156
Melyik motor legmegbizhatobb?
  • Brash
    #76
    Olyan Kawa koppintásnak néz ki (ER-6n). De szép.
  • bardocz
    #75
    uh ez odab***
  • Finci
    #74
  • sftomee
    #73
    Bocs hogy beleugatok sztem a Honda a legszebb
  • zoli23
    #72
    Ezt a motort nézzétekha mégsem jön be irjátok be a googlén.
  • zoli23
    #71
    Ezt a motort nézzétek!(ha mégsem jönne be irjátok be a googlén.)
  • fifi
    #70
    száraz kuplungnak híjják...
  • Cvd
    #69
    Dehogy megy jobban. A 999-es legdurvább verziója 181 kiló és 150 ló. Egy japán ezres könnyebb szűk 10 kilóval és erősebb 30 lóval. Esélye sem lenne a Ducati-nak. Kifejezetten gyenge a kategóriájában, habár minden tesztben megemlítik hogy a vezetése nem kisebb élmény mint egy japán motoré, csak más. Egy japán 600-assal összehasonlítva még talán versenyben lenne.
    Meg aztán mi az a nyitott kuplung?:) Az hogy nem takarja idom? A japánoknál is elkezdődött pár éve a trend hogy egyre kevesebbet takar az oldalidom, mostanra abban is elmentek a Ducati mellett, ha ezt előnynek vesszük.
    Ettől függetlenül nem akarom lefikázni mert van stílusa a gyárnak, de hogy nem megy jobban az tény.
  • Brash
    #68
    Bocsánat nem Ducati volt, hanem RSV 1000 R Factory! Mindegy, még jobb. :D
  • Brash
    #67
    Jobban megy? :D 2006 Kunmadaras! 600ccm Suzuki GSX-R megfogta az 1000 V2-t Ducati! Frászt megy jobban! Végsebességre meg végképp meg sem közelíti!
  • cagivamito
    #66
    DE a két japán motor oldala telesen le van fedve a ducatinak meg nem nyitott kuplung meg nem tom még mi van ott de sokkal dögösebb mint az a lefedett japán motor meg ráadásul jobban is megy
  • bardocz
    #65
    nekem a suzuki jön be a legjobban ami ott középen áll szerintem undorító de ez csak az én véleményem és ahonda se szép
  • Brash
    #64
    Szerintetek melyik a legszebb? Csak cáfolva, hogy Olasz dizájn a legszebb, szerintem nem. Az a kis kép szebb szerintem.
    Kép
  • bardocz
    #63
    az első smart amit elfogadnék mert szerintem a smartok ritkaxarok :D
  • Brash
    #62
    Nem tudom, hogy súlyba mennyi a kis Smart.
  • Brash
    #61
    Hát mondjuk 1000 GSX-R (Dodor) megfogta a Lambot is autópályán. Nem kell csodálkozni. De egy ilyen kis Smart gokart jó lenne. :D
  • bardocz
    #60
    jaja:D oké hjoghy egy ezres gsxr mtotr van a smartba na de azért illett volna lenyomni xD
  • Brash
    #59
    Hát az Olasz kis presztizes nem viccből nem vállalta ott a rendszámot. Mert ez kemény alázás. :D
  • bardocz
    #58
    júúú de gáááz :D:D ezután elégetnéma kocsimat :D:D xD
  • Brash
    #57
    Érdekesség képpen! Kis Smartba GSX-R 1000 blokk. Jó gép. :D
  • bardocz
    #56
    amikről mi bezsélünk inkább már legendák :D mustang,ferrari,pár japán rallycsoda :D
  • Zsolti9014
    #55
    igen-igen Mustang pl. nagyon jó, meg a többi sem rossz
  • Zsolti9014
    #54
    jah, értem, így más egy picit. De megbízhatóságot ha nézünk, akkor azt utcán, az évek múlása mellett... stb.
  • bardocz
    #53
    tudom hoghy nem azt akartad mondani meg nem is zavarna :D
  • Palinko
    #52
    ezzel most nem azt akartam mondani,hogy a ford nem jó.sőt nagyon is jók a ford kocsik.pl. Mustang már legenda.és nagyon is jó
  • bardocz
    #51
    :D amugy nem tudom hol forgatták :D
  • Palinko
    #50
    és nem véletlenül amerikában forgatták? na mostmár tudod miért nyert mindig a ford? :D
  • bardocz
    #49
    de direkt 2 versenyző ment és váltogatták a kocsit igaz hogy versenykörülmény
  • Zsolti9014
    #48
    ja, mondjuk egyébként is függ a vezetőtől.
  • Zsolti9014
    #47
    de nem versenykörülményeket kell nézni, mert az vezetőtől is függ
  • zeli
    #46
    Simson rulZ
  • bardocz
    #45
    ferrari 360-ast meg ford-ot öszehasonlítottak versenypályán és a ford mindig lealázta +ferraiba nem maradt kuplung...
  • Zsolti9014
    #44
    Ott az igazság második része!
  • Zsolti9014
    #43
    grat! ez a hozzászólás túl értelmesre sikeredett.

    Az olasz autóknak azért van presztízsük (+motoroknak) mert nagy hagyományok és jó minőség övezi, stb. valamint van egy utánozhatatlan stílusuk. De persze ez nemcsak az olasz gépeknél igaz. Ja, és nekünk pl. Suzukink van, és maximálisan meg vagyunk vele elégedve, pedig már 9 éves, és hiába szidják sokan (azelőtt mi is azt tettük) akinek van, vagy aki ért az autókhoz tudja, hogy jó autó, igaz nem a legerősebb a kasztnija. Amúgy az orosz autóknak pl. Lada is van egy presztízsük.

    De a topik nem az olasz-japán autócsatáról, hanem a motorok megbízhatóságáról szól.
  • Cvd
    #42
    Az még nevetségesebb volt hogy egyike a legmegbízhatóbb márkáknak. Esetleg megzavarta a hozzászólót az hogy csak szalonállapotút látni szinte a 30-50 évesekből is, node a szalonban állás vagy az évi párszáz km nem használat. Nyilvánvaló hogy egy sportosságra kihegyezett, pörgős motorral szerelt autó a büdös életben nem lesz olyan tartós mint egy átlagos autó használatban. Akár Ferrari akár más márka, akár Olasz akár Japán, akár más. Egy Ferrarinál szvsz 10-20ezrenként legkésőbb illik belenézni a motorba, ami egy átlagautónál még csak olajcsere periódus.
  • Zsolti9014
    #41
    hagyd, biztos volt már vagy 20 ferrarija, tapasztalatból beszél.
  • McGrady
    #40
    " ferrariknál is az a baj hogy gyorsulsz kettőt aztán vehetsz kuplungot ami anyiba kerül mint egy autó :D" - hát ez a kijelentés télleg nagyon nevetséges
  • Taranov
    #39
    Biztos egyedi a stílusod. Én nem akarlak lebeszélni róla, hogy német vagy japán autót vegyél, de azt egyszer meg szeretném élni, hogy nem kritizálnak azért, mert szeretem az olaszokat. Talán ehhez nyugatabbra kell költözni.
  • Taranov
    #38
    Hát szerinted nem. Sokak szerint igen.
    Engem nem zavar annyira, ha összetörik, az enyémen is van egy kis horpadás, de ettől még ugyanolyan szép marad az autó. Az meg más autóval is előfordul, hogy totálkáros lesz.
  • Taranov
    #37
    Elég érdekesen próbálod lezárni a vitát. Az a ti nagy bajotok, hogy nem tudjátok elfogadni, hogy van, aki másképp gondolkodik, mint ti.