448
Egy rém rendes család Budapesten
  • REALista
    #1
    Egy rém rendes család Budapesten



    Nagy divat a remake. Sőt, ez a divat nem csak régi filmek esetében hódít, hanem a sorozatok körében is. A TV2 a ’80-as éves egyik nagy siker-sorozat magyar változatát tűzi ősztől hetente műsorára, Egy rém rendes család Budapesten címmel.
    A TV2, a Rém rendes család licencét megvásárolva, Spanyolország, Oroszország és Argentína után a Bundy család magyarosításával biztos lehet a sikerben.
  • Dynamic
    #2
    nem jó a link
  • REALista
    #3
    Mostmár jó!
  • Dynamic
    #4
    most már igen:)
  • REALista
    #5
    Egyébként szerintem hatalmasat fog bukni a sorozat!!!
  • matrix666
    #6
    A kis Alonsó mit keres benne?ÁÁh..az eredeti sorozat úgyis jobb lesz..
  • Doomista
    #7
    Eredeti sorozat örökre,az ujt egy klónként fogják kezelni.Mint egy finom friss mákosbuktát klonoznának egy lejárt mákosbuktával,igy fog ez menni ittis->.
  • ffxi
    #8
    A szinkron hogy oldják meg? Sztem Al szinkronhangja utánozhatatlan.
  • endiboy
    #9
    "A kis Alonsó" ..looáááll
  • akyyy
    #10
    nagy bukta lesz ebből az tuti. legaláb hasonló szinészek lennének benne....

    szegény srácnak nem lennék a helyébe... mikor kiderül mennyien tartják szánalmasnak:D
  • gameplusz
    #11
    Szánalmas ez az egész. Semmit se tudnak kitalálni, csak remake itt, remake ott, ami olyan szar lesz, hogy az eredetire hoz szegyent..

    Tegnap amikor vegre bekapcsoltam a tevet, pont ez ment, mar akkor lattam, ez fortelem.
  • REALista
    #12
    Jaja!Zseniálisan jó az eredeti szinkronhangja!!!Szerintem esélye sincs a sorozatnak!Pár rész lemegy belőle aztán vége!
  • matrix666
    #13
    De akik még sohase nézték a Rém Rendes családot,azoknak lehet tetszeni fog

    Amúgysok múlik a színészi játékon.HA Szomszédok stílusban nyomják bukta lesz
  • Subw00fer
    #14
    Na... Ez a szánalom!
  • Rage47
    #15
    mikor fog menni?
    ez olyan xar h már jó
  • Subw00fer
    #16
    tudom hogy nem volt túl értékes hozzászólás, de ez télleg szánalmas. minek kell remake? úgy volt jó ahogy volt a régi. az a baj hogy így is el tudják majd adni a szart, mert biztos lesz olyan aki megnézi.
  • gameplusz
    #17
    Ezt mondom, szegyent hoz az eredetire.
  • gameplusz
    #18
    Ugyanolyan bukta lesz, mint a joban fosban.
  • dienesoft
    #19
    fú hú hát ez sztem nem lesz jó, én nem igazán csípem az ilyen "majmolásokat"! :)
  • matrix666
    #20
    De azért az első részt megtekintem kíváncsiságból.
  • Shiwo
    #21
    "..Bundy család magyarosításával biztos lehet a sikerben..."


    erre nem vennék mérget..
  • Met
    #22
    az összes remék megbukott idág, tuti, hogy itt is megfog
  • Hajnalcat
    #23
    Al Bundy utánozhatatlan és örök! Nem veheti fel a versenyt vele egy ilyen kis másolat. Egyébként meg egyáltalán nem hasonlít Al-re ez a fickó. Belőle csak egy van a világon. Nem hiszem, hogy nézni fogom.
  • Guilty01
    #24
    szarból nem lehet várat építeni. ez is szar lesz,ugyanannyira mint az eredeti.
  • Fülüke
    #25
    Pffff.. most mért kell utánozni?
  • HuAn82
    #26
    Nem csalódtam a Tv2-ben, megint próbálkozik a vérgagyiságaival. Bár nem mintha a RetekKlub jobb lenne.
  • cagivamito
    #27
    MIÉRT SZÉGYENITIK IGY MEG BUNDYÉKAT??????????,

    EZ EGY NAGY SZAR LESZ!!!!!!!!!!!!!!

    A KÖZELÉBE SEM FOG ÉRNI AZ EREDETINEK
  • Laky
    #28
    Az eredeti sokkal élvezetesebb, az biztos.
    Viszont azt honnan veszed, hogy egy nagy szar lesz? Hány részéd láttad?

    Persze ezek a remake dolgok általában nem jönnek össze :)
  • Laky
    #29
    Remélem, te egyáltalán nem nézed az RTL-t meg a TV2-t...
  • Gerbill
    #30
    Én ha jól hallottam, a Rém rendes családok nemzetiesítése, kb ugyanannyi országban bukott meg mint amennyiben sikert aratott. Szerintem nálunk bukni fog, én az eredetit sem kedvelem, de ez csak egy pofon a szarnak. De azért az Aktívban nagyon reklámozták, hogy ez nem koppintás, mert itt volt az eredeti író és rendező is, meg a lincecet is megvették. Ja és állítólag ennek az első évada, az eredeti első évadának történetét dolgozza fel.
  • CattiBrie
    #31
    én nem :))
  • Met
    #32
    na igen az még külön gáz, hogy az eredeti sorozatot másolják (szó szerint) és próbálják átültetni a magyar viszonyoknak megfelelően, magyarul 0 saját ötlet
  • haxoror
    #33
    Ja hogy ez a "magyarosítás"?
    Átültetni magyar környezetbe, nem 4 touchdown hanem 4 gól egy meccs alatt?
  • winnie
    #34
    hmm. nem az a gáz, hogy a sorozat készítői évek óta ebből akasztják le a nagy pénzt, hogy rengeteg országnak eladják a licenszet?

    most komolyan. annyi eredeti műsorterv volt idehaza sikeres, hogy nem lehet próbálkozni olyasmivel, ami sok országba már bevált?

    siker is lehet - ha már az eredeti sorozat nem volt az itthon, bukás is lehet. egy próbát megér, nyilván, akit nem érdekel, nem fog nézni
  • Met
    #35
    persze:)
    kíváncsi leszek mi lesz a Dodge helyett, Suzuki ? ez is ilyen reklámozós sorozat lesz mint a Familia Kft.?
    Peg mit fog nézni a tv-ben Oprah helyett, Mónikát ?:)
  • gameplusz
    #36
    Hja :D

    Komoly lesz, a tech változtatásokra én is kivancsi vagyok :d

    Amúgy ne mondja senki, hogy nem volt sikersorozat, tobben ismerik, mint a deszpirát housesurranókat.
  • Bandee1987
    #37
    szerintem inkább 90-es évek sikersorozata...igaz, hogy 87-ben kezdődött, de főleg a 90-es években ment a sorozat
  • tigeroo
    #38
    szörnyű ez a tv2...a legrosszabb az egészben,hogy nemis a rém rendes családot majmolja, hanem sorra a külföldi "Műsorokat" () pl. olasz áll az alku, big brother, stb..most meg a külföldi rém rendes családot koppontják le (amit az eredetiről másoltak..)

    bukás lesz mint a jóban-rosszban.. (habár sok nyugdíjas nézi)
  • tigeroo
    #39
    nudi bár helyett milesz?
  • hali
    #40
    zserbo