448
Egy rém rendes család Budapesten
  • banok
    #448
    Klikkelj rám :)
  • Dexantreal
    #447
    Aha :S... de én ezt nem a Bp verzióra mondtam, hogy azt nézzem, meg most már nem tudom mit akarsz ezzel a több hónapja nem írt senki szöveggel, mikor ma kérdeztem, hogy miért nézitek a Bp verziót. Csak az eredeti, amerikai változatot nézem, ami hajnalonként van.
  • akyyy
    #446
    az első kérdésedre hogy miért nézzük. több hónapja nem irt seni a topikba, igy szinte senki se nézi:)

    ha vannak ais akik nézik, nem nagyon írnak ide mert hát....
  • Dexantreal
    #445
    Jó és fejtsd ki most nekem bővebben, hogy mit nézzek ezen. Vagy ez nem a szar magyar változatra ment, hanem az amerikaira? Ha igen, akkor sry, csak már azt hittem, hogy áttették hajnali időpontra a magyart a szar repülő start miatt.
  • akyyy
    #444
    bazz nézd már ezt:

    utolsó hozzászolok

    © pauly
    2006. nov. 17. 23:48 | privát | válasz erre | #438


    utánna

    © anya
    tegnap 15:20 | privát | válasz erre | #439
  • Dexantreal
    #443
    Szar az egész, nem értem miért nézitek

    Az igazi Rém rendes család ruuuuuullzzzz!!!!

    Hajnalba agyják RTL-n és szoktam nézni és még mindig nagyon jó.
  • winnie
    #442
    "csak azt tudnám hogy miért vetítik ilyen későn aki szereti"

    mert hatalmas bukás volt és késöbbi időpontban kisebbet veszít a tv2, mintha nézettebb sávban adnák.
  • winnie
    #441
    jövő héttől
  • KeKKSZike
    #440
    Nyomatják még? :) Mikor?
  • anya
    #439
    csak azt tudnám hogy miért vetítik ilyen későn aki szereti és nézné az IS elalszik addigra biztos a műsor tervet készítők nem kelnek korán és nem is érdekük hogy sokan nézzék ezt a sorozatot hiszen nem folyik vér csak poén.
  • pauly
    #438
    egyértelmű :)
  • Sir Quno Jedi
    #437
    Őőőő, van egy kis különbség a kettő között.
    Igaz, kezdetben a sima Bundy is elég gyengén muzsikált a későbbi szezonokhoz képest, ahol már nagyon kikristályosodott a fő vonal, beleszoktak a színészek és a gyerekek is nagyobbak lettek.
  • Dexantreal
    #436
    Ugyanúgy ez és a Bundy meg a király lenne.
  • G_ArchAngel #435
    szerencsére mindenki tud jobbat...

    kíváncsi lennék, ha ez az alap és a Bundy a feldolgozás, akkor mi is lenne a fos...
  • Mr Csé
    #434
    ja überfos :C
  • Kanál
    #433
    hát ez valami geciszánalmas :c
  • akyyy
    #432
    halloween? én nem láttma itt sehol se olyat, nem járt senki sehova beöltözve cukrot kéregetni.

    jó, láttam embereket, kimenni temetőbe, gyergyával megmécsessel, esetleg bementek rokonokhoz ahol kaptak süteményt megenni, ami nem hallowween koppintás!
  • Breathe
    #431
    Szerintem nem kéne mindent el utánozni(illeteve próbálni) az amcsiktól.Azu a Halloween is mire jó?! Mondjuk ez enm ide tartozik.Csak a hüyle magayrnak,ha más is csinálja,akkor neki is kell...Úgyis meg fog bukni ez a vacak sorozat is,meg szerintem a Megatánc is,de lehet hogy csak én vagyok yolan normális,hogy nem nézek tv-t...:P
  • G_ArchAngel #430
    igen, mintha kezdene magyarosodni, nem erőltetik már annyira keményen a Bundy-feelinget
  • Joseph
    #429
    Höh még jó, hoyg má láttam az összes PB-t szal tudom szerdán nézni XD
  • banok
    #428
    az eheti rész kifejezetten jó volt. szvsz javul a show...
  • Punker
    #427
    pontosan, illetve még akkor is játszik mikor a profi liga játékosok sztrájkolnak és a nudibár tulaja szponzorálja a csapatukat, nem?
  • Sir Quno Jedi
    #426
    Ne legyetek már alultájékozottak! Al Bundy amerikai focista volt a Polk High School focicsapatában (és álmaiban mindig profi akart lenni). De most is baseball-ozik (a csapata a "The Chicago Cleavage") és bowling-ozik (a csapata a "Gary's Angels") tekézik, mitöbb ezt a családdal/barátaival/munkatársaival egy csapatban teszi (van családi csapatuk is). A sorozatban láthattuk mindhárom sportban jeleskedni term. nem is 1x!
  • G_ArchAngel #425
    azért a Szökésnél nem rosszabb, mivel mindkettő egy nagy 0 (zéró) - igazából ki az a hülye, aki nézi az RTL/TV2 párost...?
  • Nick01
    #424
    "a remake szerződése úgy köttetett meg, hogy 26 részt le kell gyártani, és adásba kell bocsátani"
    már amikor bejelentette a tv2 a magyar rém rendes -t ,sokat irták hogy meg fog bukni ,és 4 rész után vége lesz :D
  • Dexantreal
    #423
    Lol, ezek szerint nem. Kár, hogy nem törölték a listáról teljesen és szüntetik meg az adást. Hülye szerződés ehh. Én szerdán Szökést nézem szal, nem érdekel ez a baromság... jah és összvissz egy részt, az elsőt néztem belőle, többit nem....a magyar rémrendesszarból.
  • Punker
    #422
    és ezt nem látták előre?
  • Csaba
    #421
    Tényleg Baseball? Akkor bocsi.:-)
    Pedig annyiszor láttam, mégis focira emlékeztem...
  • Dexantreal
    #420
    Okés
  • akyyy
    #419
    van. kész. pont.
  • Dexantreal
    #418
    benne.....elírtam
  • Dexantreal
    #417
    Baseball és foci közt van egy pici különbség, szal nem mindegy

    Akkor most melyik is és volt benn egyáltalán foci?

    Sry, belém bújhatott az ördög, de hát ezt azért tudni kell
  • juzosch
    #416
    Amikor sztrájkolnak a játékosok, akkor baseballról van szó, nem fociról. És nem is látjuk őket játszani.
  • Dexantreal
    #415
    Hmmm... csak nemtom, van-e Cool tv-m :S. Majd megnézem, hogy van-e, ha nem, hát pech...RTL klub talán még nyomatja esténként és ott is még a régi epizódok mennek, lehet, hogy nem adták még az amerikai focis részeket.
  • Csaba
    #414
    A Cool tv hétfőtől péntekig lead naponta 3 részt. Pont most kezdték újra az elejétől. Szóval ott sasold meg.:-)
  • Dexantreal
    #413
    Értem-értem. Észre se vettem, hogy elírtad
  • Dexantreal
    #412
    loool....kárhogy nem láttam. Meg kéne nézni valahol :S.
  • Csaba
    #411
    Na, már írni sem tudok. Természetesen sztrájkoltak, és nem sztárjkoltak...
  • Csaba
    #410
    Persze, hogy kiment. Volt olyan rész pl., amikor sztárjkoltak a profik, ezért Al megalapította az öregfiúk ligát (vagy valami ilyesmit), és pár hónapig ő volt a sztár, mert a profik helyett ők játszottak.
    De volt még pár rész, amikor tényleg játszott.
    Az a rész pl., amikor az ördöggel kötött alkut, eladta a lelkét neki, cserébe az ördög elintézte, hogy ő legyen a sztár, és egymaga nyerte meg a meccseket, nagyon jó volt.
    Vagy az, amikor találkozott a régi ellenségével, és fogadtak, hogy ki nyer, akkor az egész részben a pályán focizik.:-)
    De a legjobban azt bírom, mikor tekézik. Az fantasztikus.:-)
  • Dexantreal
    #409
    Kemény....de csak ilyen hülyéskedései voltak, vagy ki ment normális amerikai foci pályára?