70
  • Gyocsika
    #30
    Én most még1 játékot akarok nagyon megszerezni és ez a Age of Pirates Caribean Tales nem tudsz esetleg valami jó torrentet ami normális sebeséggel jön lefele vagy valami?
  • Gyocsika
    #29
    Értem! És neked tetszik a game?
  • Gerbill
    #28
    A kampányt csináltam, az első pályán felépítettem egy jónagy alapterületű börtönt, erre várok nem jön senki, tekertem gyorsan előre, és egyszer csak bejött négy rab és megnyertem. Amikor elkezdtem a második pályát akkor egyből megszökött egy rab, ott építettem 3 őrtornyot, utána kibővítettem a börtön területét, raktam le egy látogató helységet, meg egy administrator irodát, és amikor az irodát akartam berendezni, leraktam vagy 3-4 szobát és hirtelen lefagyott.
  • Gyocsika
    #27
    Mire jutottál?
  • Gyocsika
    #26
    Na és mit csináltál szabad játék vagy mi?
  • Gerbill
    #25
    Már éppen kezdtem volna élvezni, erre lefagy. Nem is dolgozott a gép semmit, csak építettem a nemtudom milyen irodát erre egyszer csak megállt.. A Coffe Breaknél is volt ilyen de ott először szaggatott utána lefagyott. Pedig egyik sem egy gépigényes játék.
  • Gyocsika
    #24
    Így ketten talán többre jutunk!
  • Gyocsika
    #23
    Az késöbb jön elöször még csak ilyen ágyas izékat lehet épiteni utána jön majd amikor külön cellákat kell majd amikor a börtönöd nem LOW hanem MAX vagy MED lesz!
  • Gerbill
    #22
    Kösz.
  • Gyocsika
    #21
    Q betűvel távolíthatsz!
  • Gerbill
    #20
    Meg cellákat sem tudtam építeni, csak egy házat amit tele lehet pakolni ággyal asztallal és tv-vel. A grafika nem érdekel különösebben, de ha nincs zoom akkor hagyom az egészet.
  • Gerbill
    #19
    Hát egy tutorial nem ártott volna bele. Feltelepítettem a játékot, és az igen szegényes választási lehetőségek közül rákattintottam a kampányra, és ott az első pályára, erre egy teljesen üres telepen találom magamat, és azt se tudom mit kell csinálni, azonkívül hogy börtönt kell építeni, mert építek én, meg be is rendezem, de eddig még csak egy rab jött. Zoomolni egyáltalán nem lehet vagy csak én nem találtam, mert ilyen közelről nemvalami átlátható a terep.
  • Gyocsika
    #18
    Szerintem el lehet vele játszogatni!
  • Gyocsika
    #17
    Olyan a game mint az első egy csomó uj cuccal csak rá kéne jönni!
  • Gyocsika
    #16
    Mindjár mondom hogy milyen kb fél óra :D mert már torrenten szedem!
  • MrTressy
    #15
    Annyira nem mozgat hogy meg is nézzem de ha te kiváncsi vagy rá ott a link ahonnan le tod szedni
  • Gyocsika
    #14
    Neked megvan már?
  • Laky
    #13
    XD
  • MrTressy
    #12
    Innen is leszedheted a bal lent a "Fast And Extreme" feliratra kattintva
  • Gyocsika
    #11
    Ha kell adok torent címet!
  • Dragooon #10
    jah aham, értem.. lehet h egyszer megnézem, mert szeretem az ilyen jellegű gamékat^^ thx
  • Gyocsika
    #9
    Igen vagyis kiválasztasz egy helyszínt és te rakod le a cellákat vagyis ilyen épületeket ahol ezek vannak te vitelezed ki az egész börtönt de vizet meg áramot nem kell venni csak börtönőröket stb stb
  • Dragooon #8
    akarod mondani, tycoon :P
    miket lehet benne csinálni? építesz cellát, csinálsz a börtönbe vizet + áramot veszel őröket, vagy ennél azért összetettebb?
  • Gyocsika
    #7
    Nem szerepjáték hanme stratégia :)
  • Gyocsika
    #6
    :D LOL
  • drobee
    #5
    Főhőst Michael Scofieldnek hívják? :)
  • Gyocsika
    #4
    Én azért kiváncsi leszek rá nekem nemsokára meglesz remélem jobb lesz mint az elöző rész!
  • Szabi1991
    #3
    nincs
  • Gyocsika
    #2
    Valószinüleg megjelent már itt Valakinek megvan már?
  • Gyocsika
    #1
    Az első résznek a folytatása Prison tycoon 2