524
  • psjani
    #524
    Helló,
    Én ott akadtam el amikor a verebeknél levő kuyát kellene előcsalni, és át kell vágni 5 bambuszfát. Már vagy 200x próbáltam és hiába vágom ki 1 suhintással mindig azt mondja : rossz ,próbáld újra.
    Vagy nem a felvillanó pontoknál kellene húzni az ecsetet? mert én ott húztam.
    Én wii n játszom ittkicsit nehezebb az egyenest húzni , NA DE NEM ENNYIRE!!!
    MI a trükkje???
    Help
  • kazuma89
    #523
    ehhez hasonló játékot nem tudsz ajánlani?
  • Seth
    #522
    Hát igen,elég monoton leverni újra meg újra a boss-okat, főleg Orochi fárasztó. Nade ez legyen a legnagyobb gondja ennek a mesterműnek :)
  • kazuma89
    #521
    Végigvittem 35óra végigjátszással.....Végén kicsit untam hogy megin ki kell nyirni azt az 5 bosst.Da végén a főpityu nem volt vmi erős.Csak az idegesített hogy kb 3 szor le kelett verni:D..Kicsit oylan Db filing volt mintha erőt gyüjtenének Amaterasunak(Mint mikor Songoku Buu ellen Spirit bom-bot lőt és a földlakók küldtek energiát vagy mit)
  • kazuma89
    #520
    de jóóóóóóóó!!
    Mostmeg 1 csávóka gyomrában nyirtam ki vmi kardos szellemet vagy mit..Aztán kinyitottam az ajtót 1 csajnak...
    Nem gondoltam volna hogy ekkora játék...Még 3 oylan ecsetvarázslatom hiányzik..Uutoljára a idő lassítást kaptam meg...
  • Seth
    #519
    Még rohadt messze vagy a végétől :)
  • kazuma89
    #518
    Kb tröténetben hol vagyok?Reméllem még sok van hátra....Ott vok hogy a hajón szereznem kelett vmit...Oda kelett a falhoz vinni és összementünk..Issun most ül a hátamon...
  • 536134
    #517
    Különben az a kérdésem lenne hogy nem lehet mesgszerezni azt a kinézetet ami a játék végén van ( a végsőt ) ???
    Csak mert ugy elég jól nézne ki :D...
    Meg nem tudom (szerintem) ti is megszereztétek már az összes ilyen izét, kinézetet... Mert én annyit rögötem pölö azon a kis csivaván :D bár a többi is elég érdekes...
  • 536134
    #516
    Én valami olyat hallottam hogy örök életed lesz ha megvan az összes stray
    bead?De különben nekem is sokat segitettél most Seth :D 4-5 kell még csak...Különbe az 50-eset nagyon nemértem...megcsináltam vagy húzszor de nem akarják oda adni... :((
  • jamnika
    #515
    Hali!Már csak 4 hiányzik,de nem bírok velük!
    16.
    Agata Forest 5/6:Fa tetején van egy valami amit levágok leesik és utána nem tudom mit kell csinálni vele.
    48.
    Sei-an(C. Qtr.) 3/5 (City Dweller):Van egy kiscsaj az ő tervét próbálom rajzolni a ruhakészítőnél,egy 5ágú csillag,közepében egy kör,de nem történik semmi.Nagyon pontosnak kell lenni,vagy egyáltalán jól gondolom a rajzolni valót?
    50.
    Sei-an(C. Qtr.) 5/5 (Camellia):Angol tudás hiányában ezt nem is tudom értelmezni igazán,hogy mit kell tenni.
    79.
    Kamui 6/6:Visszamentem,bemendtem a barlangba,leestem,harcoltam,de a Great Tenguk kivégeztek.Sokat kell még itt harcolni,hogy megkapjam a gömböt.
    Ha van még tipped ezekhez örömmel fogadnám.Egyébként megszerezted mindet?Érdemes értük küzdeni,mit ad ha megvan mind?Köszönöm a segítséged!
  • Seth
    #514
    Nem, nincs elhagyható stray bead
  • jamnika
    #513
    Seth,kösz mégegyszer a segítséget így már talán meglesz.Még egy kérdés,az,hogy a játék végén vagyok (elmehetnék már a bárkával) az nem befojásolja a megszerzésüket?Köszi!
  • Seth
    #512
    9
    Shinshu Field 5/6 (Tama)
    - Tama gives it to you when you do a triple Cherry Bomb for him.

    16
    Agata Forest 5/6
    - Found on top of the water tree in the north most area.

    21
    Taka Pass 1/6
    - Hidden in the pond where you fight Waka. Look for bubbles, use
    power slash

    27
    Kusa Village 1/3
    - Near Princess' house. Go left and stand infront of the
    bridge going towards the house. It is in between the
    rock and the tree.

    28
    Kusa Village 2/3
    - Buried inside the Bamboo Man's house.

    31
    Sasa Sanctuary 2/3
    - In the rear, upper left room there is a doll. Dot the eye to get.

    33
    Gale Shrine 1/3
    - Cherry Bomb the elevator but don't get on it, then jump down.

    34
    Gale Shrine 2/3
    - In a burning box outside on the second floor balcony.

    35
    Gale Shrine 3/3 (Princess Fuse)
    - After enough story progression, return to Gale Shrine and
    go to the north alcove at the beginning. Fight the dogs, and the bead
    is yours.

    42
    Ryoshima Coast 2/5
    - Get the black and white rabbit north of the "Animal Lover"
    and bring it back to him.

    47
    Sei-an(C. Qtr.) 2/5
    - Buried inside Mr. Flowers' house.

    48
    Sei-an(C. Qtr.) 3/5 (City Dweller)
    - Get from little girl by designing her ideas.

    50
    Sei-an(C. Qtr.) 5/5 (Camellia)
    - First you need to have her move from Kimiki village with her
    sister (after the festival) and then sprout a tree infront of
    them in Sei-an. Then sprout a tree followed by rain.
    Camellia will give you the bead.

    66
    N. Ryoshima Coast 7/7
    - Urashima gives it to you when you give him the Treasure Box.
    The box is found in the Dragon Palace Garden by growing green over
    where the Dragon's mouth was.

    79
    Kamui 6/6
    - Return to "spider cave" to fight a series of consecutive
    demon gates.
  • jamnika
    #511
    Hali!Megszerezte valaki az összes Stray Beads-et,(narancssárga gömböt)? "Csak" 15 darab hiányzik,de nem akar előkerülni.Van erről valami segítség valakinek,hogy hol,merre,hogyan keressem őket? 9,16,21,27,28,31,33,34,35,42,47,48,50,66,79,ezek a számozásúak hiányoznak.Horgásztam is meg versenyt is futottam már ahol lehet,de sehol nem akadok rájuk.Köszi!
  • marika661
    #510
    köszike,már megtaláltam,és végig is vittem:-)Már elöröl kezdtem,de már el is felejtettem az elejét:-)
  • Sergey06
    #509
    ryoshima coast-on egy nagy torony tetjén catcall tower nek hívják
  • marika661
    #508
    Segítsetek! A falmaszást melyik városban szerezhetem meg?Köszike.
  • sasa79
    #507
    köszi a segítséget. De még lenne 2 kérdésem.
    1. Miután Sei'an City-ben az anyóka azt afeladatot adta ,hogy virágoztassam ki a fákat de van pár amin átok ül.Hogy lehet azt semlegesíteni?Vagy holvannak még fák?Mert má mindenhol megnéztem még mindi g hátra van kettő.
    2.Sei'an City (Aristocratic Qtr)Részében van egy magas épület ahová a macskaistentől kapott képességel lehet feljutni.Ott van egy őreg égővel a fején.Mit kell ott csinálni? valamilyen GIMMIK nevű dolog kell neki.Villám képességel van kapcsolatban-Hl található a cucc?
    Előre is köszi asegtséget!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Disk
    #506
    Hello!
    1. : Majd főváros kapuján túl van egy kapu ami egy másik tengerpartra vezet.Majd ott találsz egy szigetet a part mentén ,amin egy óriási oszlop van ,annak a tetjén lesz a képesség.Valami macskát kell megetetni.
    2. : már nem tudom :S
    3. : A hercegnő palotájánál majd rájössz,ah mész tovább..
    4. : Ebben nem vagyok biztos,de van ott egy fickó valahol annak kell egy ásó-minijátékot elvégezni és úgy megtöltődik a folyó. Ott a csatornarendszerben keresd ami az egész városban van és az is száraz.
    Remélem tudtam segíteni.
  • sasa79
    #505
    Hello!!! remélem tudtok segíteni lenne pár kérdésem:
    1.Hol lehet megtalálni a falramászó képességet?"macskaszobor"
    2.Miután a hajó fölé holdat festettem és a víz megnyílik.Azután hogy törjem fel a hajóban a pecsétet?
    3.Hogy oszlassam el a ködöt a városban?
    4.hogy engedjem le a hidat,hogy át tudjak menni a hercegnőhöz?
    előre is köszi a segítséget!!!!!!!!!!!
  • 536134
    #504
    Ja ok rájöttem...Miután legyőztem a 9 farku rókát akkor megvehettem a fővárosban...
  • 536134
    #503
    Hajjaj....Ezt nem értem...A Game végén megvettem a water table-t
    és akkor már végig is vittem a game-t....
    De mikor az uj jatek elejen voltam nem volt meg a water table.
    A többi megmarad (kivéve Fire Table) De a water table az nem...
    Ez ellen mit tehetek???
    Most nekem kéne help...:D
  • 536134
    #502
    Nincs mit, semmiség :P
  • ggeerryy
    #501
    Tényleg kösz a segítséget, erre nem is gondoltam :P kösz mégegyszer!!!!
  • 536134
    #500
    ha már megvan a lelassitás-i "képesség" akkor menny a két őrhöz a ház elött...a lassítással be tudsz menni ott benn fel a liftel és ott is vagy....most igy kapásbol igy tudom elmondani...
  • ggeerryy
    #499
    Megszereztem a Fire tabletet vagy mit csak arra nem tudok rájönni hogy hol van az a láva amiben úszni kell:S valaki ha tudna segíteni azt megköszönném!
  • ggeerryy
    #498
    Megint elakadtam:Sabban a városban járok ahol volt a zöld gáz vagy mi.A zöld gázt már megszüntettem, kivirágoztattam mindent és most nem tudom hogy merre vagy mit kéne csinálni??a palotába se tudok bemenni....a segítséget előre is köszönöm!!
  • gothfairy18
    #497
    Kurvajó játék volt, nagyon nagyon tetszett, egyrészt kár hogy nem csinálnak belőle folytatást, de másrészt jobb is mert akkor összecsapnák és elrontanák :) ez így tökkéletes! Gyönyörű!!
  • jamnika
    #496
    Ha megmondod mi a neve,akkor meg tudom mondani,hogy milyen képesség az.Ha a Brown Rage:Támadás közben hosszan nyomod a kört,akkor "kakil" egy bombát ami segítségével meg tudod szerezni az ellenségnél lévő Demon Frag-okat(kék karom).A Golden Fury:ugyan azt a célt szolgálja csak meg kell nyomni a kört és lepisili az ellent és így veszi el a Demon Frag-ot.Egy biztos helyet tudok ahol ezeket be lehet cserélni hasznos holmikra az Imperial Palac.Biztos van máshol is de én csak erre emlékszem.
  • ggeerryy
    #495
    Valaki megtudná mondani hogy milyen technikát kapunk akkor ha kiperkálunk 2000000-t annak aki tanítja a mozdulatokat???
  • ggeerryy
    #494
    Köszi a segítséget!!rájöttem hogy kellett megvágni egyszerre a négy szemet, megvan mostmár a tűz varázslat végre haladhatok...kösz mégegyszer mindent!!Jah meg a power slash technikát ismerem csak hírtelen bekavarodtam XD
  • jamnika
    #493
    Szia!Ha jól emlékszem az egyik ajtó mögött van egy Főnix madár ami lángol és ott fogod megkapni a varázslatot ha minden igaz és ha jól rémlik a kép akkor az ajtó előtt van négy,lábon álló szem szerűség, biztos találkoztál már ilyen "zárral" ,az a lényeg,hogy mind a négyet egyszerre kell "megvágni" a power slash technikával,akkor fog kinyílni az ajtó.Ha megvan a varázslat utána az égő dolgoktól tudsz majd lángot vezetni a többi éghető vagy olvasztásra váró dologhoz(jégtömbök,jégbe zárt tárgyak).
  • ggeerryy
    #492
    Üdv. Mindenkinek!én is rátaláltam erre a fantasztikus játékra végre, és tényleg eszméletlen jó és egyedi!!!de lenne egy kicsi problámám, elakadtam benne ott amikor gyűjteni kéne a főzetbe cuccokat ez ha jól tudom a moon cave-ben van.Jeges falak állják állandóan utamat ahova mennék mert ugyebár a térkép jelöli hogy hol vannak a belevalók, és most az a problémám így hogy nem tudok tűzvarázslatot, nincs semmilyen tüzes fegyverem, és visszafele a cave-ból nem tudok kijönni.A tüzes bosst már kinyírtam attól kaptam egy fegyvert ha ez segít, de az nem csinál semmi tüzet.Tudnátok segíteni hogy merre vagy hogy kell megszerezni a varázslatot vagy egyáltalán mit kell csinálni????? a segítséget előre is köszönöm!!!

  • Disk
    #491
    Igen a sorrend is fontos.
  • Seth
    #490
    Ne is említsd azt a dögöt, 8 vagy mennyi pont jelenik meg rajta?. Elég pontosan kell sajna. Emlékszem azthittem megőrülök nála, rengetegszer próbáltam, mire könnyen megjegyezhető kombinációt adott. Ez a fényképezőgépes dolog nekem is eszembe jutott, de aztán túl lusta voltam előkotorni valahonnan a szekrény mélyéről. Úgyhogy csak kitartást, mást nem tudok javasolni. mondjuk ez a fóliás dolognak működnie kéne, a sorrend is fontos ha jól emlékszem, szóval próbáld megjelenésük sorrendjébe bejelölni a pöttyöket
  • bfg900
    #489
    A jatek haromnegyedenel tarthatok kb, es van egy ellenfel, amivel nem boldogulok. Nevet nem tudom, de egy fal, amin pontok villannak fel, biztosan tudjatok mi az. Szoval en mar fenykepezove is probalkoztam, meg ratapasztottam egy nylont a kepernyore es filctollal rajzoltam, de a joegnek sem sikerul legyoznom. Van valami tuti tippetek ellene?
    Mennyire kell pontosan eltalalni azzokat a pottyoket?
  • jamnika
    #488
    Megvan a Power Slash 3 is,Kamui(Ezofuji)-ba.A Wawku Shrine felé vezető útról kell leugorni egy sziklaperemre amin egy vörösesbarna és egy kristály szerű szikla van és a vörösesbarna szikla alatt lesz a lejárat(360,000 yen).Köszi mégegyszer a segítséget.
  • jamnika
    #487
    Kösz a tippet a Power Slash 2 megvan,közvetlen a Dragon Palac "bejárat" mellet a kis szigeten,egy szikla alatt ami körűl sok köcsög,mellete egy másik vörösesbarna szikla állt,csak szét kellet vágni a "sima" követ és alatta volt a lejárat.
  • Disk
    #486
    Én szreztem meg őket ,szóval pontosan nem tudom hol vannak ,de ezt találtam róluk(Remélem ez segít megtalálni őket):

    1. Name: Power Slash 2
    2. How to get it: To get power slash 2, find the divine spring closest to the
    fisherman in N. Royashima Coast, and donate 60,000 yen to it.
    3. Description: With power slash 2, you can now cut through iron rocks.

    1. Name: Power Slash 3
    2. How to get it: Once you have power slash 2, go to the divine spring in Kamui
    (Ezofuji), and donate 360,000 yen.
    3. Description: With power slash 3 you can cut diamond rocks, and just about
    everything else for that matter.
  • ekkkkk
    #485
    Jah van nálam egy ilyen!
    Nem is próbáltam!
    Köszi!!