102
Külföldi online outletek
  • AgyAnnnnnna
    #22
    outlet azt mondod? megnéztem és hát... ja.. elég meglepően lenyomták az árakat. Ez most iszonyat olcsó
  • jezjezjez
    #21
    Ilyen helyek, hogy outletek, szerintem nem éppen az olcsóságról szól, de lehet, hogy talál az ember néhány jó kis leárazott ruhakölteményt. :P
  • KardosLillU
    #20
    Az jól hangzik. Mondjuk engem most konkrétan a cipellők érdekelnének, a nyáron szétment az összes surranóm és papucsban csak nem kezdhetem az őszt :( Remélem azokra vannak valami leértékelések ha máshol nem de a nagyobb üzletekben (Nike, Converse, Adidas stb...)
  • natihorv
    #19
    Hát a választék még mindig eléggé nagy. De én nem párszázas különbségeket vettem észre. Vannak darabok amiknél nagyobb eltérés van.
  • KardosLillU
    #18
    Mi most tervezzük a párommal hogy hétvégén kinézünk a biatorbágyi Premierbe, legutóbb én még 2 éve voltam azóta változott valami? Akkoriban elég nagy volt a választék és ha nem is sokkal de párszáz forinttal olcsóbbak voltak a termékek mint mondjuk bent a városban...
  • Taranov
    #17
    Nekem úgy tunt, hogy nagy a választék, de nem tunt sokkal olcsóbbnak a belvárosi bevásárlóközpontoknál.
  • Pharaoh
    #16
    Mikor a Törökbálinti Prem1er Outlet-ben voltunk nagy csalódás volt az egész, nem is igazán régi modellek voltak, hanem hibásak, szakadtak, stb, ami már szinte eladhatatlan.
  • ivjoe
    #15
    Nem mind ruha, ami outlet. ^^

    itoutlet.hu
  • Random work
    #14
    Mi hétvégén voltunk a GL és a Premier outlet-ben. A GL kissebb az kevésbé tetszett a Premier nagyobb. Amúgy mindkét helyen normálisak voltak az eladók és segítőkészek. Persze azért kivétel itt is akad. Érdemes szerintem kinézni ilyen helyre mert rengeteg az üzlet és jobb ha az ember kézzel foghatóan látja mit vesz. Valamint mi találtunk olyan inget ami színhibás volt vagy foltos. Ha neten rendelsz ilyet akkor szerintem nehezen tudod kicseréltetni.
  • neevous
    #13
    /fav

    Egyébként engem is érdekelne, hogy itthon vagy külfölfön hol lehet olcsón elektronikai cuccokat venni.
  • Coco
    #12
    hát inkább a határ mellett
  • Csuhai G
    #11
    Kár, hogy Törökbálinton van a Prem1er Outlet... :((
  • passatgt
    #10
    de itt nem lehet rendelni online:s
  • desigo
    #9
    Véleményeket,tapasztalatokat is írjatok mert átmegy reklám topikba és bezárják...
  • zmeor
    #8
    www.premieroutletscenter.hu
  • desigo
    #7
    http://www.grx.hu/
    Ezt a boltot nem ajánlom.
    Csupa gagyit árulnak minimális garival
  • kis kocka
    #6
    itt lehet de rapes meg kosaras cuccok vannak
  • banok
    #5
    Törökbálint rulez....
  • Gabor1990
    #4
    Parndorf
  • OPM
    #3
    no és itthon? :)

    /fav téma
  • hunbasser
    #2
    én tudok ajánlani egy outlet helyet,nem online :)
    bécs mellett van egy kis város(a neve nem jut eszembe),ott sok outlet van
    tavalyi-tavalyelőtti cuccok az itthoni félárnál olcsóbban
  • passatgt
    #1
    Hali!
    Találtam ilyen online boltos témákat,de nem pont ilyeneket.Ha nem jó akkor töröljétek:)

    Na szóval akarok rendelni egy outlet-ből.Még csak hallottam erről,de nemtudom honnan és miként lehet.Tudnátok internet címeket adni ahonnan lehet rendelni?
    Meg valami véleményt is mondhatna valaki,aki használta már.Előre is kösz