118
A Try2Hack oldal és rejtelmei
  • Jim Morrison
    #118
    Na, én is hallottam már róla, de csak most kezdtem neki :D lvl2es vagyok fél perc után :/ remélem a többit is sikerül megcsinálnom :D
  • Zs0lt1
    #117
    swf decomplierrel tudod megnézni.
  • Szoki333
    #116
    Üdv Birno!
    Tudnál segiteni a 4es szinten a flashnél? Milyen programmal tudnám megnézni a forrást?
  • birno
    #115
    Sziasztok!

    Ahogy nézem ez halott téma, de azért egy próbát megér.
    A try2hack.lt-n a 8. pályán tartok, viszont innen nem bírok tovább jutni, már próbálgattam decompilereket, debuggerteket, assembly kódot bújni, de csak nem akar összejönni a dolog.
    Esetleg van aki már megcsinálta ezt a szintet?
  • jacky87
    #114
    Sziasztok.
    (Jó régi téma :D)
    Az oldal újra indult try2hack.ltnéven!

    Ha esetleg valaki nem tudná miről van szó: ez egy hacker játék, több szinttel.Minden szinten valamilyen login rendszer van, amik fellelhetők lehetnek a neten. Persze egyre bonyolultabbak. :)
    Ezeket kell feltörni, ügyeskedni, hogy megszerezd a jelszót!
  • lele
    #113
    már az 5ikkel szenvedek... idö kérdése csak fáradt vok nekiülni...:D De meglesz:D
  • homeless
    #112
    Látom küldtél pm-et. Ha nem baj akkor itt válaszolnék. Először is copy-zd be ide a java forráskódot, mert nem emlékszek, hogy milyen volt és nincs kedvem megint megcsinálni.

    "java sniffert" meg nem csodálom, hogy nem találtál:D
  • lele
    #111
    na probálkoztam És eljutottam a level 4-ig,
    ahol is 1 java beléptet? rendszeren kellene tuljutni. Már nézegettem is a külföldi forumokat, és azok segítségével eljutottam, addig, hogy leszedtem a *.class fájlt, ezt sikeresen "visszaforditottam". De itt megállt a tudomány (igazából most találkoztam a javal igy közelebr?l). Ahogy olvasgattam a forumokat, es a forrast, nekem kellene talalni 1 vagy 2 txt fajlt, amiben benne vannak a tovabbjutast jelento user név, és jelszo. De erre nem sikerült rálelnem. Próbáltam utánanézni 1 másik megoldási módnak, miszerint 1 snifferrel megszerzem a szükséges infokat. Keresgéltem a google-n konkrét java sniffereket, gondolom mondanom se kell, hogy nem sok sikerrel.
    Ehhez szeretnék kérni 1 kis segítséget, hogy milyen irányba induljak tovább. Nem a user név és a jelszó érdekel, hanem a megszerzésüknek a metódusa, milyen módon, módszerrel szerezhetem meg ezeket.
    (és bocs hogy 6szor lleirom :D de kicsit fáradt vok és reménykedek h kiszurja valaki a forumot :D)
    El?re is köszönöm a válaszotokat
  • lele
    #110
    nah megvan most visszont a 4ik résznél akadtam el megvan classfájl megnyitottam de sehol nincs benne kód nem tdom hogy csinláljam töltsem felvalahova? Nem értek a javahoz... SEGITSÉG!!!! csak egy kis rávezetést krek!
  • lele
    #109
    srácok tudom hogy lefogtok szolni de én csak egy kis rávezetést kérek:
    A level 2-ön miután a flasht megsinááltam és beirtam a jelszot meg mindent megjelenik még egy ablak és kér még egy jelszot na azt hol találom? mielött átlött volna a disneyre megálitotta és megnéztem a forráskodot...Semmit nem találtam...
    Egyszerüen nem látom...Légszi segitsen valaki!
  • eNiX
    #108
    csak nekem nem jön be ez az oldal vagy vmi gáz van vele ?
  • soulhunter
    #107
    nah,a 8. oldal neve és jelszava megvan...
    a 9.nél nem jutok tovább...
    azért 9 a 11ből nem rossz arány,nem? :)
  • Doomista
    #106
    ezért még a végén bünti fog járni !
    Nem lehet bárhol csak ugy hirdetni,fogd már fel !
  • Doomista
    #104
    hát akkor felesleges volt elkezdeni ... pedig szerintem érdemes bajlodni vele.de máris van egy megoldás,hogy végigvidd olyan gyorsan ezt az oldalt-.-
  • hunbasser
    #103
    egyszer próbáltam,azt hiszem a 3. vagy a 4. szintre jutottam
  • homeless
    #102
    van mircem már elég rég óta is tudom is használni, de ezzel már nem fogok szenvedni.
  • Doomista
    #101
    kár...töltsd le a mircet,meg ott a mirc lap hu és ott is televan segitséggel is.
  • homeless
    #100
    A végén keresgélj. Nem egy url-t kell találnod, hanem egy file-t. Az egész egy átbaszás.

    Amúgy már megvan miért volt szar a 7-es. Azért mert én putty-t használok, nem pedig a windowsos telnetet, és ez nem tetszett neki. A windowsos szarral rögtön megcsinálta. Utánna már számomra könyebb volt a dolog egészen a 10-esig. Itt én abba is hagyom, mert irc-hez nem értek.
  • CaviaR
    #99
    a 4.pályán a classban nem találom az URLt. Rákerestettem xhtml, html, htm, stb szavakra, de nincs benne ilyesmi. Hol keressem?
  • homeless
    #98
    telneten is próbálkoztam már de nem nagyon akar jó lenni. Pls írd le lépésről lépésre spoilerbe. Nem fogok már többet szarakodni vele.
  • soulhunter
    #97
    jo az neked,ha leirom,h a 80-as porton kell probálkoznod? (ha netán értesz hozzá,tod, mit kell használnod) :PPP
  • homeless
    #96
    a 7-est írja le valaki pls. Részletesen, spoilerbe! Gondolom a headerrel kell valamit baszni de nem akar összejönni.
  • Cat 02 #95
    :) én flash nél elakadtam :))))
  • soulhunter
    #94
    az oldal lényege: minden létező formátumban ".xhtml" fájlra kell keresni,ami a következő szint számát tartalmazza...
    ennyi a trükk... a level 8on vok... na,ez megizzaszt engem is... :(
    ennyit a du.-i játékrol :DDD
  • trz
    #93
    jó kis site, én is a javaval szarozok, mac-re nemtom mivel lehet visszafordítani.
    a flash meg annyira nem nehéz, mert nincs levédve szal elég a notepad a megnyitáshoz, lényeg kiszûréshez.
  • Csoder
    #92
    hát annak aztán sok értelme/célja van :)
  • Doomista
    #91
    azt hogy sokan nézik
  • Csoder
    #90
    okéoké, de ez mit számít?
  • Csoder
    #89
    sehogy, halasztottam, nincs kedvem :)
  • Sland
    #88
    1. 18 Wheels of Steel Haulin
    2. FIFA 07
    3. SilkRoad Online
    4. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    5. A Pc-s játékoknak leáldozott
    6. Ismerd fel a képről a játékot
    7. NASCAR
    8. GTR 2 - FIA GT Racing Game
    9. Try2Hack.nl
    10. Humoros és aranyos képek, videók
  • Doomista
    #87
    noh hogy megyeget a oldallal kapcsolatbani továbbjutás ?
  • Cat 02 #86
    nem talált :)
  • Csoder
    #85
    félre írtam a hsz számot, de azt hittem észrefogod venni, hát mégse...

    #7
  • Csoder
    #84
    zsír :)
  • Cat 02 #83
    macromedia flash editor vagy mi az ilyen ? :)
  • Doomista
    #82
    nem.
  • CaviaR
    #81
    Jaja, én meg az ilyen fizetős mobilos csengőhang portálokról nyúltam le a csengőhangokat. :D

    Ezzel a classal viszont nemtok mit kezdeni.
    Ezt szűrtem le a magam egyszerű módján, de nemtom mi az a CodeBase:
    finalurl = new URL(getCodeBase(), s);
    Lehet h ehez már programozónak kell lenni?
  • Doomista
    #80
    nem járok olyan suliba,ezt mind itthon tanultam meg :) ezért van másik szakmám ... de a 2 jobb mint az 1 végülis ...
  • Csoder
    #79
    naja, de te gondolom olyan suliba is jársz.. :)
    én nem tanulom, csak ami rám ragad :)
  • Doomista
    #78
    wof :=)
    majd belejösz :=)

    én sem 1 év alatt sajátitottam el az informatikával kapcsolatban rengeteg dolgot.

    nah de gyerünk gondolkozni a feladaton !