #81
    Hello!

    Ha beszerzem a Halo 2 eredetiben/gondolom csak "régi" Xbox-ra van/akkor fogom tudni futtatni 360-on.
    Mondjuk már olvastam róla,hogy futnak a régi játékok és úgy tudom kell majd progi vagy mi a szösz/esetleg írhatnál róla egy két szóban KÖSZI!/
    Van egy kompatibilitási lista is.Van egy hely az Europarkban ahol olcsón lehet venni "régi" játékokat.
  • Istencsászár
    #80
    Halo 2 720pbe megy 360on, szóval szerezd be...
  • Beni521
    #79
    no, már látom a mese végét így a 14. pályán... szép volt jó volt, majd vszínűleg hard v legendary fokozaton is végigviszem a szebb küldetéseket, mert easy-n semmi nehézség nem volt, 1-2 részt leszámítva... amikor a Spirit of Fire tetejét kellett védeni az ötletnek nemrossz de annyira nem tetszett... és amikor a csápos szarokkal kellett szarakodni abból is sok volt a 3 küldetés... Halo 3-ba is azok idegesítettek, vhogy nem illenek nekem a képbe... (Halo 1el és 2-vel sajnos nem volt lehetőségem játszani, eladtam az XBOXom és vettem 360-at mielőtt Halo 2 létezéséről tudtam volna, hiba volt...)
  • Istencsászár
    #78
  • sittes79
    #77
    beszarok azt nem mondtátok hogy full magyar
  • vixo
    #76
    Áhhh, nekem kell egy ilyen!!!:
  • Istencsászár
    #75
    megpróbálhatjuk:)

    Hihetetlen ez a játék, ha kérdezné valaki hogy a következő Halo fps vagy rts legyen, nekem édes mindegy lenne, mert a hangulata mind a kettőnek fenomenális. Eddig 7 pálya 7 eltérő környezet és küldetés, valami zseniális az egész ahogy kivan találva.
  • Inferno
    #74
    Remélem jövőhéten ki postázzák,már alig várom hogy nyomjam live-on !
    Istencsászár 1v1 ? :P:P:P
  • Falabu #73
    Igen, a légvédelmi járműre gondolok, de az alapból légvédelmi ágyú, csak lehet fejleszteni.
  • tojas1
    #72
    A légvédelmi ágyú alatt mit értesz,mert én nem találtam olyat,hogy csak ágyú készítés.Van az a 4 a Bázis szélén.Több nincs,vagy igen!
    Járműre gondolsz,nem tudom most a nevét :( ,de a harmadik jármű esetleg,mert azon ki lehet fejleszteni rakéta kilövőt.
  • Falabu #71
    Azon pályán ha megfigyelitek mindig légierőt, légitámogatást küld, kell csinálni 6-7 darab légvédelmi ágyút és beállítani közvetlen a bázisunk előtti sziklaszirthez. Ez elég védelmet nyújt, hogy egy kisebb sereget hozzunk létre amivel a többi agyúnak a helyét is megtudjuk tisztítani a Szövetségtől.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közvetlen a bázisunk mögött van egy hangár, forgassátok el a kamerát 180 fokkal és a hangárban van egy koponya.:D

  • Istencsászár
    #70
    Én is ugycsináltam, de ha lerakom őket a kijelölt helyekre akkor védeni is kéne, és akkor odaviszem az erőimet, de a bázosomat olyan szinten letámadja egy idő után hogy belebukok, arra sincs energiám h azt megvédjem nemhogy még a lövegeket tartsam és az utolsót befoglaljam:)

    biztos én rontok el valamit, de kétszer belebuktam, igaz én nem normalon hanem egyel behezebben játszom, majd valamit kitalálok...
  • tojas1
    #69
    Én is azon a pályán vagyok,de nekem még csak a 4. helyet jelölte ki.
    Eddig még csak a pókok jöttek akik egyből a Bázisomat támadtak épp hogy oda értem./Normal nehézségen nyomom/

    Nálam eddig a bevált taktika mindig az hogy VÁROK.

    Várom,hogy termelje a nyersanyagokat ott maradok a bázis közelében fejlesztem az egységeket,növelem az egységek számát/Persze így tovább tart a pálya/.
  • Istencsászár
    #68
    5. pályán a nagy buborékot kell bevenni, és 5 db helyre kell beállítani löveget h szétlőjék, de baromi nehéz... 3-4et befoglalok beállítom, aztán megindulnak ugy hogy egyszerűen nem tudom mit védjek, aztán nekitámadnak a bázisomnak és onnantól kezdve vége, még azt se tudom megmenteni... közbe kérek segítséget, 3szor elmondja hogy úton vannak, ott vannak, jönnek, de semmi és vége... elbukom mert legyalulnak:D

    valami taktika?
  • tojas1
    #67
    Na majd holnap folytatom.
  • tojas1
    #66
    Én sem.

    Eddig a 2. és 3. pályán találtam a 4 túl hamar vége lett.
  • Istencsászár
    #65
    Nem, pedig elvileg feltártam mindent, de egyet sem találtam eddig...
  • tojas1
    #64
    Hello!!

    Az első pályán találtatok Koponyát???
  • Istencsászár
    #63
    Ezt én is észrevettem, de szerencsére meglehet nézni a videókat bármikor, így ha nem sikerül elsőre felfogni akkor sincs probléma, meg érdemes is, mert nagyon jók:)
  • Istencsászár
    #62
    először védd az embereket, aztán amikor egyik hajó megsemmisül lesz bázisod és akkor a maradék hajót kell mindenáron megvédeni, én csak légi egységeket csináltam, odamentem és védtem, nem volt annyira nehéz, csak figyelni kell hogy ne lőjék szét a hajót
  • Victor1103
    #61
    Én is az arcadia pályán vagyok ahol civileket kell kimenekíteni.Itt most nekem se 100 hogy mit kell csinálni.A hajókat kell védeni vagy csak addig életbe maradni amíg le nem jár az idő?
  • carterx
    #60
    Na örülök hogy menden ok.
    A felirattal annyi baj van hogy néha gyorsan eltűnik,mielőtt elolvasnád.
    Legalábbis nekem úgy volt,szerencse hogy van felirat.
  • Istencsászár
    #59
    Jó kis muzsikák, a Halo zenéi egy fokkal jobbak, de a mérce olyan magasan van h ez is bőven kiváló szint:)

    A játék eszméletlen hangulatos, ha az fps ne lenne ilyan pocsék akkor egy szavam se lenne rá:( 3. pályán vagyok, a 2.on másfél órát elszórakoztam, igaz legendaryn kezdtem el direkt, a falirat is jó lett, minden más is tökéletes szinte, igazi Halo hangulat.
  • tojas1
    #58
    Örömmel jelentem most jöttem a KS-ból a Limited kiadásommal,hát baszki,gyönyörű így élőben,kézben tartva.
    Most már csak játszani kéne vele,de sajnos a munka/lehet nagyon beteg leszek a héten/
  • carterx
    #57
    innen rendelhető:

    HALO MUSIC DVD

    Videók:
    01. Spirit Of Fire: Three Cities
    02. Five Long Years
    03. Teaser Trailer

    Zenék:
    01. X-06
    02. Fingerprints Are Broken
    03. Five Long Years
    04. Money Or Meteors (Arcadia Intro)
    05. Nothing Ventures,Nothing Gained
    06. Best Guess At Best (Shield Ext. Intro)
    07. Quite The Vacation Resort
    08. Bad Here Day (Shiled Int. Intro)
    09. We're Burning Sunshine
  • carterx
    #56
    hy

    mi is a missio címe?
  • Sephi
    #55
    Gyerekek, ott tartok, hogy 20 percem van kitisztitani harom helyet ahol ki tudok menekiteni harom hajot... na talatam ket tornyot amit ha Gremlin-el EMP-ezek akkor kapokk +5 percet de nekem nem sikerul megcsinalni :( Tul sok az a rohadt kopkodo cucc. Mi a strategia.
  • tojas1
    #54
    A limitedben tudtommal van egy kód.

    Most olvastam hogy az a Halo 3-hoz ad Multiplayer pályát??

  • Istencsászár
    #53
    gondolom, imádom a Halo zenéit... az lesz le lesz töltve, ha már nem voltak képesek a Limited mellé adni
  • carterx
    #52
    jó ám.
    de előbb utóbb le lehet warezolni tuti
  • tojas1
    #51
    Upsz! ez elég értelmetlenre sikerült.

    AZ IZGALOM