64
Rule Of Rose
  • Project Zero
    #64
    Sziasztok én annál a gyogyós tanárnál tartok(2. fejezet: Sir Peter) és már vagy egy csomót belezúztam és egyszerűen nem akar kifeküdni. Valami szörnyű. Ráadásul még akkor is eltalál a pálcájával, amikor mögötte vagyok. Tehát amikor mögötte vagyok és suhint egyet a pálcával, akkor is találatnak veszi a game és Jennifer hanyattesik. A Kutyus Brown pedig egyszer csak gondol egyet és úgy elkezdi nyomni, mint anno Michael Jackson. Megy, de mégis egyhelyben marad(hasznavehetetlen) :(
  • Lena102
    #63
    Most tartok a sellős résznél ahol ki kell nyirni, nagyon sokszor ütöm meg ,de nem akkar megpusztulni.
    Meik fegyo hatásos ellene?
  • Lena102
    #62
    Hol lehet megnézni hogy mien eros a fegyo vagy mindegyik ugyan akorát ut?
  • nusildi
    #61
    Sziasztok!Kérem,hogy segítsetek!Imádom a játékot,mert szuper a zene,a kép és minden,viszont most elakadtam!A 2.fejezetben járok,ahol a nyúlfejű zombigyerekek már üldöznek,találtam 6 üveggolyót,5 db zöld masnit,3 db fehér zoknit,csomó csokit,kekszet,bár nemtom mit lehet velük csinálni... ez nem is gond,viszont már elértem az idióta megkötözött,bekattant,az ujjait szájába dugó tanárhoz,akit egyszerűen nemtok kicsinálni,mert mindig megüt a pálcájával.Persze én is csapom a vasdoronggal,akkor vérzik,de ennyi,egyszerűen nem bírom megölni,nemtom,talán valamit rosszul csinálok? Segítsetek,hogy tudnám földre küldeni,úgy hogy nem áll már fel többé?Egyáltalán jó ha a vasdoronggal próba,vagy kellett volna valami extra dolog még a legyőzéséhez? Naon várom már,hogy tovább játszhassak,már vagy 30X megpróba,segítséget kérek szépen!!! Léciiiii!!!
  • Prypiat
    #60
    Szevasztok!

    Én még csak most kezdtem el nyomni a játékot,a SH-t imádtam de ez talán még annál is betegebb. Most még az elején vagyok meg kell szereznem egy lepkét. De a történet nagyon beteg,főleg,hogy még semmit sem tudni,hogy mi is ez a hely vagy mi történt a felnőttekkel stb. :) Szóval kiváncsian várom a végét. :)
  • dinomano
    #59
    Talan azert jut eszedbe a Silent hill, mivel mindkettö cim(S.Hill+rule of rose) 1 jatekkategoria? :-P Pl. a Grandia III is hasonlit a Dradon W. VIII-ra, mert mindkettö jRPG... :-P
    Silent Hill-ekhez talalsz magyar vegigjatszast(eleg popularis+kijött PC-re is..); sztem Rule of Rose-hoz nem fogsz, hacsak nem valami magyar PS-ujsagban...
  • Szabyka
    #58
    Magyar :)
  • Szabyka
    #57
    Mafyar leírást nem tudtok valahol ?
  • Szabyka
    #56
    Nekem valahogy a Silent Hill jut eszembe a játékról ...
  • dinomano
    #55
    még nem neztem a game-et, egylöre hiszek neked; még nem kukkantottam bele...pár gameplay-videot lattam; de azok alapjan nagyon bejött... GAme-ügyileg el vagyok havazva nagyon, mivel nicns tul régota PS2-öm; igy nekem a régi game-ek is ujnak szamitanak(+erdekelnek a most megjelent/megjelenö cimek is); igy kapkodom a fejem... :-)
  • Lammer
    #54
    mint irtam vala en demora hasznalom a warezt... megnezem, letorlom, azt majd eldontom, hogy megveszem-e! es meg lemezt sem b*szok el ra :P
    btw 51,52,53 aztan marhara ontopic... ~~

    btw:(erted!!44 btwel kell irni a jatekrol a topikjaban ~~) nagyon hangulatos jatek lett a Rule of Rose... nekem nagyon tetszik... egy dolog idegesitett, hogy "vegigfutottam" a playareszen es visszarakott a masik "oldalra" :DDDDDDDDDDdd
    amugy feelingre perfekt =)
    viszont marha igenyes a "muveszi design" a jatekban, nekem nagyon bejon... le a kalappal a keszitok elott
  • dinomano
    #53
    jah-jah... :-P Nah mind1, ha lesz idöm akkor Grandiazok este picit(8ra erek haza kb. majd, talan fél-1 oram lesz game-ezni)...
  • Seth
    #52
    Mármint Silent Hill 3?? hát enyhén szólva az nem cute ^^ kivéve a főszereplőt
  • dinomano
    #51
    Nyomtam GIII-at, helyenkent mááá' tul cute; de szép+ahhanyos... :-) Belekuksiztam SH.3-ba tennyap, h. meglegyen a kontraszt...hááát megvóóót... :-)
  • dinomano
    #50
    Te is felreertettel : Én arra gondoltam, h. minket meg lehet vadolni azzal, h. masoljuk a game-ket, van nalunk 1 rakat masolt lemez; te viszont a vinyóra rakod az ISO-kat... :-P /nem mintha az nem lenne warez; de mááá' 1 kifinomultabb módja..) :-)
  • Lammer
    #49
    nem egeszen, mert a vegen a "mindent a vinyora masolsz" lehet warez is :P

    na hamarosan megyek "tesztelni" :P
  • Seth
    #48
    dehogynem akkor #43-ban jól értelmezte dinomano
  • Lammer
    #47
    senki sem nyert, en a warezra ertettem :P
  • dinomano
    #46
    bejön a game; majd kiderül h. hogy valtozik a velemenyem... eddig tetszik, szép+cute; picit a CC-re emlekeztet...
  • dinomano
    #45
    régi IRC-és, telnetes beidegzödes, h. ekezet nelkül "dolgozom"... nem helyesirasi hiba...
  • Seth
    #44
    nem erre gondolt, hanem hogy rövid i-vel írtad

    mellesleg kiváncsi vagyok a g3-at mikor unod meg, nekem is nagyon bejött az elején, de aztán annyira unalomba fullad a harc, hogy hagytam a francba, majd ha nem lesz más folytatom. Aztán ízlések és pofonok,lehet te nem utálod meg. Ráadásul Ulf nagyon unszimpatikus, hiányzik az anyám^^ (nemtom már hogy hívják) és a hóbortos tengerész-kalóz-szerencsejátékos szerű figura. Ők kár hogy nem lesznek már irányíthatóak,sokkal viccesebb légkört teremtettek

    na de nem offolok.
  • dinomano
    #43
    "kiirtam"-ot irtam volna; nah jóóólvan...megvettem... :-) Nincsenek masolt jatekaim; WAREZfúúúj! :-P /Tudom LAMMER; te mindent HDD-re masolsz! :-))
  • Lammer
    #42
    "kiirtam"
  • dinomano
    #41
    aham...akkor engem sem fog...van 1 rakat jatek még, ami elsöbbseget elvez..Most epp GIII... :-P naggyoncute, nagggyonbejövös! :-P
  • Seth
    #40
    Resi4; S.hill3-4...ezek után engem nem tudott ez a játék lekötni :D Bár még nem mentem benne túl sokáig, most szereztem meg a kutyát, majd folytatom vmikor
  • dinomano
    #39
    én kiirtam, de még nem kukkoltam bele; igaz: elöbb vár a Resi4; S.hill3-4; majd utana jön... Bár most a GRANDIA III elcsabitott... :-P
  • Lammer
    #38
    koszi a hintet, de azert megsasolom ^^
  • chicco24
    #37
    nehogy kiadj érte 10ezret Lammer. Én letöltöttem és játszottam is vele. Jó játék és nagyon jó feelingja van de nem egy klasszikus tehát letöltésre kiválló de 10ezerért megvenni már nem.
  • Lammer
    #36
    jahbocs az ntscseket igen(amcsi, japo) de a PAL meg friss... :P es mivel en Palosan veszem meg a gamekat, ezert nekem a PALOSrol kell az experience ugye... :P
  • Seth
    #35
    hát már pár hónapja lehet tesztelni :D
    nekem nem jött be annyira,mint amennyire vártam :(
  • Lammer
    #34
    hoho lehet tesztelni a "demot"
    2006-11-25 PlayStation 2 Rule Of Rose (c) Atlus Co. *PAL* *MULTI5* ROME 33x50 MB
  • dinomano
    #33
    gamefaqs.com :-P
  • UltimateGamR
    #32
    segítség , én is itt tartok! a nőt berángatták a szobába, felvettem a parókáját , meg az egylevelű lóherés kulcsal kinyitottam az ajtót , van rengeteg szoba , de sehova sem tudok bemmenni! mi a teendő a nő behurcolása után ???
  • fanatifo
    #31
    sokat bojongtam meg mire rájöttem hogy a kutyához tárgyakat kell hozzárendelni hogy egy másikat megtaláljon avval elment egy csomo idő
  • Seth
    #30
    csak furcsáltam azt a 7 órát,meg 3. fejezetet, olvastam 1-2 helyen 8-10 óra játékidőt
  • fanatifo
    #29
    ugyvan hogy 1930 januártól kezdődik
    és 1931 januárjáig mostvagyok májusban bocsi akkor az 5iknél vagyok:)
    De sokat mászkáltam bojongtam szal eza 7óra csalóka!Sztem érdemes kipróbálni...én tuti végigtolom
  • Seth
    #28
    hány chapteres??
  • fanatifo
    #27
    nah 7 óránál járok 3ik chapter hát nagyon beteg figurák vannak benne nekem nagyon bejöna játék!Haunting Ground koppintás egy kicsit de engem ez nemzavar nagyon jól szórakozom és vannak benen para jelenetek
  • fanatifo
    #26
    Én most szereztem meg a kutyát mostvolt egy elégé kemény bejátszás amint egy nőt rángatnak föl a lépcsőn és ütnek vágnak:)Nah itt elakadtam egy kicsit:)
  • UltimateGamR
    #25
    Én is elkezdtem a játékot! :) Ott vagyok hogy a scajjal egy lepkét kellett megszereznem , a játék nagyon tetszik!