9
  • dez
    #9
    Elő kellett készíteni a terepet az új procijai számára, amik "csodák csodája" alacsonyabb frekin nagyobb teljesítményt hoznak.. Az általa nevelt, csak órajelben gondolkodók továbbra is inkább a P4-eket keresték volna, mert hogy miért vennének 2.x GHz-es procit? (Ha az órajel lenne csak feltüntetve.)
  • torjoz
    #8
    Nekem csak ezzel az új processzor/sebesség jelöléssel lépett bele a lelkivilágomba az Intel! Érdekes, hogy régebben az Intel(tábora) volt kiakadva a viszonyszámokra az AMD-nél, most meg elkezdte Intel is ezt a furcsa dolgot :).
  • rohamkukac83
    #7
    hm.. nekem sok alkohollal indul 2007
  • fourgee
    #6
    Szerintem árban gondolta :)
    Most állok én is gépcsere előtt, a 4 éves Athlonomat akarom nyugdíjba küldeni. Először az volt tervbe véve, hogy a legolcsóbb Athlon 64-et veszem meg, aztán módosult arra, hogy 2 magos Athlon 64 lesz. Most meg már azon gondolkodom, hogy ne Core2 Intel legyen-e belőle :) De hát sajnos az érzelmek közbeszólnak, mindig is AMD-s voltam. Szóval ez még eldöntetlen dolog, jelenleg ez a project 1 hónapra le van állítva, mert becsúszott a képbe egy Stacker ház, amiből lehet hogy a legutolsót vettem meg Pesten, de ez legalább az eredeti Stacker, nem a 810-es :)
  • bertino
    #5
    a 64 bit meg pláne
  • Gabesz amd64
    #4
    a 2 magtos cucc mar ittvan egy ideje hehe
  • Szefmester
    #3
    ja.. ez kell a népnek.. árcsökkentés..
  • NEXUS6
    #2
    Kiba sokáig tartott mire az Intel megfogta az AMD-t, ezért az árak vagy 1.5 évig szinte semmit nem változtak.

    De végül csak levitték a pincébe;))))
    Idén megvolt a 64-bit jövőre jön a 2 magos cuccos.
  • mikloss
    #1
    Király király minnél olcsóbb annál jobb! :)