66
Nekem 8 - (Nothing to Lose)
  • Dexantreal
    #66
    Nah, ma megnéztem videoról, eddig valahogy soha nem jött össze...nagyon állat egy film, tetszett.
  • Zsolti9014
    #65
    szedd le a morpheus programot, és írd be a keresőjébe, vagy pedig: blogmusik.net
  • HiPPoNaX
    #64
    nem az oldalrol magarol fogod tudni letolteni, mivel a dcinfo maga csak egy filecserloprogram egyik magyar vonatkozasu honlapja
  • raymond01
    #63
    nem találtam itt semmit
  • Laky
    #62
    egyik kedvenc
  • _Neo
    #61
    Nézz egy kicsit körül itt: http://www.dcinfo.org/ Meglesz az...
  • raymond01
    #60
    sketman számát honnan lehetne leszedni mp3.ban mert nem találtam eddig sehol
  • Kit--Kat
    #59
    Ez sem így van ám.
  • Fido4life
    #58
    De persze a buzi reklámozós sorozatokat, nyugodtan leadják..
  • Noninnyó
    #57
    Hát jah, rtl sux, ami a filmeket illeti. Azt hiszik, hogy ezzel majd megóvják a társadalmat, nehogy elferdüljön az emberiség értékítélete. Én simán leadnék mindent eredetiben, azt aki nem akarja, ne nézze, de ezzel hazavágnak minden filmes fílinget. És ez az, ami zavar. Régen jobb volt.
  • Sland
    #56
    Igen? :o
    óóó akkor nekem kell a DVD :P
  • Fido4life
    #55
    Jah, nekem is feltűnt hogy nagyon odafigyeltek, hogy még véletlenül se káromkodjanak..:P
  • _Neo
    #54
    köszönöm :)

    Noninnyó: ezt mondom én is, rtl sux :/
  • Noninnyó
    #53
    Kár, hogy ez nem az eredeti szinkronja volt a filmnek. Ez volt a finomított.
    "Húzzatok a bús picsába" az eredeti. Megvan dvd-n, szerencsére eredeti szinkronnal és vágatlanul.
  • Pheaper
    #52
    kösziiiiiii :)
  • cseri001
    #51
    Összeomlás (Michael Douglas a főszereplő)
  • _Neo
    #50
    erről a filmről jut eszembe, nem tudjátok mi a címe annak a filmnek amiben egy pasi agya elkattan amikor a dugóban várakozik és csak haza akar menni de minden összejön neki és ilyen brutális állat lesz belőle?
    [befejeztem az offolást]
  • _Neo
    #49
    az lemaradt hogy ezt így rtl klubnak
  • _Neo
    #48
    a filmet este hattól leadta eredeti nyelven egy horvát csatorna reklám nélkül... ugyan egy-két mondatot nem értettem de sokkal jobb és élvezhetőbb volt, mint ahogy az rtl klub szétdarabolta. legutóbb a tolvajtempót néztem rtl klubon, abból ki is vágtak részeket, ennél nem nagyon tűnt fel... szóval
  • ugot2know
    #47
    Coolio - C U when U get there
  • Dexantreal
    #46
    Mondjuk ebben is van igazság...áhh, rég láttam már a filmet, tegnap me hát nem volt szerencsém, de ma du-tán meglesem vidiről.
  • Kit--Kat
    #45
    Szerintem nagyon állat a szinkron: "Húzzatok a bús pinyóba!!!":DD
    Sokan lebecsülik a szinkront, sok filmet csak ez ment meg mert rohatt jók a színészek meg a magyar szövegek és a hangok.
  • Pheaper
    #43
    :DDD naon kel a szám :D
  • Csuhai G
    #38
    LOL! :D
  • Dexantreal
    #37
    lol
  • Pheaper
    #35
    olyan a szám h
    szijóóóve szijóvenegetem szijóóóve szijóvenegetem
  • Norbi7
    #34
    Jó film!!!
  • Dexantreal
    #31
    Nemtom, nem nézem...várd meg, hátha a végén szakítanak időt a stáb listára és akkor ott felszokott lenni tüntetve legvégén a filmben lévő zene számok.
  • Pheaper
    #29
    mi az a szám ami a végén megy????
  • Serpa
    #27
    AvP2
  • Fido4life
    #25
    Jah, tényleg elég gagyi..
  • Dexantreal
    #24
    Találtam vidi kazettát. Megyek szerintem CoD2-ni, nemtom. Muterom meg a TV2-n lévő filmet nézni,szal...én majd emgnzéem vidiről holnap du-tán
  • olympus
    #23
    alapfilm:D
    kzdődik is.
  • Magoo
    #22
    Kár hogy gagyi szinkronnal tolják
  • akyyy
    #21
    ezt tavbaly láttam akkor jó volt, és mivel már láttam inkáb vagy nézek mást, vagy jáccok:D de attól valóban jó film fasza kis történettel:) és a zenéje is fasza:P scetmeeen
  • kuci06
    #20
    Ő minden filmben király
  • Gaben70
    #19
    én is nézni fogom
  • Fido4life
    #18
    kb. 20 perc múlva kezdődik.. Én Lasagne evés közben fogom nézni..:P(mondjuk már háromszor láttam, de sebaj :P)
  • Doomista
    #17
    leginkább a nigert birok,az a beszéd a viccel együtt,elájulok töle,ö ebben a filmben a király :D
  • Sanyix
    #16
    "Rápacsáltál, mert most rossz napon rossz lóra tettél!" :D