102
Külföldi online outletek
  • Béccy
    #102
    Biztos vannak jók! Ott mindig van! Jó vásárlást
  • garaigabi
    #101
    Na, köszi a tippet! Kiváncsi vagyok milyen akciókat találok majd, már nagyon várom!!!
  • Béccy
    #100
    Én szeretem, a nyüzsögnek körülöttem,nem zavart, hogy voltak. Menj délelőtt, akkor talán kevesebben vannak!
  • garaigabi
    #99
    Jaj de jóóó! Én is szertnék menni, csak pénteken lesz rá időm, most van valami tavaszi árengedmény is. Sokan voltak?
  • Béccy
    #98
    Királyság! Most voltam a premierben vásárolni, vettem egy pöpec edzőcipőt. Tökre olcsó volt. Szeretem az ilyen jó fogásokat! he-he
  • edisonson
    #97
    Kár hogy ilyen messze lakom az áruháztól, lehetne vidéken is hasonló bevásárlóközpont. Bár, ha ilyen akciók vannak, lehet még benzinnel együt is megéri itt vásárolni..
  • garaigabi
    #96
    Most hétvégén sajnos nem értem volna rá, de muszáj leszek időt szakítani, mert nem szeretnék túl sokat költeni megint..
  • Timyce
    #95
    Lesz igen, mindig figyelemmel követem a nagyobb akciókat ott, mert sokat spóroltam már ezeken. Olyan 4x-5x voltam már kint vásárolni. Szétnéztem az oldalukon és most péntektől kezdődik megint 1 nagyobb akció, de itt van több info: Link
  • garaigabi
    #94
    Én már voltam idáig 2x a premierben, amiket kigondoltam nagyjából sikerült is megvennem, érdemes figyelemmel kísérni a nagyobb leárazásokat, igaz, hogy akkor elég sokan vannak kint, de sokkal olcsóbban hozzájuthatsz jó ruhákhoz, mint egyébként. Gondolom, most tavasszal is lesz valami hasonló.
  • grrrrr
    #93
    Én egy J.Philip télikabátot 80e-ről 30e-re értékelték le. Ha elfogy mire odaérek átmegyek Hulk-ba!
  • meggyesmaris
    #92
    Kinéztem magamnak egy csizmát...40ről értékelték le 16-ra. Remélem lesz még belőle a hétvégén :)
  • grrrrr
    #91
    Üzlettől függ, valahol már kicsit érződik hogy tart már egy ideje az akció.De általában tud válogatni az ember.
  • meggyesmaris
    #90
    Méretekben is lehet válogatni? Nekem az a bajom hogy szinte alig találok a méreteimben ruhát magamra, főleg cipőt :P Gondolom a fagyok miatt most nagy tömeg sincs, pláne hétköznap.
  • kecskeszoru
    #89
    Megelőztél 2 perccel. :D
    Én jártam ott. Egész sok dolog van még ahhoz képest hogy már nagyon szezon vége van.
  • trigonometrikus
    #88
    Itt találod a mostani akciókat :)

    30-70%-os leárazások vannak.
  • laszlovandus
    #87
    a premierben még én sem jártam...viszont az igaz hogy meg kell találnod azt a helyet ahol tényleg ki tudod fogni a neked való cuccokat a neked való árakon
  • paszulypisztoly
    #86
    Itt pár hsz-al lejjebb látam ezt a Premier Outlet Center helyet. Én még nem voltam ott, megéri kimenni oda? Minden akciós, vagy csak egy-két cucc?
  • trigonometrikus
    #85
    Ismerni kell azokat az üzleteket, ahol tényleges leárazások vannak. Nekem rengeteg ilyenem van. Némelyik plázában sok ilyen "kedvenc" megtalálható egyszerre.
  • paszulypisztoly
    #84
    A karácsony előtt 20990-es kabátot, 50%-os kedvezménnyel 19990-ért? Szokásuk ilyen akciókat csinálni...:D
  • laszlovandus
    #83
    sztem most bevásárló központokban érdemes szétnézned...a karácsony után megmaradt cuccokat ilyenkor biztosan megkapod "outlet" áron:)
  • paszulypisztoly
    #82
    A nagy hidegre való tekintettel sürgősen keresek jó meleg kabátot, lehetőleg "outlet-áron". Ötlet valakinek?:)
  • fantomásztomász
    #81
    Én is utálom a karácsonyi tömeget, a tolakodást és azt a tipikus hozzáállást, amikor nagyjából harcol mindenki az ajándékokért. Bár megmondom őszintén nekem nem sok pénzem maradt, de sajna szilveszterkor történt egy kis baleset a ruhámmal, szóval szeretnék beújítani egy jó bőrkabátot. Esetleg ötlet, hogy hol érdemes nézelődni?
  • yugoslave
    #80
    Én tegnap voltam kint Biatorbágyon elkölteni a karácsony után marad pénzt, és már nincsenek sokan. Lement az ünnepek körüli őrület. Lehet nyugodtan és tokakodás, nyüzsgés nélkül vásárolni :)
  • garaigabi
    #79
    A legjobb hely ami még kocsival, de elérhető az nekem is az outlet center. Pesten a belvárosban is sok hely van de én nem ismerem annyira a várost. És hát ugye nem ennyire egy helyen van minden és nem is outlet árakon. :)
  • Thaison
    #78
    Én nem nagyon bízom meg a külföldi online boltokban az ebay kivételével. Nem tudom miért, de nekem az az egy fix. Szóval leggyakrabban itthon vásárolok és rendes boltokban vagy a premierben! Premierben gondolom ilyenkor jó sokan vannak, de holnap ki kéne néznem, hátha találok még 1-2 jó cuccot:)
  • Rubenvagyok
    #77
    Gyereknap mindig van! :D Meg jön a karácsony az a legnagyobb gyereknap :D
    Viszont valamilyen akció megint van szóval nem tévedtél sokat!
  • monkeymajom
    #76
    Nézem, milyen gyereknap így karácsony előtt 1 héttel!? Utána vettem észre,hogy ez egy májusi hozzászólás:D
  • Béccy
    #75
    Igen pont amiatt terveztem mert látom belehúztak nagyon a gyereknapra lesz egy rakat program. Amíg én vásárolok a férjem ellehet a gyerekkel ő úgysem bírja ki velem 1 üzletben 10 percnél tovább :D

    Akkor asszem kora délelőtt megyünk köszi! :)
  • edisonson
    #74
    Hát minél korábban, ha teheted, mert este feel már eléggé nagy tömeg van.
    Most is lesz 1 nagyobb akció a premierben vasárnap, akkor is szerintem érdemes lesz délelőtt kimenni, mert délután már tömve lesz az egész az tuti.
  • Béccy
    #73
    Szia edisonson!

    Köszi a gyors választ nem is gondoltam, hogy lesz itt valaki tök jó:)
    Mikor érdemes menni kora reggel vagy inkább este? Vagy ebédszünetben?
  • edisonson
    #72
    Szia!

    Azóta voltam már én is kint vásárolni, általánosságban igaz az 50-70%-os kedvezmény, sőt egyes napokon még nagyobbakat is ki lehet fogni.
  • Béccy
    #71
    Sziasztok!

    Végre találtam egy ilyen topicot!
    Bár jó régen írtatok már remélem lesz itt valaki :(

    AZ érdekelne csak hogy ez a 70 meg 50%-oskedvezmény minden termékre igaz vagy csak etetés?
  • Timyce
    #70
    Szia!

    Erről hallottam, elég durva tömeg lesz, de szerintem érdemes megnézni, mert ha valóban 90%-os kedvezmények lesznek, akkor elég okosan be lehet vásárolni.
    Voltam már ott és tényleg érdemes korán menni, mert estére már kb mindent megvesznek..
  • Tompabodza
    #69
    Hello Edisonson%

    Hátjah de mondjuk az sem mindegy miből. Mert mondjuk a retro az nem nagyon érdekel de egy converse-ben szívesen benne lennék :)
  • edisonson
    #68
    Hájó Bodza!

    A tesom volt kinn multkor, ő minden ilyen shopos-akciósra ráveti magát, de jól tette mert vett Nekem névnapra egy Nike cipőt:)

    Azt mondta, hogy általánosságban ilyen 50-90%-os leértékelés volt tavalyi cuccokból, de az ideiből is volt pár. No én ennyit tudok.:)
  • Tompabodza
    #67
    Sziasztok!

    Erről tud-e valaki bővebbet?
    Mi az, hogy akár 90% és milyen márkákra?
    Szívesen kinéznék csak az a baj, hogy délelőtt kéne menni mert különben tuti hogy zsúfolásig tele lesz :(

    Biatorbágyi akció
  • amazon15
    #66
    ugye ugye, aztán otthon nézegetheted a nyári ruhákat, most már a nap is süt :))
  • akhork
    #65
    hát azt nem is csodálom, én is nagyon várom már lehet elmegyek majd nyári ruha szempontból is premierbe. :D
  • jezjezjez
    #64
    amilyen hideg van, folyamatosan a nyárra gondolok :D
  • amazon15
    #63
    szerintem is sokkal érdemesebb ilyenkor vásárolni, nyárra is kell gondolni :))