154
David Jones vadi új játéka
  • Ecos
    #154
    Egyébként fiú vagyok csak az adatlapnál nem tudtam kirakni
  • Ecos
    #153
    Nekem az erőm 4 csillag a többi három.
  • Ecos
    #152
    Ja van valami olyasmi hogy key to the city.ZT lekel tölten v mi?
  • Ecos
    #151
    Szevasztok.Crackdownba hogy kell lanon coop ba játszani?Előre is köszi!
  • KILLER2
    #150
    Tudtommal nem lehet osztott képen játszani vele, csak live-on vagy 2 XBOX-al.
  • DarkS
    #149
    Sziasztok Vki tudna segíteni hogy coop-on tudja játszani osztott képernyön ???
    vagy lehet hogy kell valahogy hozzá net-is?
    Mindegy ha tudna valaki segíteni elöre is kösz!!!!!!!!
    xbox360
  • KILLER2
    #148
    A gépben a local-t vagy mit kell magyarra tenni. Szóval tudatni kell a géppel, hogy magyar. Utána a játék is magyar lesz.
  • Dloc
    #147
    Sziasztok!Vki tudna nekem segíteni hogy kell magyarra állítani a nyelvet.Még új a xbox 360-om és se a játékban , sem pedig a gép menüjében nem tudom átállítani , és sajnos nem tudok angolul(megaztán kiváncsi is lennék milyena amagyar szinkron)
    Segítségeteket előre köszönöm!
  • Olcsi2
    #146
    van a teljesben is par glitch, de semmi, ami zavarna a jatekelmenyt. A legjobb, ami akkor tortenik, mikor egy rampas teherautonak nekimesz az ugynoksegi SUV-al... :)
  • Repülő Gyík
    #145
    kibáva=hibával
  • Repülő Gyík
    #144
    Van aki egy kibáva sohasem találkozik, van aki az első nap.
  • KILLER2
    #143
    Hét nekem még nem sikerült ilyet alkotom.
  • Repülő Gyík
    #142
    Beépül a fószer az útba, és nemtudod kiszedni onnan, csak ha meghalsz:)
  • KILLER2
    #141
    Azért ennyire nem vgyok hülye. Arra gondoldtam, hogy mi volt az a bug.
  • Repülő Gyík
    #140
    BUG=hiba
  • KILLER2
    #139
    Bogot? Mit?
  • Repülő Gyík
    #138
    Szerintem nagyon mókás játék.
    Meg igazából minden játékba talál az ember valamit ami nem tetszik neki, de addig nincs gond amíg nem a bugokkal küzd az ember. Én azt is találtam a demóba.:)
  • KILLER2
    #137
    Nagyon fasza játék, csak én nagyon hiányolom belőle a motorokat és hajókat (meg repülős se lenne rossz), de legfőképp az ugratókat. Nekem nem annyira tetszik ez a magadnak csinálós dolog, hogy oda kell vinni azt a szállítóbizét és arról ugratni.
  • Repülő Gyík
    #136
    OHHHHH!
    Köszi!
  • Olcsi2
    #135
    A demo csak demo, nana hogy nem tartja meg a szintet. Azert az igazi jatekban meg kell kuzdeni... :) 8500 korul megveheted mar hasznaltan. Sztem lesz is belole jopar juni 10-tol meg olcsobban is ( akkor jar le a Halo 3 Beta )
  • Repülő Gyík
    #134
    :(
    THX
  • dinomano
    #133
    Nincs X360om, csak pár infot olvastam a gameröl; de szerintem nem tartja meg a szinted, mivel ugy olvastam; hogy eleve gyrsitva van a röviditett game-menet miatt a fejlödes...szoval ha megtarthatnad a szinted, akkor gyakorlatilag cheatelnél a főgame-ben.. :-P Szerezd meg a fullt... :-)
  • Repülő Gyík
    #132
    Üdv. Mindenkinek!

    Egy kicsit már kihalt a fórum, de azért remélem valaki még fog válaszolni a kérdéseimre. :)
    Letöltöttem a demót, és ippenhogy nem rottyanbtottam magam alá:) Viszont ami nagyon zavaró a demóba az az, hogy még egy órát sem tudok játszani az időzítés miatt:( Viszont se profilt, se sem mi mást nem találtam és menteni sem tudom amit elértem:(
    Próbálatm a multit is, csak valami pöcs állandóan megakart őlni, ezért dühömbe kiléptem, viszont arra kiváncsi lennék, hogy a multinál sem tartja meg az addig elért szintemet a játék?
    Mennyiért lehet a Magyar verziót megvenni mostanság használtan?
  • CSOCSO
    #131
    ize.. en mar kijatszottam az egeszet.. majd egyszer ranezek. most graw2 van
  • Jak16
    #130
    Na, már csak a 6 mp-es ugratás hiányzik és a 115 láb magasságig való feljutás.....
  • Jak16
    #129
    A nagyfőnök tornyával szembe van gy torony (Shangen) ott is volt főnök, fel kellett menni a legtetejére, volt ott csomó bűnöző, megölöd öket, mikor végeztél az egyiket megfogo és lehajítod....én így oldottam meg.
  • CSOCSO
    #128
    barmi jo lenne.
  • KILLER2
    #127
    Hát a ledobást azt én se tudom. Talán a Shai-gennél valamelyik felhőkarcolóra fel lehetne ügyeskedni egy autót. Tégla nem jó neki?
  • CSOCSO
    #126
    ezekre en is kivancsi lennek:D
    duplabukfenc:

    elindulsz az 1 es kapun az ugynoksegi SUV al.
    kijosz az utcara.. jobbra felfele kanyarodik az ut az elso keresztezodesnel balra mesz. mesz mesz jobbra lesz nemsokara egy ugratos kocsi. beszallsz kijosz visszafele de felmesz a szembesavba a feluljarora.
    ha felmentel akkor megfordulsz es ugy allitsd a kocsit hogy hatulrol a kanyar felol fox jonni a suv al es ugratsz a viz avagy a hid fele.
    a hidnak lesz egy kis lejtese. probald meg az ele beallitani a kamiont.
    lemesz a suv ert feljosz elmesz hatra a kanyarig. megfordulsz es a vizbe is ugorhatsz nyugodtan. ennyi.

    a 6 masodperc az biztos ugratas? nem csak levegoben kell tartanod a kocsit? en ugy emlexem hogy azt ugy csinaltam meg hogy raketalovovel lottem a kocsit. es igy maradt a levegoben egy ideig. de lehet hogy az egy masik achvment.
    engem az erdekelne hogy honnan lehet ledobni vmit 215 labrol. sajna az ugynoksegi toronyba semmit nemtok felvinni.. amugy meg fogalmam sincs mekkora 215 lab:(
  • konzz
    #125
    Eladó egy eredeti Crackdown! NTSC verzió de mivel REGION FREE így egyaránt működik NTSC és PAL gépeken is! Zsír új, bontatlan fóliás verzió! 13,5e. Ha érdekel valakit írjon a [email protected] címre.
  • KILLER2
    #124
    Na ezekre én is kíváncsi vagyok, bár nekem még a vezetési tudásomat is fejlesztenem kell, mert csak 3 csillagos.
  • Jak16
    #123
    Cső, azt szertném kérdezni, hogy
    1. hol tudok 61 métert ugratni kocsival,
    2. kétszeres előrebukfencet kocsival,
    3. 6 másodpercig ugratni kocsival, illetve
    4. 115 láb magaságra felérni vagy mi.

    4 csilagos már, és csak ezek hiányoznak nekem....plz help.
  • KILLER2
    #122
    De ha a vétkek be vannak kapcsolva, akkor igen.
  • CSOCSO
    #121
    aha.. de.. mikor vegigvitted akkor mar sehol nincs ellenseg alapbol......
  • KILLER2
    #120
    Amikor már "végigvitted" a játékot, akkor amikor kezded (ahol ügynököt is lehet választani), ott az egyjátékos meg a többjátékos mellett van egy olyan, hogy vétkek ki/be.
  • CSOCSO
    #119
    az meg mi???
  • Scotty99
    #118
    Megvan a megoldás, a lemez volt rosszul kiírva. Most kiírtam megint, és most tökéletes.
  • KILLER2
    #117
    Megvan. Akkor nincsenek bűnözők.
  • Sland
    #116
    Mi?
  • KILLER2
    #115
    És mi az a vétlen vétkek mód?