156
Melyik motor legmegbizhatobb?
  • Brash
    #116
    Fiatal vagyok, de még nem láttam ilyet japán szerkezetnél. De még megélhetek ilyet természetesen. :D
  • McGrady
    #115
    ezt mondom, hogy nem csak a sebesség a mérvadó :)
    szerintem ha valaki megveszi valamelyik márkát (pl. olaszt vagy japánt), akár használt, akár új, a felsőkategóriákkal tuti nem szívja meg, se olasszal se japánnal. végülis innen szerintem senki nincs olyan szinten hogy versenyeket kell vele nyerni, egyszerűen megbízható legyen, és kielégítse az igényeinket :) nekem speciel az olasz szerintem inkább ami erre jó, másnak a japán, megint másnak német :)
    az "égős" dologhoz meg annyit, hogy honnan tudod, hogy a japán nem lenne ugyanilyen?
  • Speedbreaker
    #114
    meg se nézem mert az olasz szar
  • Brash
    #113
    Nem erről szól, de érdekesség képpen:
    Égő Presztizs
    A Kiégett Presztizs
    Szerintem aki ezek után beírja, hogy az olasz jó ... égjen bent egy ilyenben. :D
  • Speedbreaker
    #112
    fúj olasz motorok
  • DIJJO #111
    de a presztízs kérem
  • Brash
    #110
    De egyik sem olasz. :D
  • Speedbreaker
    #109
    95-99 -ig. Nemhiába a 97-98 -as gixxerekből csinálják a dragstereket.
  • ddt500
    #108
    Van egy pár moci főleg a 80-as 90-es évekből ami nagyon bírja a nyúzást.
  • Speedbreaker
    #107
    vfr, vfr tény hogy bírja. Egyik barátomnak 400-as 92'-ese van és még most is megy hát még a hangja. De szerintem a legmegbízhatóbb motor a Honda CBR 900 98'-as évjárata. Lehetetlen tönkrevágni
  • DIJJO #106
    Szerintem a legmegbizhatobb motor a Honda VFR aki nem igy gondolja indokolja. Autok közt meg üjjetek má le a szar olaszotokkal aza ferrari 6szor lesz széthuzva még aza tuningolt subaru blokk egy quadba vagy egy kertitraktorba lesz móka tárgya. Ugyhogy sztem ezt ne vitassátok. Majd felnőtök egyszer és kiléptek mesés presztizzsel teli álomvilágotokbol.
  • Brash
    #105
    Hogy jön ide az F1? :D Közúton ez kicsit máshogy működik. Az egy olyan bitumen ami úgy tapad, hogy az hihetetlen. Közúton egy motornál pedig igenis mérvadó a súly, a lóerő, a teljesítmény és ezzel együtt a sebesség. Az F1-be meg jóhogy ott van a Ferrari. Kivéve most, ha F1-et megnézed a japánok sehol nincsenek, de ne onnan meríts. Ha én szidok egy Ferrarit ami közúti nem kell jönni az F1-el. Ha szidnak egy motort én sem jövök az SBK-val, hát akkor még a MotoGP. :D Menj el Kunmadarasra amikor nyáron van, nézd meg a gyorsulást, két stock motorral. Biztosan fogsz találni olasz motort gyorsulni japán motorral. Fogod látni a különbséget. De akár kérheted, hogy egy ENZO gyorsuljon mondjuk egy 1000 GSX-R K5/K6/K7-el. :D Ott jó beton van, első pár méter nagyon jól ragad, elvileg hibátlan rajtot lehet csinálni rajta. Bár élőbe még nekem nem volt szerencsém látni, csak videón.
  • Ronny
    #104
    a 86-ig gyártott suzuki gs sorozat.
  • McGrady
    #103
    ez azért egy kicsit túlzás...gondolom, tisztában vagy vele, hogy egy autónál vagy motornál nem csak a sebesség a mérvadó. mondok egy egyszerű példát: köztudott volt, hogy a Forma 1 2001-2002es idényében a Williamsnak volt a legerősebb motorja (1000 lóerő körül) és az volt a leggyorsabb. mégis Schumi lett világbajnok, pedig a Ferrarri elméletileg nem volt olyan gyors...csak hát nem esett szét, a szerelők nem baszták el a boxkiállásokat, és nem utolsó sorban a Schumi egy kurvajó pilóta. sok szempont van, nem érdemes egy szempont alapján végítélkezni.
    bocsi az offért, csak mindenképp tisztázni akartam a helyzetet
  • Brash
    #102
    Hát azért minden motornak van kötelező szervize. Szóval az, hogy melyik bírja tovább szervíz nélkül... Mindegyiket ajánlott szervízbe hordani. De hogy szerintem melyik megbízhatóbb olyan téren, hogy alkatrészhiba? Hát a japán és ha esletleg annak is baja lenne, drága hozzá az alkatrész, de lényegesen olcsóbb mint egy Apriliába vagy MV-be vagy Ducatiba.
  • bardocz
    #101
    oké akkor vagyél japánt én azt mondom jobban néz ki olcsób és ugyan úgy tud menni és szerintem még megbízható is
  • cagivamito
    #100
    MÁR MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK DE ÉN NEM AZÉRT INDITOTTAM EZT A TOPICOT HOGY MELYIK AUTÓ A LEGJOBB HANEM HOGY MELYIK MOTORKERÉKPÁR BIRJA A LEGTOVÁBB SZERVIZ NÉLKÜL



    sorry
  • bardocz
    #99
    mindegy én folytatom azért :D
  • Brash
    #98
    Nah, de nem szidom én a Ferrarit mert a végén bejönnek az olasz fanok és kijelentik csak azért mondok ilyeneket, mert irigy vagyok. Téma lezárva és elnézést ha valakinek fájdalmat okoztam a tényekkel. :D
  • Brash
    #97
    Egyedül a hátulja ami tetszetős. De a Ferrari sofőr csak onnan látta. :D
  • bardocz
    #96
    télleg nem szép inkább olyan kis aranyos:D
  • bardocz
    #95
    igen kb trabant motorral is 40 milka lene mert olyan "szép"
  • Brash
    #94
    Ne gondolj egy szép kocsira, de nem is arra mentek. Arra gondolj, hogy megveri a mindenki által "istennek" tarott Ferrarikat. És ha valaki fel akar vágni ne azzal tegye, hogy meg tudja venni, meg ez nem széria hanem egyedi. Menjen már az a kocsi legalább ... Mert én égőnek tartom ezt az olasz népet, hogy rámennek, a külcsínyre. Te Luigi tegyünk bele Trabant motort, úgyis megveszik mert olasz és szép a formatervezés ...
  • Tojesz
    #93
    Sztem a lágszórós Simo, tuning hátsó leddel
  • bardocz
    #92
    ultima gtr-t még nem is nagyon láttam sose képen se uyghogy rá kell keresnem:)
  • Brash
    #91
    Ezek mért eredmények. Versenypilóták által. Egy helyszínen. Valós eredmények.
  • bardocz
    #90
    ezek a gyorsulások igaz?mert akkor télleg lol
  • Brash
    #89
    0-100mph comparison times

    Ultima GTR 5.5secs
    Ferrari Enzo 6.7secs
    McLaren F1 LM 6.3secs
    Porsche Carrera GT 7.4secs
    Pagani Zonda 7.5secs
    Porsche 911 Ruf R Turbo 8.5secs
    Ferrari F40 7.8secs
    Lamborghini Murcielago 9.0secs
    Aston Martin DB9 10.2secs
    Honda NSX Type-R 11.4secs

    Itt ugyan az 100-ra.
  • Brash
    #88
    0-60mph comparison times

    Ultima GTR 2.7secs
    Ferrari Enzo 3.4secs
    McLaren F1 LM 3.2secs
    Porsche Carrera GT 3.7secs
    Pagani Zonda 3.7secs
    Porsche 911 Ruf R Turbo 3.7secs
    Ferrari F40 3.8secs
    Lamborghini Murcielago 4.0secs
    Aston Martin DB9 5.0secs
    Honda NSX Type-R 4.9secs

    Csak hogy az a "hatás" megmaradjon mikor egy ilyen helyzetbe kerülnél ... itt az autó Ultima GTR, ami 1/4-e árba az ENZO-nak.
  • McGrady
    #87
    igen. de számomra a ferrarinak mégis van egyfajta "hatása" amit más autó nem tud pótolni.
  • bardocz
    #86
    azért egy subaru se noname cuccokból van öszepakolv és az a ferrari még ugy is szeritem vagy 2x anyiba került mint a subaru
  • McGrady
    #85
    én akkor is inkább ferrarrit vennék, az megbízható autó, nem noname alkatrészekből van összetákolva, a videón meg szerintem a subaru agyon volt tuningolva, vagy a ferrarris direkt nem ment gyorsan.
  • bardocz
    #84
    az enzo az egy faxság szerintem autópályán lehet csak igazán használni németeknél és abból a pénzből meg amig azt megveheted veszel mindennapra másik autót min eyg hónapig
  • Brash
    #83
    Kiváncsi lennék a reakciódra mikor egy ENZO-ba ülsz és gyorsulába lehagylak egy másik autóval ami az 1/4-be került a Te szép presztizses "legjobb" Ferraridnak. Szerintem legszivesebben megkeresnéd az első fát. És akkor motort ne is említsünk.
  • DIJJO #82
    Mire megveszel egy oan rakat szart amit mellesleg csak mutogatni való annyi pénzből oan AUTOT csinálsz hogy a picsába nem lesz egy ien. M3 CSL foreva :)
  • Brash
    #81
    Vegyél már meg egy ENZO-t ígérem annak az árából halálra sz*p*tlak pályán és városba egyaránt.
  • bardocz
    #80
    oké de a ferrari agyon van istenítve hát nem az de akkor is egy ferrarit vert meg
  • cagivamito
    #79
    Megverte a ferrarit de nem a legjobbat a leggyengébb ferrárit nem nehéz megverni de pl egy Enzot vagy F430 ast a büdös életbe nem verne meg egy japán kocsi
  • bardocz
    #78
    http://video.google.com/videoplay?docid=-8709671960945041399&q=subaru
    ezek után se veszek ferrarit xD
  • bardocz
    #77
    http://video.google.com/videoplay?docid=-1484117346121479893&q=subaru
    japánok verik az olaszokat nyeheheheeee