66
LMA Manager 2007
  • Magic Boy
    #66
    A játékban van pár ötlet, de nagyon fölkéne kötnie a készítőknek a gatyájukat, ha labdába akarnak rúgni a Football manager és a Fifa Manager mellett.
  • pauli
    #65
    csőváz! nekem is ugyanez a gondom, pedig nem fantasy teammel nyomtam
  • nímó333
    #64
    Hali!Befejeztem a szezont a Chelsea-vel,de új szezonkezdés betöltésekor a játék kilép és exe problémát jelez.A patch is fennt van.
    A megoldást előre is köszönöm.
  • zizz21
    #63
    Hi! Honnan tom megszerezni a játék zenéjét? (elég lenne egy cím meg szerző is) Azt,amelyik a főmenü alatt szól! Köszi!!!
  • AdaKiller
    #62
    jujj, ez így riasztó számomra
  • savafan
    #61
    Lenne pár kérdésem (ma kezdtem ismerkedni a játékkal):
    -reklám cuccokat nem találok illetve az azokkal foglalkozó részt
    -szurkolói dolgokat nem találtam
    -lehet valahol nyomon követni (egyszerű módon) a játékosok formáját, erőnlétét, kedvét, stb)
    -hol derül ki, hogy melyik játékos melyik poszton erős
    -érdemes-e egy jó edzőre bízni az edzés részt. persze kis finomítással.

    Így hirtelenjében ennyi, majd biztosan lesz még:)))
  • Djemba
    #60
    milyen bajnokságok vannak benne?hosszú a manager mód?vagy kitalált csapatok vannak benne?játékosok hasonlítanak?
  • Shiss
    #59
    Mennyire élethű az, hogy 3 védő áll középen a kapu előtt és egyik se támadja meg a pálya mértani közepén kapu felé törő csatárt? :) Még szebb, amikor a védő csak hátrál, hátrál, aztán behátrál a kapuba a labdával együtt. :) (3d nézet)
  • Grave Digger
    #58
    Közben rájöttem a hibára, ha Fantasy team-et vezetsz, akkor kilép a szezon végén, normális csapatnál nem. Nagy bug, rmeélem javítják.
  • Raylee
    #57
    SUPER ez a játék, akárki akármit mond, de nálam magasan veri az FM-et!!!!! Sokkal hangulatosabb és azt mondom, ha a meccseket FIFA Manager szintre fejlesztenék EGYEDURALKODÓ lenne a menedzser játékok között! A menedzser rész KIRÁLY, aprolékos, részletes, NAGYSZERŰ....eddig magasan a legjobb!!!
    Ja és nagyon élethü, valóságos az egész játék...
  • Drizzthsz
    #56
    Magyar csapatok vannak?
  • Grave Digger
    #55
    Valaki találkozott már azzal a hibával közületek hogy a szzon végén mikor belép a football one menübe, nem engedi folytatni a játékot, mert kivág asztalra?
  • sebtib
    #54
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy megszereztem a játékot de amikor beteszem a DVD-t és próbálom elindítani a Setup.exe-t.Azt írja ki hogy "nem Win 32 alkalmazás"
    na most mit tegyek? nincs valakinek valami ötlete hogyan lehetne ezt megoldani.
    Nagyon szeretném ha elindulna.
  • oaken
    #53
    Azért az FM gombfocija 100x-ta élethűbb taktikai szempontból és itt az a lényeg!LMA-ban esetlenkednek az emberek, mint a Fifa Managerben! Meg csak egy példa: Maldinit betöltötte néger fejjel:) Inzaghi végig cselezte a félpályát:)
    Viszont maga a manager rész nagyon jó lett szerintem, mint már lentebb is írtam!
    Nem kéne erőltetni a 3D-s nézetet, mert ez még nem megy egyik játékkészítőnek sem!
    Meg szomorú, hogy az SI-n kívül senki nem tud értelmes meccsmotort írni!
  • báttyó02
    #52
    hmm meghoztad hozzá a kedvem :)
  • Raylee
    #51
    Szerintem ez a MANAGER játék nagyon is jól sikerült! A manager rész van olyan jó és részletes mint az FM-é, sőt szerintem jobb is....a meccsek élethüsége, szóval az FM gombfociánál 100× jobb, viszont, ha nem tetszik, leszimulálhatód a meccset, ami fél perc, vagy felgyorsíthatód. A FIFA Managernél szerintem SOKKAL jobb, nekem a FIFA07 után a PRO EVO 5 áll a 2.helyen 3.LMA2007 4.FM2006 5.FIFA Manager2006.....3.napja managerkedek az LMA-val és itt GERA is valós értéken van feltüntetve.....KI KELL PROBÁLNI, MEGÉRI
  • oaken
    #50
    3 meccset játszottam le eddig! A meccsek élethűsége borzasztó rossz, a manager rész viszont szerintem jól sikerült! Nagyon úgy tűnik marad a Football Manager egyenlőre!
  • AdaKiller
    #49
    multi van benne?
  • throne
    #48
    nah most szedem a játékot, tudnátok válaszolni néhány kérdésre addig aki már kipróbálta? :)
    A játékmenet, az AI mennyivel jobb, mint Fifa Manager 06-ban? Grafika? Háló fizikája?(kapura gondolok) Lehetőségek? Mennyire csinálják azt a játékosok, amit kérek tőlük? Itt ugye nem random eredmények vannak 3D match modeban?(gondolok itt arra, h Fifa M. 06-ban akár 1 másodosztályú simán verhetett 1 elsőosztályút 3D modeban)
    ennyi :)
  • Mor3llo
    #47
    tök8 melyiket szetted le.A crack mind2höz jó...gamecopyworld.com-on megtalálod
  • savafan
    #46
    Aki a "bonyolult" verziót leszedte annak le kéne szednie az új fajtát? Vagy ahhoz is van valami egyszerűbb crack?
  • BlueMaster
    #45
    Köszi, akkor marad az efem!
  • LasDen #44
    hát eddig úgy néz ki nálam hogy a 4 várt gém közül (Football M, FIFA M, LMA, Championship M)) az LMA a 4. helyre csúszik....bár még a CM-aről nincs hír... :D
  • tiesto2004
    #43
    Akkor vajon miért 4.29 Gb ha semmi nincs benne azon kívül ami a demoban is benne volt, az pedig csak 700 mega körül volt?
  • Mor3llo
    #42
    tiesto...igaz:(
    A fontosabb ligák, és azok alsóbbosztályai.Logók nincsenek, csak csapatnevek.Mezek sem az eredetiek.
  • tiesto2004
    #41
    Egyetlen érzékelhető különbség a demohoz képest, hogy ez 4,29 Gb.
  • zsotee
    #40
    Valami javításra szorult:
    LMA.Manager.2007.FiX-RELOADED
  • LasDen #39
    szóval akkor a demóhoz képest nem sokat javult a meccsmotor....hát remélem jó lesz...:D
    Amúgy a csapatnevek, logók mezek azok az eredetik??
  • BlueMaster
    #38
    Milyen ligák vannak?
  • Mor3llo
    #37
    húh...én most kipróbáltam.Hát, a külcsíny nem rossz sőt!A stadion, a játékos értékek elég jóra sikerültek, sőt!Nagyon jóra.A menü eléggé átlátható, bár mivel én megrögzött FM-es vaok, egyelőre még szoknom kell!A meccs...nos igen..errő sok jót sajnos nem tudok mondani.Ahhoz képest h minden játékosnak az eredeti neve van meg természetesen, egyik sem hasonlít önmagára..ahogy játszanak, az is hagy némi kívánni valót.Egy amatőr csapat ellen játszottam egy felkészüli mérkőzést a Bayernnel, de meg kell hagyni..Podolski akárhány lövést nyomott a ficka felé, a kapus mindig kivédte.Na nembaj, hátha lesz ez még jobb is.A játékosok elég darabosak, tehét ne várjon senki FM szintet, mert itt azért nem kapja majd meg.Ez a játék nekem addig lesz jó míg ki nem jön a legújabb FM, vagy éppen a FIFA.De addig is, legalább focit látok a monitoron :D
  • LasDen #36
    én már tépem is...... :D
  • eZo
    #35
    Milyen a játék ? Személyes tapasztalatok ...?
    Akinek nem indulna :klikk
  • WartHogSon
    #34
    Na végre, kijött a játék reloaded-es verziója is.

    Nforce-ról link
  • Mor3llo
    #33
    Nos, énis fel tudtam rakni, de nekem is baszaxik ezzel a sztárfossal.Várok 1 rendes krekkig akkkor :S
  • Atesz89
    #32
    Én fel tudtam telepíteni de a sztárfos beugatott,hogy nem eredeti cd-vel próbálkozom :(
  • Mor3llo
    #31
    nekem alapjában felrakni nem akarj :)
  • Atesz89
    #30
    Ha lesz krekk akkor a leszedett verzióra is jó lesz tehát sztem fölöslegesen törölted...
  • LasDen #29
    én töröltem.....él a reggem OTT, de ha lejáratig sem lesz akkor más lesz helyette :D
  • 9csöves9
    #28
    eh

    najóvan én biztos nem fogom kiírni egyszersem
  • Mor3llo
    #27
    én lehúztam, kiírtam, erre telepítésnél kiír vmi xart...hna most meek el itthonról, aztán hazajövök, kiírom 4x-esen csak, hátha úgy jólesz :S