90
Stratégia készül a Halo alapján
  • tojas1
    #50
    Holnap megyek és megveszem a KonzolStúdióba meg venni én is!!

    Már alig várom
  • tojas1
    #49
    Ok

    Köszönöm
  • Istencsászár
    #48
    Az egy jó kis extra ráadás volt, ezekhez nem jár.
  • carterx
    #47
    Hali.

    nem,nem
    hozzá volt pántolva,de az enyém angliából való.
  • tojas1
    #46
    Hello

    Neked a Soundtrack DVD benne volt a Limited kiadásban??

    Link

    Ezen az oldalon található vidóban nem mutatták hogy lenne benne.
  • carterx
    #45
    kérdezd a dvd mellékletet!
  • Istencsászár
    #44
    Köszi mégegyszer, rájuk csörögtem és megyek is érte azonnal, bocsi mind a kettőtőktől...
  • carterx
    #43
    hali.

    te is kaptad hozzá a Stephen Rippy - Halo Wars Soundtrack Dvd-t?
    király a muzsika.....

  • Istencsászár
    #42
    hmm, itt van a házzal szemben a KonzolStudio, akkor lenézek és megveszem ha van, köszi és bocsi...
  • Falabu #41
    A konzolstudióba rendeltem meg, múlt pénteken hívtak, hogy mehetek érte, engemis meglepett, de ittvan. Mielőtt másokat ocsárolnál kicsit tájékozódj, légyszives.
  • Istencsászár
    #40
    Kurvára idegesítő h megjelenés előtt 1 héttel már kipörgetik és ezt be is írják ide... várom h melyik bolt, mert mindenhol péntek van írva.
  • Istencsászár
    #39
    Hol rendelted meg? ha ez így van akkor bocsánat, mert mindenhol 27.e van írva kőkeményen...
  • carterx
    #38
    de mindig előkerül valami bunkó agyas paraszt ezekben a topikokban,mintha ezeket ezért fizetné valaki,na de mind1,akkor élveznek ha ezt csinálják,ez legyen a legnagyobb örömük az életben
    inkább maradt volna kussban,kis pöcs
  • rambuu
    #37
    Há valaki megmondta végre az igazat! :D
    Bár én WAREZ MATYI VAGYOK!!!
    És nem is szégyellem, majd ha megtudom magamnak keresni a játék árát akkor veszem az originált, és ha nem anyám tárcáját kell terhelnem ilyennel, de nagyon sokan úgy vannak hogy hiába van neki pénze akkor is Warezol, és nagyon sokan vannak itt olyanok!
    Már mint az SG-n.
    Szóval Istencsászár, nem kell mindenkit szét b*sztatni... nem vagy te "Isten".

    Ja és hogy csak a Témánál maradjak.
    Én is ma kezdtem játszani a Halo Wars-al nekem nagyon bejön, igazából az első RTS amit boxon játszok, bá rmegvan a CnC 3 Tiberium Wars is, de abba nagyon komplikált volt az irányítás, de ebbe tökéletes!
    Szóval nállam 8.5/10-es skálán, Mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • Falabu #36
    Te egy igazi f@sz vagy, már bocs. Előrendeltem felhívtak a boltból érte mentem és most itt figyel a polcomon a Limitált kiadás. Paranoiás vagy egy kicsit.
  • Istencsászár
    #35
    warezmatyik támadása és még van pofájuk beírni hogy kijátszotta a másik meg lájvozni akar egy olyan játékkal ami 27.én fog csak megjelenni...
  • Falabu #34
    Hali, aki akarja tolni multiba az vegyen fel liveon.
    Gamertag: DaveTheDrummer2
  • carterx
    #33
    Lenyomtam,nekem bejött,én se szeretem a stratégiát,inkább rpg,de ez kihagyhatatlan volt.
  • orichalcos
    #32
    Bocsánat ha nem ide kellene ezt írnom.
    Halo Wars demóját játszva valahogy eszembe jutott hogy el kellene olvasnom a könyveket is.
    Mivel angolom elég gyér, ezért megkérdezném hogy nálunk nem-e fordította le őket valaki esetleg.
    Tudom hivatalosan nem jelentek meg nálunk de reménykedek benne hátha valaki lefordította hobby-ból.
    Ha esetleg igen akkor tudnátok adni egy linket?
    Nagyon megköszönném.
    :P
  • DJS8
    #31
    nem is bánom hogy nem jön PC-re
  • Istencsászár
    #30
  • Victor1103
    #29
    Na kipróbáltam a Demo-t.Egy dolgot le szeretnék szögezni az elején hogy nem szeretem a stratégiai játékokat.Számomra túl bonyolultak.Többel megpróbálkoztam már a C&C 3-nak nem egy esélyt adtam de hiába.A véleményem a Halo Warssal kapcsolatba az hogy szerintem sikerült egy olyan stratégiát fejleszteniük ami nem csak a műfaj veterán rajongóinak hanem újjoncok számára is játékosbarát lett.Könnyen kezelhető és tanulható,szórakoztató és szép.Nálam leginkább a CG átvezetők vitték a prímet azok 10/10.Ha a végleges verzió is megmarad ilyennek továbbá az átvezetők mind ezt a magas CG színvonalat fogják képviselni valamint nem utolsó sorban a történet is Halohoz méltó színvonalat produkál akkor ez a rész annak ellenére hogy nem FPS méltó része lesz a Halo univerzumnak.
  • RAZOR27
    #28
    Oszama ,ember olvastad ez mien fórum?
    JA egyébként csak azért írtam ide ,hogy megkérdezzem ,csak én nem örülök ,hogy nem egy jókis halo4 fps-t kapunk?
  • Zsoltika 007
    #27
    És ezt most miért ide?
  • Oszama
    #26
    AKÁRKI.. ILLETVE MINDENKI AKI JÁTSZIK MÉG A WARLORDS BATTLECRY III-al VEGYEN FEL MSNRE!!! ÁLLANDÓAN RÁÉREK SZINTE ÉS MULTIZNÉK!!!!!!!!! már kivittem 2szer... most kezdtem ujra... mert a gép letörölte a c meghajtomat.. és minden mentett dolgot törölt... most már meginnt van vagy 5-6 20-30as szintű hősöm... szivesen játszanék bárkivel mert már unom a gépet!!! msn: [email protected] (amugy a multi közbe királyTSen beszélgetni.. és a multit lanba hamachi programmal a legkönyebb.. aki nem tudja hogy kell használni majd msnen segitek)
  • Doomista
    #25
    Kooperatív mód a Halo Wars-ban
  • Zsoltika 007
    #24
    Na végre! :)
  • Doomista
    #23
    E3 2007: Halo Wars ingame trailer
  • Doomista
    #22
    És ahogy ígértem,az új videó:
    Halo Wars New Video
  • Doomista
    #21
    Új új videó,és info,a videó über állat,meg kell nézni mindenkinek,kapaszkodjatok meg!
    -----
    A cuccot a Microsoft megbízásából, a Bungie felügyelete mellett az Age of Empires sorozatról elhíresült Ensemble Studios készíti, így sokan már most kikiáltották azt a 2007-es év legjobb RTS-ének. A nagy meglepődés tehát nem oktalan, de azt minden bizonnyal nem sokan tudjátok, hogy a Halo-t eredetileg stratégiának tervezték, amikor még Macintosh-ra dolgoztak a Bungie-s srácok.

    Az X06 kiállításon, ahol elsőként mutatták be a játékot, egy tényleges in-game modelleket használó pre-rendered CG animáció volt látható – hasonlóan a többi friss cucchoz. A Halo Wars exkluzívan Xbox 360 konzolra készül, ami meg is érthető, hiszen a Halo név a Microsoft konzoljának egyik legnagyobb húzóereje. Na de milyen is lesz a játék pontosan? Lássuk a részleteket!

    A Halo Wars a játékost a földi UNSC sereg parancsnokává teszi abban a korban, melyben a földi erők az első halálos csatáikat vívták a gonosz Covenant hordák ellen. A modern trendnek hódolva a játék a Halo sorozat előzményeit mutatja be, időben ugyanis az első rész elé kell sorolni az itt zajlódó eseményeket. Frissen kinevezett parancsnokként a “Spirit of Fire” hadosztály irányítását kapjuk majd meg, feladatkörünkbe pedig beletartozik majd a háborúban való helytállás, a katonai létesítmények felépítése, a nyersanyag gazdálkodás és az utánpótlás biztosítása is. Azt egyelőre nem tudni, hogy a Covenant seregeket is irányíthatjuk-e majd, a fejlesztők erre a kérdésre csak annyit válaszoltak, hogy „légy türelemmel, ez majd kiderül”. A részletekről hasonlóan homályos minden, de az már a videóból kiderült, hogy visszatérnek a belső nézetes sorozatból annyira imádott gyalogos katonák, Warthog terepjárók, de még a Pelican-ok és a Scorpion-ok is.

    A fejlesztők és a kiadó egybehangzó állítása szerint nagyon jól haladnak a fejlesztések, de még nem akarnak és nem is tudnak megjelenési dátumot közzétenni. Az Ensemble-s arcok már most, október elején készen vannak a hangokkal és megkomponálták a zenét is, a programozás pedig olajozottan halad előre. Apró érdekesség, hogy mindenki szemében kézenfekvő lenne, ha az Age of Empires 3 motorja dübörögne a Halo Wars alatt is, mégsem így lett. A fejlesztők nem nyúltak a híres-neves PC-s sorozatot megmozgató endzsinhez, ehelyett a nulláról indulva egy vadi új motort kezdtek el leprogramozni.

    Az X06-on bemutatott és többek közt alul is megszemlélhető videó teljesen lenyűgözte a nézőket, a játékosokat és a zsurnaliszta kollégáinkat is. Mindenki a Halo 2 Vista-s verziójára és a Halo 3-ra várt, ehelyett egy olyan pofont kapott, amely után üreges tekintettel csak azt tudta ismételni, hogy „Whoa. Wow. Cool”. A mozgóképből kiderült, hogy küldetéseinket nagyban fogja nehezíteni a változó időjárás. Viharok, erős szelek és mindent eláztató eső fogja pokollá tenni a Covenant seregek ellen harcoló temérdek spartan életét, akiknek sokszor sötétben kell helyt állniuk ebben a távoli és idegen világban. A támadást földön és levegőben egyaránt megszervezhetjük, de ellenünk is hasonlóan támadnak majd az idegenek a már jól ismert antigravitációs Banshee, Ghost és Wraith járművek használatával.

    Apró szerkesztői megjegyzés, hogy az interneten minden rajongó a majdani irányítás miatt aggódik. A The Lord of The Rings: The Battle for Middle-Earth II Xbox 360-as átirata pocsékul használja a gamepadot és félő, hogy ez esetben is hasonlóan körülményes lesz majd a navigáció. Mivel a Command & Conquer 3 a BfME II motorjával megy és azt is az Electronic Arts készíti, így annak irányítás terén nem sok jót ígérhetünk, kíváncsian várjuk hát, hogy az Ensemble-s fickók hogyan hidalják át a billentyűzet és az egér okozta hiányosságokat.

    A címszereplő Halo Wars várhatóan egy új élmény kapuját nyitja meg a Halo univerzum szerelmesei előtt. Stratégia mivoltja már alapból felrázza a sorozatot, továbbá üde színfoltot visz bele a sok ismerős elem is, mint például a rengeteg Covenant szörnyike, az FPS-ben is használt járművek, valamint a spartan harcosok csoportos irányítása. Lássuk be, egyelőre nem sok információ van nyilvánosság előtt, ezért már most megígérhetjük, hogy később, amikor már szállingóznak a játék részletei, akkor visszatérünk a Halo Wars-ra és egy kövér előzetes keretében részletesebben is bemutatjuk nektek.
  • Doomista
    #20
    Nah SG-re is jött a Halo Wars;
    http://www.sg.hu/cikkek/47541/halo_wars_a_halo_univerzum_strategiaja

    "Mint kiderült, a Halo-ra épülő stratégiának lesz PC-s verziója is. Azt sajnos még nem tudni, hogy a számítógépes Halo Wars egy teljesen egyedi program, vagy csak egy egyszerű Xbox 360 portolás lesz."

    Jó lenne,ha teljesen egyedi program lenne PC-re....Nagyobb sikert jutalmazna.
  • Doomista
    #19
    áhh,ezek nagyon jók
    és ezek után mondjuk még mindig hogy lehet ellesz krva a játék ? ...
  • Inquisitor
    #18
    Itt azt írják a kínaiak, hogy az Xboxyde.com oldalon van még pár hasonló szép kép ... (kicsibe ki is rakták őket):
    http://news.mydrivers.com/pages/20060929153802_61680.htm
    http://www.xboxyde.com/news_3594_en.html
  • Doomista
    #17
    nem fogják elszurni,a halo játék alapbol nagyon sirály,sok munkájuk volt benne mind1ik részben,akkor ezt meg mért bsznák el... tudják, hogy evvel le a kalappal cimü dolgot fognak elérni,ha nem kapkodnak,és nem bszák el a játékot !
  • Doomista
    #16
    mi a gond ?
  • dinomano
    #15
    ha jol tudom(bár javitsatok ki, ha tevedek..)de originalban a HALO strategiai game lett volna mac-re; és utana lett FPS; nem?:-P Bizti nem fogjak elszurni... :-D
  • OrioN the S
    #14
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Jóak lesz ez, ha meg nem, leszarjuk!
  • Doomista
    #12
    Akkor halo legyen veled,én öszintén egyik halo gamevel sem jáccottam,de ezt a fajta nagyon érdekel !
  • Zozo76
    #11
    Nagyon klassz a bemutato film. :)
    Imadom a HALOt, nem egyszer vegignyomtam a HALO 1 es HALO 2-t is. :)