524
  • Crazy Mate
    #44
    Sephi,musha nektek honnan van meg?
  • musha
    #43
    ühh...na én pont azt kaptam, amit vártam...egyetértek Sephivel, nehéz szavakba önteni...teljesen egyedi stílus, félelmetesen durva cell-shade grafika, nagyon hangulatos mese (a szó legjobb értelmében). és ez 2-3 óra játék után már leszűrhető...
  • DoNorBi
    #42
    áá készvagyok hátnem ma kapok mail-t hogy az adatforgalmam 90%-át túllélptem,okaminak löttek erre a hónapra,pedig már habzik a szám de rendesen:D
    Sephi nincs szívem téged megdobálni,mondd te azt kaptad amire vártál?
  • Sephi
    #41
    Jelzem nem birtam kivarni es letoltottem. Ez van dobajtok meg kovel. Vannak kivetelek amikre nem tudok varni.

    Jah a jatekrol nincs szavam. Egyszeruen.... na mind1 majd meglatjatok.

    Aszem ma ejjel sem alszom :D
  • fanatifo
    #40
    melyik torrentről szeded?
  • Crazy Mate
    #39
    Van valami fizetős honlap ahonnan le lehet szedni?(ingyenes is jó,csak ne torrent legyen,azt már szedem)
  • dinomano
    #38
    aham... ennyire nem birtok várni? én pl. le sem tudom tölteni; valahogy egesz varosban akad a rohadék UPC...otthon+itt melohelyen is, nem tudom mit balfaxoskodnak...
  • Sephi
    #37
    Jobb privat ftp-eken fent van ma'....
  • Seth
    #36
    torrenteken én is láttam, vmi gyorsabb megoldásra várok( mondjuk dox.uw.hu)
  • dinomano
    #35
    torrentreactor.com-on lattam reggel...3,5giga...
  • Seth
    #34
    hol? vagy csak az inforól beszélsz a consolenews-on?? :(
  • dinomano
    #33
    jaja, fent van biza...
  • Sephi
    #32
    Nem mindenki warezol.
  • Seth
    #31
    Gondolom eredetire gondolt
  • Papesz
    #30
    Mi jön hétfőn? Az összes torrentoldalon fenn van.
  • Sephi
    #29
    Csak hetfon jon
  • suncee
    #28
    nekem is privit plz ha tud vki segiteni.
    thx elore is
  • Gábor
    #27
    Ha tudod a választ, szólj nekem is :)
  • Crazy Mate
    #26
    És honnan lehet letölteni?
  • Gábor
    #25
    Forrás:
    Console-News
  • Gábor
    #24
    Title: Okami
    Released: 09/20/06
    Platform: PS2
    Source: DVD
    Region: NTSC
    Files: **x50mb
    HTTP: http://www.gamestop.com/product.asp?product_id=281438

    INFO:

    <#1> i think we might have to start going back to the old way of doing ps2 now
    <#1> strike seems fast now
    <#1> i saw time on one there bins was 9:22am
    <#2> yeah need to 'strike' a little fear into them :)
    <#1> heeh :)

    P.S --> no pun intented, thnx for the motivation

    SO WITHOUT FURTHER ADO ....

    Okami depicts a stark world devoid of colour that the player must
    return to its natural state. In Okami colour represents the life
    blood of the land and sucking this life are supernatural monsters
    that inhabit the surrounding areas.

    I have no idea wtf this shit means. I just paste :)
  • Gábor
    #23
    Így van!
    Osszuk meg az infokat ám! :)
  • Seth
    #22
    Megvan már "valahol"? szóljatok ám ha van vmi ^^
  • Crazy Mate
    #21
    Mikor jelenik meg az angol verzió?Elvileg ma kellett volna,de nem látom se torrentem,sem fizetősön.
  • CrucifX
    #20
    Tavasszal jön Európába - egyetlen negatívuma, hogy a teljes élvezethez alaposan ismerni kell a japán mondavilágot.
  • dinomano
    #19
    annyira jo? :-P
  • abonyitomz
    #18
    ez egy baromi jó játék , semmihez nem fogható , ez maga a JÁTÉK!
  • JohnnyP
    #17
  • dinomano
    #16
    Nah, de jo..nah, tényleg nem OFF, és nem tépem tovabb a szam; ha vki kivancsi a Just Cause-ra (amrmint hogy mit hoztak ki PS2-re...bocsi, a sok off-ért de nem akarok külön temat nyitni a game-nek...); IGN-en talal 4 egész PS-2es gameplay videot; hat szebbre szamitottam, mondjuk igy sem rossz a game; de elmarad joval X360, PC verziotol of course... :-P
  • Seth
    #15
    Értékelések

  • dinomano
    #14
    vannak ps2-es gameplay videok, kivancsi vagyok mennyivel rondabb...remelem nem sokkal; bár sok biztaot nem irtak... :-P nah, tenyleg vege off-nak, bocsi...
  • dinomano
    #13
    nem off-olok többet, bocsi..Just Cause PS2-es review-ja is kint van...
  • dinomano
    #12
    X360 verziorol lattam csak ertekelest, pedig masfel hete kint van torrent-en a ps2-es verzio is... Szerintem max. olyasmi viz effekt lehet, mint anno B, good and evilben...apro tükrözödeseffekt a hullamzo vizen...Az a baj, h. a neten levö screenshot-ok minden verziobol összekevert egyveleget alkotnak, és egyik-masik kepen (amik of course nem neznek ki oylan jol) PS2 effektjeire ismerni...Marmint nem vakito HDR, picit tompabb szinek, kevesbe high-res texturak... de még azok a screen-ek sem neztek ki rosszul...a jatekmenetet szidtak inkabb+bug-okat nem a graf-ot...de gondolom többi verzio is bugos, ha az X360-as is...
  • Seth
    #11
    mindegyik verzió ilyen rossz értékelést kapott? A ps2 verzióból még nem láttam semmilyen képet, de nem lehet túl fényes(nincs szuper shaderes vízeffekt, hdr,bloom,anyámkínja, látótávolság se lehet vmi túl messzeségbevesző)
    no de van nekünk most egy okamink helyette ^^
  • dinomano
    #10
    hmm..az altalam nagyon várt JUST CAUSE meg csak 10-böl 5-öt kapott, sajna annyira nem is jo a game... Videjok alapjan nagy durranasra szamitottam...
  • dinomano
    #9
    :-D na hat akkor, ha egynek nem is, kettönek mááá végképp hinni lehet! :-D
  • Seth
    #8
    Gamespot- 9 pont Editor's Choice úgyhogy talán nem olyan szörnyű ^^
  • dinomano
    #7
    ign.com outstanding-re értékelte; mindenkepp must have a jatek... azt irtak ign-en, hogy nem ZELDA gyilkos, de még legjobban megközeliti a ZELDA-t... :-P a graf. meg szerintem überjo :-P
  • Max 36
    #6
    Az amcsi és anglikán játékokkal foglalkozó website-ok tény és való eltérően értékelték,valószínűleg megfeküdte az egyedi játékstílus a bendőjüket.Ettől függetlenül én kiváncsian várom.
  • Sephi
    #5
    Alliolag le lett huzva es agyon lett hypolva. Remelem nem igaz mert en mar naon reg varom!