11
  • droland
    #11
    Az előbb pont erről beszéltem. Ha AB csinál valamit, majd CD is megpróbálja, akkor elkezditek ezt: "miért kell mindig mást majmolni miért nem találnak ki vmi újat?", de ha CD csinálja először, majd AB is követi, akkor meg nyitott mellel veritek magatokat, hogy: VÉGRE VAN ALTERNÍTVA IS!
  • testerlnx
    #10
    Kell a halálnak, tökéletes ez a flash-es megoldás, miért kell mindig mást majmolni miért nem találnak ki vmi újat? Vagy az túl innovatív lenne??
  • Gerygrey
    #9
    Egyébként szeretem ezeket a videós oldalakat, csak jöhetne már egy olyan ami mobilról is használható...
  • Gerygrey
    #8
    Mit jelent az hogy "közvetlenül" live messenger üzenetbe illeszthető hivatkozás? Youtube-linket nem lehet MSN-en elküldeni? Meg a blogba beillesztést is tudja, még a magyar Videa is (és nem csak blogba hanem bárhova, az én oldalamon is így van megoldva a "streaming") Szóval sok újdonságot nem ígér, a youtube közönsége nem fogja emiatt otthagyni az oldalt.
  • droland
    #7
    Most átmegyek Linuxosba:

    Jaj de jó! Lesz alternatíva...
  • gere1
    #6
    sztem a porkolt.com is verseng :-))
  • blackgamer
    #5
    link nincs?
  • eörgs
    #4
    reklámok nélkül, aha :-c
  • wanek
    #3
    Na, ha ez is valami drm-es wmv lesz, akkor inkább bele se kezdjenek, mert biztos bukás lesz.
  • Morden23
    #2
    Mint minden cég, ami egy bizonyos piaci szegmentumot fed le. Tudod, az üzletben ez a cél. :)
  • sprite06
    #1
    szegény microsoft mindenhol első akarna már lenni :)