120
Prince of persia 4
  • Looooser
    #120
    csak azért is teliszórom vele... nah mind1 akkor jelentem hogy téma ismélés van, és be kőne zárni, de am ez volt elöbb....
  • Seth
    #119
    Van már saját topikja, nem kell teleszórnod az összes POP témát
  • Looooser
    #118
    Az idők kezdete óta, legendák szólnak egy hatalmas háborúról a sötétség, és a fény között. De most a sötétség szét terjedt, és egy ismeretlen harcos felemelkedik. Egy új és halálos társsal, hogy megmentsék a királyságot, és vissza hozzák a fényt.
    és hogy etz mihez kapcsolódik? itt megnézhetitek
    sry a reklámért
  • Looooser
    #117
    Hát igen úgy nézki eljött ez az idő is, az Ubisoft bejelentette készülő projectjét:
    Prince of Persia: Prodigy néven, amelyett más fórumokon Prince of Persia: Ghosts of the Past néven híresztelnek. A játék cel shaded grafikával készül (akik nem ismernék XIII feeling). ha minden jól megy évvégére már játszhatunk újra PoP játékkel
    szóval ha valaki új infót találna róla az bátran írjon

    A bejelentés
    A grafika
    És egy videó
  • Beni521
    #116
    van videó? :O
  • el bruja
    #115
    jó kérdés...
  • Fodek
    #114
    Lehet, hogy már kérdezték, de mikor jelenik meg pontosan?
  • tyatyus
    #113
    mi skacok meg van a pop 4?
    nekem is kell
    pőrgetni akarom
  • ffxi
    #112
    Ehhez télleg tehetség kell.
  • Shark96
    #111
    Megjelent a játék teljesen? honnan lehet letölteni?
  • Kongy
    #110
    Nincs vmi új videó?
  • Dark Messiah
    #109
    gecc még "PRINCE OF PARLAMENT" beszarás h mennyi hülyeség fér eggyesekbe....kicsit visszább egy gyerek is írt valami hülyeséget de azon is majd elsírtam magam a röhögéstől de én mondjuk nem azon vok kiakadva h én mekkor a fan vok hanem azon h lessz-e akokr xxx-edik rész vagy sem....mert én imádom és érdekel h mi is lessz....mondjuk amit mondtak h element dolog lessz ez oko gondolat....én mondjuk azt olvastam valahol h ez elvileg vmi 0.-ik rész ami jóval előrébb fog pörögni a jövőbe és aztán majd a herceg kimászik a búza mezőre is BUUUUUUUUUUM így lessz a prince of chocapick
  • LPKENJI
    #108
    gyurcsány attack<=ez tetszik...
  • Lord RZA a PUNK
    #107
    Sztem PoP 12 lesz, mert a herceg előre utazik az időben (nem vissza! csítel a köTSög) lenyúlja a 12. részt és visszahozza nekünk, persze ez nem fog menni a gépünkön úgyhogy beleőrülünk...

    Röhely hogy min tudtok összeveszni, pop 1-2-3-4-5-1-66-21-7-134-1- mindegy mien rész, ti azon vitáztatok hogy ki a nagyobb fan.
    Mellesleg felölem hívhatják prince of parlament: gyurcsány attacknak is, ha jó lesz, nem kerül egyből a lomtárba
  • ReaL KiLLeR
    #106
    Assassin's Creed
    TeamBox-on a prince
  • ReaL KiLLeR
    #105
    Nekem is meg van a trilógia de nem eredetiben és a sands of time-ot egy olyan gépen toltam végig h 1,7GHz celeron, 256MB ram, Asus geforce fx 5600 td na asszem ezek a lényegesek és egy picit szaggatott viszont a warrior withon kajakra nem csak folyamatosan lassú volt az fps lehetett érezni.

    Meg most az Xbox 1-es origonal sands of time kéne mert azt viszi a 360 de tényleg vannak az Xbox-os sands of time-ban plusz jelenetek a pc-s verzióhoz képest vagy nincsenek mert akkor nem veszem meg? Valaki mondta h olvasta h vannak báár úgysem lehet nagy adag plussz.
  • ReaL KiLLeR
    #104
    Én már PC-n nem nyomulok de prince of persia fan vagyok rendesen és utánanéztem teambox-on aztán a jövőben megjelenő játékok listájában van egy prince of persia: ghost of the past cím ezekszerint ez lesz az alcíme?
    Az assassin's creed sem semmi remélem ez előbb jön ki mint a prince addig el leszek ezzel X360-on. :) Egy angol interjúban amit gamespot-on láttam meg is említik a sands of time-ot és a képek és eddigi pár videó alapján is leköti majd a prince of persia fanokat. :) Meg ez is Ubi fejlesztés. :)
  • Jake FX
    #103
    bazz az én lelkivilágomat teljesen felkavartad
    lehet,igazad van,de egyesek szerint valami új elemet tudunk majd benne irányítani.én eddig vízre tippeltem,de most,hogy kiszúrtam azt a "droid kezet"(eddig fel se tűnt)eléggé gyanús nekem a föld elem.mintha kő,vagy sár lenne rajta.a homok passzol is,szal kiindulási alapnak nem rossz.nah majd meglássuk...
    viszont sztem köze nem lesz a sands of time trilógiához (max az új herceg tehene ott legelt,ahol Farah virágot szedett)
  • Kongy
    #102
    ha lesz 4 amugy megveszem,ha már megvan az egész trilógia,csak a SoT-ot nem bírja a gépem,de a WW és a T2T tökéletesen működik.
  • armageddon666
    #101

    viszlát grandmaster!

  • Kongy
    #100
    POP 4? ez elég érdekes főleg h csak 3 rész van,és nem terveznek újat
  • Dark Messiah
    #99
    Nézzétek meg a bal kezét! Érdekes
  • Dark Messiah
    #98
    ja meg 1 érdekesség mi ez a "DART VADER" megoldás??
    Prince-nek leszakad a keze vagy mi ez a droid megoldás nagy robot kacsó vagy mi a szösz ez??Luke Skywalker
  • armageddon666
    #97
    Te is qva nagy fan vagy ^^ 1 és 2 között asszem csak 7 év van (vagy pár hét bár inkább 7 év...) a 2-3 között viszont csak pár nap... de egy Prince of Persia XXX lehet hogy lesz ami a 2 és 3 között van és jól megkell khm Kaileenat 1 és 2 között meg már volt gém most jut eszembe -.- Battles of PoP NDS...
  • Dark Messiah
    #96
    Már amúgy ellnézést kérek hogy csak így bele ugatok a vitátokba de abba belegondoltatok már hogy kurva nagy hülyeségeket beszéltetek idáig?? Mi az hogy semmi köze a SoT-nak a WW-hez és a T2T-nak is csak dísznek kellet lennie?? bele gondoltatok már abba hogy idáig minden részben volt 1 vissza emlékezős pillanat?? a WW-ben mikor kinyitja először a homokot és kapcsolatba kerül vele, a T2T-ban meg a kettő mikor Dahaka ellen csápolt meg ilyenek.Aztán jön még ez a hülyeség hogy a 4 az 1 lessz vagy mi a picsa....abba gondoljatok bele hogy a SoT-ban kurva fiatal és gondolom nem 1 ovis verziója fog kijönni a pop-nak,ráadásul amint már mondtam a SoT-ban lép először kapcsolatba a homokkal és jön rá az új képességeire, így hát ha nincs homok és nincs képesség akkor ez valami DUKE NUKEM PERSIA PROJECT-re fog minket ösztönözni, át tud majd ugrani 1 fél méteres gödrött és majd virul mint majom a farkának?? hát ezek miatt lessz ez az egész érdekes. Mert mivan akkor hogyha a kimaradt éveket fogja mutogatni pl.:1-2 közötti idő meg 2 és 3 közötti idősszakot fogja mutogatni,vagy ha lessz 1 kis gyereke princenek,Farahtól?? Ebbe bele gondoltatok már?? Csak ennyit akartam boccs ha felkavartam gyereks lelki világotokat
  • Dark Messiah
    #95
  • el bruja
    #94
  • armageddon666
    #93
    Prince of Persia - The fakkin n44bZorZ!

    Arról szól hogy a herceg valamiért nem öregszik... (Homokos még mindig. a végén kiderül miért) és napjainkban feltéved az SGre. És csodálkozik hogy mennyi hülye n44bzor van a zinterneten. Ezért felveszi napszemüvegét és beMátrixolja magát a zinternetre. IP alapján felkeresi az ilyen n44bzorokat. kiMátrixolja magát a gépből. Álmában megerőszakolja az ilyen balfékek majd megöli őket.... Fasza gém de #84.dikk és #91.dikk főMEGAgigaBOSS csak cheattel ment...
  • el bruja
    #92
    lol
  • Donn
    #91
    Van 4. rész? Mi a címe?
  • LPKENJI
    #90
    vagy 6X vittem végig...
  • Picar77
    #89
    Nekem is
  • ffxi
    #88
    Igen!
  • zetró
    #87
    meg van a4




    .dik része?

  • ffxi
    #86
    Kötelező darab!
  • Picar77
    #85
    Persze hogy megvan:D
  • Varga10
    #84
    Ez a játék nincs meg valakinek???
  • LPKENJI
    #83
    miért lenne új prince hogyha "megvan" még a régi?
  • BBird
    #82
    Azért, mert kikerült a netre a sok "titkos" projekt, még nem állítanák le a fejlesztést. Ha már conceptek kerülnek elő, akkor ott több is van, nem csak 1-2 rajz. Doksik, rengeteg meeting, kiadóval egyeztetések, stb. És ez mind-mind beleölt pénz. Na bumm... kirakták a képeket, de emiatt nem tolódik el, nem törlik a témát. :-)
  • Randelz
    #81
    Sztem is lesz, de csak miután lejár az assassin's creed és utáne lehet előveszik