70
  • landor00
    #70
    Valaki nem tudja hogy hogy lehet a foglyokat mongyuk villamos székkel kicsinálni vagy injekcióval? vagy halál cellába zárni?
  • mkapas
    #69
    mekem olyan gondom lenne a játékkal hogy elkezdek pl egy szabad játékot és megérkezik a rabszállito azonban 1 rab sem jön be a börtönbe:S
    sztem valamit rosszul épithetek csak nem tudom mit
    körbekeritek mindent rakok le minden épületböl 1-et és örtornyokat

    mit kellene még???
  • Gyocsika
    #68
    Hát sajna nem tudok ujabb patchről nekem is kifagy de csak néha!
  • geCCo33
    #67
    hello
    megszereztem a jatekot se hozza az 1.10 es patchet de igy is lepten nyomon kifagy van ennel ujabb patch vagy vmi javito cucc?
    ugy latom eleg regen nem jart senki errefele
    ha netan tucc vmi megoldast ird mar meg privatban mert az biztos h eszreveszem
    kosz

    u.i. a linkek lentebb nem mukodnek
  • Razzia1
    #66
    előre is thx:D
  • Gyocsika
    #65
    Komolyan király vagy!!!!!
  • sebb
    #64
    Császtok! Csinálom a magyarosítást csak nem lehet benne ékezetes betű.:(
  • Gyocsika
    #63
    Még nincs de remélem lesz!
  • Razzia1
    #62
    Heló all magyarosítása van ??? mert nagyon tecik a games csak nem értem ...:S
  • Gyocsika
    #61
    Nagyon kköszi a patchet de most valaki leírná hogy kell játszani mert nem nagyon vágom az az igazság hogy kell pénzt termelni meg ilyenek köszi!
  • Brash
    #60
    Egyébként itt venni kell fel embereket? :S Szóval orvosokat meg ilyesmiket? Mert nekem két rab úgy összeverekedett, hogy az egyik fel sem bír állni. Ahhoz gondolom valaki kell, hogy elvigye. Meg őrök, kutyák továbbképzése? A kutyának hiába van ott a kenel mellett az a kis eddző pálya, bele sem megy. Én vagyok béna? :D Vagy egyszerűen nem ilyen kiterjedt és bonyolult a játék?
  • Brash
    #59
    További jó játékot. Szivesen. :D
  • Faterx
    #58
    Kösz
    Működik, idáig nem lépett ki (csak game over, mivelnem építettem esztékát a nyomoeúltaknak, meg takarító személyzetet petig már kezdtek pénzt termelni).
    Nekem csak az egérgörgőnél akad amíg nem kattintok. Nem rossz kis menedzselős ez, ilyesmit kéne csinálni nagyobb cégnek nem az istentelen unalmas stratégiákat.
  • Brash
    #57
    Aki gondolja pár napig innen leszedheti a játékot. Csomagolva kb. 80MB. Prison Tycoon 2 Maximum Security
  • Brash
    #56
    Egyébként a fájl mellett ott volt 80MB-be csomagolva maga a játék is. Nagyon jól be van csomagolva. Én a patchet arra raktam, azon próbáltam, de szerintem az ugyan az. De ha gondoljátok felteszem azt a fájlt is, felcsorog. :)
  • Brash
    #55
    Prison_Tycoon_2_Maximum_Security_v1.30_Update_RIP-TNT.rar Lehet tölteni. Majdnem 16MB. :)
  • Brash
    #54
    Meghívót sajnos nem tudok küldeni, mivel le van zárva a meghívás. Küldenék ha tudnék. Szóval leírom. NEKEM, megszűnt a kilépkedés ... nem tudom hogy lesz ez másoknál, remélhetőleg ugyan így. Az akadozás megmaradt, de nem időkorlátos, hanem ameddig nem kattintok egyet az egérrel, akkor megszűnik az akadás. Engem annyira ez nem idegesít. Számomra a lényeg az volt, hogy megszűnjön a kilépés. Nos az megszűnt. Becsomagolom és felteszem az FTP-mre.
  • Faterx
    #53
    A többieknek meg ftp-ét
  • Gyocsika
    #52
    HA megkérnélek egy meghívot esetleg nem tudnál küldeni oda nekem nagyon megköszöném!
  • Brash
    #51
    BitHUmen? :) Ha van felhasználód, akkor 0day 2006-09-15. Ha nincs akkor felteszem egy FTP-re és adok linket.
  • Gyocsika
    #50
    Ha tudsz légyszi egy linket is adj hozzá köszi!
  • Gyocsika
    #49
    Oké!!
  • Brash
    #48
    Igen, leszedtem, de még nem próbáltam ki. Nemsokára belépek és meglátjuk javított-e valamit. Csak ahhoz megint kell 15-20perc kárbaveszett játék. Írok nemsokára.
  • Gyocsika
    #47
    Te letöltötted???
  • Brash
    #46
    Prison_Tycoon_2_Maximum_Security_v1.30_Update_RIP-TNT
    Erről tud valaki valamit? Elvileg van ilyen hozzá!
  • Brash
    #45
    Nekem sem bírja ki, hogy ne lépjen ki. :(
  • Mo.Organ
    #44
    a legrosszabb Tycoon sorozat szerintem. Car tycoon az egy jó game volt, annak kellene 2.-ik részt csinálni.
  • Faterx
    #43
    Olyan kb 20 percig bírja kilépés nélkül
  • Gyocsika
    #42
    És te?
  • Gyocsika
    #41
    Én eddig kb 3 szor játszottam csak belenéztem nekem nagyjából tetszett majd meglátjuk csak az a baj hogy sok az angol szöveg!:)
  • Faterx
    #40
    és mennyit nyomtad leghosszabb ideig?
  • Gyocsika
    #39
    Nekem mondjuk nem lépett ki de néha megáll egy kb 5-10 másodpercre és utána megindul ujra az egér!
  • Faterx
    #38
    Van akinek még nem lépett ki?
  • Gyocsika
    #37
    Reméljük kijön valamikor valami patch!
  • Faterx
    #36
    Egészen jól ellenék vele ha nem lépegetne ki runtime errorral.
    Hátha megoldja majd egy patch.
  • Faterx
    #35
    Nekem a tycoonokról mindíg az jut eszembe, hogy de jó lenne ha jó lenne...
  • Gyocsika
    #34
    Nemsokára lesz bannerünk is !!!!
  • Gyocsika
    #33
    Igen az ötlet az jó de a kivitelezés nem 100%!
  • Gerbill
    #32
    Nem
  • Gerbill
    #31
    Nem rosz. Lehetne sokkal jobb is, az ötlet jó csak a megvalósítás gyenge. Ha nincs más talán játszok vele, hátha nem fagy le.