62
  • BCS CORPS
    #22
    ház igen tényleg gáz egy kicsitt hogy japánban is megvan a jó karaktert betöltő néger srác :D
  • BCS CORPS
    #21
    JOBB MINT AZ 1-2
  • Emmegki
    #20
    Nulla egy film.
    A történet nevetséges, faszi bekerül a suliba, egyből találkozik a menedszerinti főhőst-segítő-kötelező-jónégerrel mert olyan Japánban is van, első éjszaka már kocsit tör, hiszen melyik japán nem adná oda féltett autóját egy vadidegennek. Később egyezséget kötve megpróbálja a főgonosz Jakuza-tagot kitiltani Tokióból, ha ledrifteli őt, naná sikerül. Természetesen amerikai kocsival kell menni a végén, nehogy csalódjon a sok amerikai. Happy end.
  • Akkush
    #19
    Annyira azért nem rossz ez a film, ahogyan szapuljátok. Karakterfejlődés?! Istenkém, miért kellene ez egy autós filmbe? Aki a MANTA MANTA stílusú filmeken nőtt fel, azoknak ez nagyon is be fog jönni...
  • Morden23
    #18
    Nem csak a történet, de a színészi játék, a karakterfejlődés, valamint a rendezői munka is jóval összetettebb. Ez a film meg egy rakat CGI-ből, meg néhány modellképzőből kirúgott cheerleader-ből áll.

    Megjegyzem, nem ezek a dolgok mutatják meg egy film "értékét". Igazad van, elképzelhető, hogy egy vért izzadós munkanap után teljesen jó élmény.
    Olyan szerintem nincsen, hogy egy filmet "nem kell megnézni". Minden filmet érdemes megnézni. Más kérdés, hogy számodra mit fog nyújtani.
  • Csaba
    #17
    Nekem tetszett a film. Egy fárasztó munkanap után néztem meg a moziban, és tökéletes kikapcsolódás volt.
    Egyébként ez pont az a film, amit muszáj moziban megnézni, mégpedig a látvány miatt.
    Az a baj, hogy a története rém egyszerű? Na és? Az ezernyi oscart bezsebelő Gladiátor netán sokkal összetetteb? (Menő hadvezér vagyok, de elárulnak, földönfutó leszek, de bosszút esküszöm, és gladiátorként visszatérek bosszút állni) Ez is elég megszokott és elcsépelt sztori, nem? :-) Csak a hatalmas harci jelenetek és a dts hang adja el azt is, nem a hűdenagy sztori... De említhetnék ezernyi filmet, amit istenítetek, de gyakorlatilag rémegyszerű a sztorija.
    Ez a film egy fárasztó nap után tökéletes kikapcsolódás. Ha nem tetszik, akkor nem kell nézni, biztos van ezernyi autós film...
    Nekem tetszett, nektek nem. Kinek a pap, kinek a papné ugye.:-))
  • Norbi7
    #16
    Nekem sokkal jobban tetszik mint az előző két rész. és végre nem vesz el 10 percet a filmből csak az hogy a váltásokat mutatják.(na jó persze ebben is van)
  • SmallGreenET
    #15
    Azon nem kell csodálkozni, hogy nincs túl sok jó nő mellékszereplő. Egyik barátom volt kinn Japánban, s állítása szerint nagyoncsak gyenge a felhozatal... A bevándorló ázsiai lányokat leszámítva nincs jó nő. Szal ez így - ha véletlenül is :D - azé egy kis realitást tesz bele.
  • Zocsi
    #14
    Hmmm... egy hangyafasznyit elkésett ez a hír is. Sebaj! :D
  • BiG G
    #13
    tokijói karczolás
  • Teppik Amon
    #12
    Nekem se tetszett. Idő és pénz pocsékolás megnézni.
  • 1Obi1
    #11
    Gagyi mint a másik két Fa2F.Történet nuku, karakterek nuku.
  • Morden23
    #10
    Kidobott pénz. Az ilyen filmre lehet azt mondani, hogy tényleg inkább töltsék le otthon az emberek.
  • Battles
    #9
    Hallotam az egyik haverom-tól a történetét hát nem tudom.
  • kidintwo3
    #8
    A film olyan szinten aluli, rossz, es annyi hollywoodi filmes kliset halmoz egy rakatra, feltehetoleg a nezot olyan pofatlanul neztek hulyenek a rendezok, hogy az bizonyos humorerzekkel fogyasztva mar jo.
  • Daveee
    #7
    nekem teccet
  • St0RmTr00pEr
    #6
    elég szar lett a film :(
  • portable
    #5
    én láttam, elég jó
    semmi köze az 1 (egy szereplö igen) és a 2höz
    nem ugy kell gondolni mintha a 2 folytatása lenne.
  • portable
    #4
    miért lesz?
    ez már régen késszen van és régen vetitik mindenhol!
  • Narancs89
    #3
    ez a film kb a 0 szint...
    csak a címével adják el...
  • Manki
    #2
    Sztem is jó film lesz,de viszont nagy kár hogy nem a régi "Breian Okoner" lesz a főszereplő,mint ahogy megszokhattuk!!
  • krugman
    #1
    jó ki összefoglalója volt ez a kis cikkecske, a filmnek. nekem is kb ez a véleményem . mondjuk az a kérdés hogy az alkotok hagyják e ezt Trilógiának vagy lesz ebböl Kvatrologia is ? ... :)