1038
Kaspersky Int. Security
  • Kubu86
    #998
    Sziasztok!

    Megjelent a Kaspersky legújabb 2019-es változata amit innen le tudtok tölteni + ismét mellékeltem hozzá szokás szerint egy 91-napos licenc kódot és a legújabb trial reszet programot.

    KIS.2019+Trial reszet+key.91day+leírás

  • Lázár Dávid
    #997
    Köszi szépen!!!!! ++++
  • Kubu86
    #996
    Kedves Simi88 nagyra értékelem amit írtál örömmel segítek mindenkinek amiben csak tudok és nagyon szívesen máskor is !

    Üdv.
  • Simi88
    #995
    Sziasztok!

    Kedves Kubu86!

    Azért regisztráltam mert szeretném végre megköszönni azt a sok-sok segítséget amit a közösségnek nyújtasz.
    Sok "kívülállónak" is mint pl. én.Nagyon régóta figyelem már a topikot és sok segítséget kaptam innen.
    Köszönöm szépen!

    Üdv. mindenkinek! - Hajrá Kaspersky! :)
    Utoljára szerkesztette: Simi88, 2017.10.05. 17:23:27
  • Kubu86
    #994
    Sziasztok!

    Megjelent a Kaspersky legújabb 2018-as változata amit innen le tudtok tölteni + mellékeltem hozzá szokás szerint egy 90-napos licenc kódot és a legújabb trial reszet programot.

    Kaspersky 2018+Trial reszet 5.1.0.41+key 91day+leiras

  • Kubu86
    #993
    Igen van de az ingyenes verzióban viszont nincs!
  • Mauro
    #992
    A Kaspersky-be van reklám blokkoló is?
  • Kubu86
    #991




    Sziasztok!

    Megérkezett a Kaspersky ingyenes vírusirtó programja amit teljesen költségmentesen lehet használni.

    A program ugyan azt a vírusvédelmi algoritmust használja mint a KIS vagy a KAV annyi különbséggel hogy mivel ingyenes így le van butítva tehát a program a következőket nem tartalmazza: Biztonságos pénzügyek , Személyes adatok védelme , Szülői felügyelet , Összes készülék védelme ( VPN) , és nem tartalmaz 0/24 Támogatást de minden más ugyan úgy megtalálható a programban ja és még annyi hogy a Magyar nyelv egyenlőre nem támogatott mert nálunk Októberben jelenik csak meg.

    Aki esetleg nem szeretné megvárni az Októbert az a fenti Free ikonra kattintva éri el a letöltési oldalt.

    Maga a program így néz ki:


  • Kubu86
    #990
    Sziasztok!
    Megjelent a legújabb trial reset a Kaspersky termékcsaládhoz ami már támogatja a legújabb 2018-as verziót is + szokás szerint mellékeltem hozzá egy 91 napos licenc kódot és leírást is amit innen le tudtok tölteni: Kaspersky Reset Trial 5.1.0.35 + 91 napos kulcs + leírás

    Üdv.
  • Kubu86
    #989
    Hali!

    Beállítások , További , Önvédelem , Önvédelem engedélyezése résznél vedd ki a pipát.
  • xxdani
    #988
    Helló. Arra tud valaki megoldást hogyan lehet az önvédelmet kikapcsolni lejárt trial esetén? Így nem tudom elindítani a trial resetert ugye és eddig nem volt ilyen gondom hogy ne tudtam volna kikapcsolni a önvédelmet
  • BandiJ
    #987
    Szia, köszi a válaszod.
    A reklámcsík blokkoló ki van kapcsolva. A Kaspersky védelem letiltva a böngészőben.
    Ennek ellenére nem jelenik meg az oldal, csak a fejléce. (hirek.hu)
    Ha védelmet felfüggesztem akkor megszűnik a megjelenítési probléma.
    Három gépen próbáltam ki, mind háromnál ugyan azt tapasztaltam.
    A Microsoft Edge böngészőnél is ez a jelenség.
    Üdv.
  • Kubu86
    #986
    Hali!

    Ha be van kapcsolva a reklámcsík blokkoló kapcsold ki mert általában ez szokott ilyen problémát okozni és ellenőrizd le hogy a böngészőbe beépített Kasprersky is legyen kikapcsolva mert az is blokkolni szokott néhány weboldalt.

    Üdv.
  • BandiJ
    #985
    Sziasztok!

    Feltelepített a Kaspersky Internet Security multi-device programot, és azóta a www.hirek.hu oldal fejléce jelenik csak meg.
    Sajnos nem sikerült a probléma megoldását megtalálnom, ezért ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném. :-)
  • Kubu86
    #984
    Sziasztok!

    Sajnos a régi 91 napos licenc kódot blokkolták így kerestem egy másikat ami jelenleg még működik.

    Ezt is ugyan úgy kell használni mint a régit de a leírásban megtaláljátok a használati útmutatót és minden egyéb dolgot amire szükség lesz!

    Innen le tudjátok tölteni: KIS
  • csabika1982
    #983
    Köszi, megtaláltam a kivételek hozzáadását :)
  • zoltannemeth
    #982
    Azért törli, mert automata módban van. Beállításba ha kiveszed a pipát az automatikus vírusmentesítés elől, akkor kérdezni fogja mit szeretnél tenni az adott fájlal(törlés, megbízom a fájjban, kivételekhez adás). Persze van mód külön is hozzáadni a kivételekhez a betallózós módszerrel. Ezt a további alkalmazásokban éred el.
  • csabika1982
    #981
    Sziasztok!

    A kaspersky total security próbaverzióját telepítettem fel, azt tervezem, hogy meg is veszem, viszont a játékok amiket felrakok azok között van tört játék is és most úgy jártam, hogy már telepítésnél kitörölt valamit ami miatt nem indul el a játék. A kérdésem az lenne, hogy hol találom ha van benne egyáltalán olyan opció ahol a kivételek közé lehetne rakni a dolgokat, hogy ne törölje ki, előtte avg freet használtam ott nem törölte már telepítés közben, crackelés után viszont hozzá tudtam adni a kivételek közé, hogy ne töröljön belőle semmit.

    Üdv: csimbi
  • ivosmaki
    #980
    Oké köszönöm , legfeljebb androidra megy az eset , gépen meg a Kaspersky Int. Security marad továbbra is .
  • Kubu86
    #979
    Szívesen!

    Én sajnos nem ismerek semmilyen megoldást androidra ugyan is nem használok androidos tellót de hátha akad itt olyan aki igen és segít neked.
  • ivosmaki
    #978
    Köszönet a leírásért tökéletesen működik , androidra van valami megoldás hogy lehet hosszabbítani ha lejár a 30 napos próba ?
  • Kubu86
    #977
    zoltannemeth köszönöm a kedves gesztust! :)

    Sajnos a mai napig nincs változás a magazinos kód terén ezért én még mindig csak azt tudom javasolni hogy amíg nem történik előrelépés az ügyben használjátok a trial reszet programot és hozzá a licenckódot amit lentebb kiposztoltam!
  • zoltannemeth
    #976
    Minden tiszteletem a tiéd!!!!!!
  • Kubu86
    #975
    Sajnos a Data.hu feltöltő tár folyamatosan törli a KIS reszet programot mert bejelentések érkeznek jog sértő tartalomra hivatkozva ezért egy másik linket teszek ki remélem ezt már nem törlik.


    KRT.5.1.0.29
  • Kubu86
    #974
    KRT.5.1.0.29
  • Kubu86
    #973
    Sziasztok!

    Sajnos a magazin részéről ahonnan beszerzem a havi licenc kódokat nem igazán történt változás ezért én azt javasolnám addig amíg a licenc kód problémája meg nem oldódik hogy használjátok a triál reszet nevű programot és mellé egy 91 napos licenc kódot.A licenc kód csak is kizárólag új felhasználóknak lett kiadva ezért kell a triál reszet program hogy visszaállítsa a próba időszakot és így be tudjátok aktiválni a 91 napos licenc kóddal.

    A dolog nagyon egyszerű a Kaspersky-t megnyitjátok és megkeresitek azt a részt a menüben hogy beállítások , további , önvédelem majd itt kiveszitek a pipát és a felugró ablakban katt a folytatásra majd bezárjátok a programot és lentt jobb oldalon a tálcán lévő Kaspersky ikonra viszitek az egeret majd katt a jobb egér gombbal a menü előhívására aztán katt a kilépés feliratra ha kilépett a program futtatjátok a triál reszet programot és kiválasztjátok az aktiválás visszaállítását ha végzett elindul a Kasprersky és itt ne a 30 napos próbát válasszátok hanem a kulcs mezőben másoljátok be az itt megadott licenckódot és aktiváljátok ezután már 91 napig használhatjátok a programot. Viszont arra ügyeljetek hogy az önvédelmet kapcsoljátok be vissza!

    Innen le tudjátok tölteni a trial reszet programot:

    KRT.5.1.0.29
    91 napos licenckód: 25N3S-JKMS4-TTYKC-AKGMT

    Mielőtt kicsomagoljátok a programot végezzétek el a fent leírtakat addig a részig ahol az van írva: (ha kilépett a program) különben a vírusirtó törli a kicsomagolt programot!

    Ha esetleg időközben már nem működne a licenc kód akkor aktiváljátok a program 30 napos verzióját.
    Reméljük idő közben megoldódik a licenc kód probléma de ez sajnos nem a magazinon múlik hanem a Kaspersky-n.
  • Kubu86
    #972
    Túl sokan regisztrálták a kódot illegálisan ezért a Kaspersky letiltotta azt jelenleg a CHIP magazin szerkesztősége dolgozik a megoldáson előre láthatólag 2 hetet vesz igénybe.

    Ennyi infó van egyenlőre többet én sem tudok.
  • saca79
    #971
    Sajnos már nem működik
  • zoltannemeth
    #970
    THX!!!!
  • Kubu86
    #969
    2016.10

    Licenc kód: KVBD3-SAJC7-YPNYW-F22H1
  • zoltannemeth
    #968
    Ismételt köszönet Kubu86-nak a friss kulcsért!!!
  • Kubu86
    #967
    Szívesen!
  • Balint69
    #966
    Kubu86!Köszönöm a kódot!
  • Kubu86
    #965
    2016.09

    Licenc kód: F9KHN-WBTSX-84DJC-UGMSR
  • TibiGriffin
    #964
    Sziasztok
    Olyan kérdésem lenne, hogy miért csak angol nyelvű verziót sikerül feltelepítenem Win 10-re?
    Köszönöm a segítséget. :)
  • dokee78beta
    #963
    Nekem kb egy hónapja ezt csinálja.

  • Kubu86
    #962
    Szívesen mindenkinek!
  • zoltannemeth
    #961
    Ismételt köszönetem!
  • Balint69
    #960
    Köszönöm a kódot!
  • Kubu86
    #959
    2016.08

    Licenc kód: ZPCV9-N9KMN-GJ14Z-GHC8J