415
Új játék a Flyff készítőitől
  • Sipti
    #415
    Akit érdekel a játék itt nézzen kőrül Besthun
  • carterx
    #414
    Sziasztok.

    Leszedtem egy verzióját a játéknak,(Rappelz_US.exe 1,6 GB9
    Feltelepítettem,de nem indul,regisztráltam,ahogy kell,de semmi.
    fekete ablak jön be valami errorral.continue választható de ahogy rányomok csak az indító ablak jön be.elkéne induljon az updtate,de nem akar.
    Lehet hogy ujabb verzió kéne?
    dobjon már valaki egy működő linket vagy torrentet a jó verzióhoz lécci.

    Köszi
  • AngelStar91
    #413
    jah még annyit hogy ráraktam a karimra a vhaos nyaklánycot de levenni már nem engedi.le lehet valahogy venni rola,és ha le hogyan??Elöre is köszi
  • AngelStar91
    #412
    Sziasztok!azt szeretném megkérdezni hogy kigyültek nekem a betük és hogyan kell öket összekombinálni!
  • herceg90
    #411
    hello all valaki tudna segíteni meghalt a petem valahogy fel tom éleszteni?
  • szkics
    #410
    hello
    most kezdtem el jatszani a Bahamut szerveren valaki segitene mert 10-es vok de nem tom mit kell csinaljak
    a karim neve Shinobee
  • LordTusy
    #409
    Sziasztok!
    1-2 napja kezdtem Rappelz,eddig tetszik csak kéne Guild,mert nehéz mindent magamtól tanulni,na meg unalmas is egyedül játszani...
    Lv22-es Dark Magician-m van Bahamut szerveren.Egyszer mintha láttam volna egy magyar guild-es srácot,csak nem néztem a nevet.Mind1,a lényeg hogy tapasztalt játékosok segítségét/társaságát keresem.Pls írjatok itt vagy dobjatok PM-et!

    (in game: HidoraTatsuya )
  • ReMeK
    #408
    Hali!

    Nemrég kezdtem el játszani a Yeti serveren. Van ezen a serveren magyar clán?
    Valaki el tudná magyarázni mire jo a LAK pont? Mivan ha megszerzem belőle az 500-at? Köszi
  • Blckr
    #407
    Hy :D Új Rappelz-esként melyik szeróra érdemes mennem? Hol van a legkisebb lag / a legtöbb magyar?
  • Apocalipto
    #406
    Végre működik a 32 bites RTM-en.
  • Apocalipto
    #405
    Arról tudok. Én 32 bitest használok.
  • Tatyla
    #404
    64bites win7-hez van gg fix
  • Darghenor
    #403
    /gleave = elhagyni a guildot
    /gdestroy = elpusztitani a guildot
    /gpromote = átadni vezetést másnak
    /ginvite = meghivni valaki guildba ha te vezeted
    /gkick = guildbol kirúgás ha te vezeted
  • Darghenor
    #402
    /gleave
    lol
  • Taigan
    #401
    ok má ezen túl vok.NA DE MEGInt van GONDOM!!!HÁ!Hogy lehet kilépni a guildból?
  • Nethyrrea
    #400
    lol, necsodálkozz, egyelőre még sztem semmi nem támogatja nagyon, mivel hivatalosan még ki se dobták a piacra :D vagy már igen?
  • Apocalipto
    #399
    Nincs valami info arról hogy a Game Guard mikor fogja támogatni a Windows 7-et? Nemmegy rajta, hibával kidob :(
  • Darghenor
    #398
    Figy eloszor kell egy pet card....arra rakell tammolni azt a petet ami rávan irva........pl ha aztlátod hogy Pantera Card akkor egy panterát kell rátammolni
    a tammolás az egy skill mindenki megkapja ... ;)
    ha a pet rákerült a cardra(kártyára) akkor nyomj alt+y és huzd be a kártyát az ures helyre az inventoridbol,ezutan már csak a summon creature skillt kell használni ...sok sikert ! :)
  • Taigan
    #397
    Valaki meg tudja nekem mondani,hogy Ha már meg van az idéző kaszt akkor hogyan lehet idézni?
  • Darghenor
    #396
    am sry nemneztem az idot de ha valaki leakarja tolteni akkor menjen xfirere es ott a dwonloadoknal keresse ki es xfirevel tolrtse le ugy gyorsabb...
  • Darghenor
    #395
    xD meghogy úk mar 2eves xD
  • netmester
    #394
    toorentoldalakon keresgélj usa client asszem
  • amdopteron
    #393
    hello nem tudjátok hol kell letölteni a Rapeelzt? pls aki tudja irjon!
  • netmester
    #392
    és persze melyik szerver
  • netmester
    #391
    hello
    jép itt van gubberx-is :)
    mejik kliesnen toljátok. és most szedtem le a legujabbat. ts vagy ventry van-e???
  • Roy4l
    #390
    én most töltöttem le a játékot és honann lehet tudni hogy holvan a quest meghogy milyen mobot kell megölni???
  • Gubberx
    #389
    ja meg persze csinálni kell a questeket
  • Gubberx
    #388
    ha dungiba nyomjátok akkor nem
  • Nethyrrea
    #387
    wow még hivataloson is fényévekkel gyorsabb mint ez :D ahogy tapasztaltam rappelz-ben még L2-nél is lassabb a szintezés, pedig az se piskóta...
  • Apocalipto
    #386
    Én inkább wowozok vmi high szerveren, minthogy itt szenvedjek a szintekkel :)
  • dragon11
    #385
    Ide már nem szoktatok írni?akk hagyom is, lehet h nem is olyan jó..
  • trident
    #384
    Sframe.exe hibára mi a megoldás?
    Pár dolgot próbáltunk, de semmi eredménye nem volt eddig sajnos.
  • Gubberx
    #383
    np^^
  • Doomista
    #382
    akkor ez már nem uj info,de azért thy
  • Gubberx
    #381
    de, érd el a lvl20-at a 20-as fegyóbol lehet 2 a kezedben :P
  • Doomista
    #380
    gubberx baratom megtaláltad a hibát ? ugy látom nem xD
  • Doomista
    #379
    jaja :D
    most jön a perfect world,reqet kell csak torrentrol kapni,képzeld,egy este alat 5%-t leszedet torrentrol,wow ! több mmo-t nem szedek mert atöbbi ratyi :)rohant meguntam ezért kell valami uj !
    salamnder serveren vagyok
  • Gubberx
    #378
    ¢lol te minden mmo-t leszedsz? :D:D:D ( én bahamuton vagyok)
  • Doomista
    #377
    melyik server lenne a legjobb? :) sok magyart akarok !
  • Doomista
    #376
    oldalon láttam patchokat,azokat szedjem le külön ? vagy azt az update ugyis leszedi ?