448
Egy rém rendes család Budapesten
  • Paranoia
    #81
    tya és "kelly"

    hmmm igéretes
  • Doomista
    #82
    hát ... :O:S
  • apocalypse0
    #83
    mi a jó ezekben az utángyártott szarokban?
  • Aramir
    #84
    Nehogy nézzed, mert még a "szihiátrián" kötsz ki :D
  • akyyy
    #85
    szvsz ő az akinek az arcvonásai legjobban hasonlít az igazi kellyére... a többi pocsék...

    bírnám fognáű a tv2, és a magyart szépen alászinkronázálná a magyar hangokkal :D
  • Rage47
    #86
    mikor fog menni a tvben??
  • Ron Ragm
    #87
    Én amikor már meghalottam hőgy a poénokat egy NŐ írja (aki ráadásul olyanokat csinált hogy "Tibor vagyok, hódítani akarok"), már fogtam a fejem.
  • REALista
    #88
    A Tibor vagyok-kal mi a problémád???Szerintem nem volt rossz film!
  • Magoo
    #89
    Amíg ezt nem tudtam, addig reménykedtem.
    De már azt sem! :D
    Sajnos a magyarok manapság már nem tudnak ütős poénokat csinálni. Az Üvegtigris 2-ből is kifogyott minden poén és sorolhatnám a filmeket...
  • k8bal
    #90
    vááá, tele van velük minden busz!!! legalábbis a 8as meg a 139es tuti...
    Szánalmasak! Nagyon ratyik a szereplők. :/
  • akyyy
    #91
    mi van csak pestre futja a tv2őnek? barcikán meg miskolcon sehol sem látom, csak narancssárga meg piros plakátokat:(
  • winnie
    #92
    a poénokat tudtommal az amerikaiak írják, nem? vagyis írták.
  • haxoror
    #93
    Jah, elég sokkoló!
  • Black Hawk
    #94
    a ráckevei hév tele van vele:D
  • Prof William
    #95
    Semmi.

    Ennél szánalémasabb remake ötlettel még nem találkoztam. Mostmárcsak egy Dallas magyar feldolgozás kéne a olajszőkítőkről.

    Ha próbálnaának csinálni valami vicces magyar sorozatot esetleg odaírnák, hogy "A nagysikerű Rém Rendes Család nyomdokain" akkor OK. De ez...
  • Prof William
    #96
    Ahh ez a Al...
    Szánalom...
  • Black Hawk
    #97
    8 KER. :DXD
  • winnie
    #98
    a magyarok nyitott kapukat döngettek - ha az eredeti készítői már ennyi országba szemrebbenés nélkül eladják a szkripteket, a licenszt több millió dollárért (nem véletlen, hogy évek óta nem dolgoznak semmit), akkor nehogy a magyar fél legyen szánalmas, hogy kap a lehetőségen.

    (megjegyzem sokkal szánalmasabb lenne, ha odaírnák ezt a nyomdokain-dumát - nagysikerű rém rendes családról, itthon legalább is, nem lehet beszélni. jószerivel senki sem nézte, még akkor sem, mikor főműsoridős volt. ezt jóval többen fogják, ez az egy biztos. akit érdekel, persze.)
  • REALista
    #99
    Itt egy kis előzetes!Rohadt vicces...
  • Inquisitor
    #100
    "Ennél szánalémasabb remake ötlettel még nem találkoztam. Mostmárcsak egy Dallas magyar feldolgozás kéne a olajszőkítőkről."

    Nem tudom viccnek szántad e, de Indexen írtak valamit a magyarosított Dallasról is :)
  • Inquisitor
    #101
    Gondolom a szexuális poénokat (kb. minden harmadik az eredeti sorozatban) mind kifogják húzni, hogy valami "családi" sorozat lehessen főműsoridőben. Így jó esetben is max. a kövérnős poénok maradnak, meg az asszony lustasága ... szóval kidobnak mindent, amitől "életszagú" volt az eredeti sorozat.
  • akyyy
    #102
    bár divatba jöhetne egy efféle magyarosítás divat a sorozatokból... csak ne ilyeneket h dallas meg rém rendes, hanem 24, lost, pb, kés/alatt, stb...
  • Magoo
    #103
    Ja...magyar kórházas sorozat mi? ehhh...láttál már kórházat bellülről? a pokol otthonosabb...
  • Inquisitor
    #104
    Elképzeltem egy 24 szintű magyar filmet, á lá Europa Express ... hahaha. Köszi szépen, inkább nem. Nézek gagyibb amcsi filmeket, vagy pár értelmes animét inkább!
  • HuAn82
    #105
    Ez ultra sz@r.
  • Black Hawk
    #106
    Jóbarátok -----> TV2 es verzió: Tea (mondjuk egész türhető volt)
    RTL Klubbos verzió: Limonádé (Ultra szar volt)
  • haxoror
    #107
    'Kórház a város szélén', cseh sorozat pedig ők kb ott vannak ahol mi szal elvileg lehetne idehaza is normális sorozatokat csinálni csak, na igen, mindenki tudja hogy a magyar tévék mit "tudnak"
  • akyyy
    #108
    az szappanopera és nem rházsorozat. európaexpressz meg régi szar film, mint sorozat.. és én sorozatról beszéltem nem filmről:)
  • Harly18
    #109
    Nem tudom alapvetően mi a baj a magyar sorozatokkal. Elvégre vannak jó szinészek, jó filmesek, valahogy mégis minden magyar alkotás felemásra sikeredik, ami vagy tetszik a magyaroknak vagy nem, de külföldi filmekhez viszonyitva mindig rosszabbnak tűnnek. Pl.: biztos a szinészek jól játszanak, de akkor is nem illik rá senkire sem az a szerep, amik lesznek....Nem itélek előre, de biztos nem fog úgy tetszeni, mint az eredeti, akármennyire is szuper lesz...
  • Bandee1987
    #110
    Gyerekek, promo alapján ez ritka szar lesz. Inkább nézem a Cool tv-n az eredetit...
  • pauly
    #111
    Jáj,ez még rosszabb lesz mint ahogy gondoltam...
  • akyyy
    #112
    nah votl szerenscém látni plakátot, hát borzalmas
  • Seten
    #113

    "mi a baj a magyar sorozatokkal. Elvégre vannak jó szinészek"

    Igen vannak, csak nem ebben a sorozatban!
    Az eredeti "Rém rendes...." miért jó? Azért mert nem csak a poénokon nevetünk hanem azon is AHOGYAN mondják azokat (meg persze amilyen pofákat vágnak hozzá).
    Al magyar hangja már akkor is vicces ha megszólal.

  • Paranoia
    #114
    ilyen arcot nem mindenhól ttalálni
  • Black Hawk
    #115
    Há ilyen ikszet biztos nem.
  • Mr Csé
    #116
    ja vágóhid :D
  • kastil
    #117
    jajj, ez vmi nagyon nagy fos lesz, uti nem nézem, cooltv ftw, valaki linkelne nekem képet a Kellyt játszo csajszirol?
  • Prof William
    #118
    De csak addig amíg be nem jönnek a magyar anime remakek.

    Józsi Tündi és Kata védik Budapest 2 -t az anyga... (ajaj de mit szól az egyház?) Szóval a gonosz szellemektől.
  • Prof William
    #119
    Ja és persze úyg reklámoznák...

    A nagysikerű mese nyomdokain:
  • k8bal
    #120
    Buda