12
  • stukov
    #12
    Most váltottam xp-ról az eXperience féle Server2003-ra... És tetszik.
  • juzosch
    #11
    A bevezetéshez természetes, hogy kellenek az emberek.
  • Penge4
    #10
    A Vista RC1 nekem stabilabban müxik mint az XP SP2.
    Nagy erőforrásigény? Relatív.
    1,7GHz-es Celeronom van + 512MB/266MHz DDR + Geforce 2 MX400 as videókari. Alig lassabb, mint az XP. A lassulás inkább a Start menünél és a Windows Explorernél tűnik fel jobban. kb ugyanannyi idő alatt tölt be, a betöltés utáni szüttyögés nekem is elég sok idő mindkettő alatt a Word kb 5 másodperc alatt indul el.
  • Newfronter
    #9
    Update: AMD AthlonXP 2800+, 1GB RAM
    OPStart: kb 20-30mp, a további töltés az mellékes ugyanis ez sokmindentől függ
    3-4MP alatt indította el az Officet. (Sőt! Az oprendszer indítás is teljesen függ mindentől(driverek, autorun, töredezettség,stb.. szal ez sem mérvadó))
  • Newfronter
    #8
    Elég baj ha neked annyi idő alatt indított el egy wordöt.
    Igen és gyorsabb mint az XP.
    Bugosabb? Egy beta, persze, minden beta bugos...
  • Indigo
    #7
    "Az új szoftver megjelenéséből leginkább a hardvergyártók és a számítástechnikai kereskedők fognak profitálni."

    Hát ez az... nem is az átlagfelhasználó fog ebből profitálni. A legtöbb embernek jó lesz még pár évig az az XP, a Vista csak felesleges pénzkidobás lenne. Persze egy új géppel már inkább Vistát érdemes venni, de nem látom, hogy a többieknek miért érné meg váltani.
  • remark #6
    "...32 milliárd eurós plusz forgalmat könyvelhet majd el." = a Vistara valto felhasznaloknak 32 milliart euros plusz kiadasa lesz. Hat nem is ertem ;-) miert nem lehetett ezt egybol igy irni?
    Ahogy nem akarodzott a cegeknek (ugyancsak koltsegvonzat miatt) W2K-rol XP-re valtani, ugy gondolom a Vistaval is ez lesz a helyzet.
  • irkab1rka
    #5
    Elmagyarázom: a vista bugosabb, mint bármi eddig, tehát 32 milliárd eurós plusz kiadás jelentkezik csak európában :)

    Fejlődés:
    tegnap egy win98, p2, ?GHz, 64M ram kb 1 perc alatt indult el és 3 másodperc alatt indította a Wördöt :)
    Ma a winxp, p4, 2.8GHz, 2G ram 0.5 perc alatt indult el, és szüttyögött még 2 percet, aztán 15 sec alatt indította el a wördöt.

    Várom a vistát, mint az áldást, az gyorsabb lesz, mint az xp :)
  • szombi
    #4
    Ja.
    Eddig XP mellé 8 ember kellett hogy bánni tudjon vele, Vistához meg 10...
  • Theodora
    #3
    "csak az új operációs rendszernek, illetve a hatásainak köszönhetően 50 000 nő majd az európai informatikai ágazatban dolgozók száma"
    Azt hittem, hogy jobban és könyebben menedzselhetőbb.
    Közben lassan már úgy hírdetik, hogy minden 10 Vista mellé +1 informatikus is jár (aki a hibákkal, a teljesítmény problémákkal, és a tök új kezelői felületekkel próbál megismerkedni és megismertetni "Gizikét").
  • KoS
    #2
    Hehheheheee.... ugyan mar...

    Ebben viszont igaza van: "Az új szoftver megjelenéséből leginkább a hardvergyártók és a számítástechnikai kereskedők fognak profitálni."
    Ha az ember ki akarja elegiteni a Vista hardver ehseget, biztosan meg fog ugrani a kereskedok profitja ...

    Ezek szerint, ha keszitek egy olyan programot, aminek nagyon durva hardver kovetelmenyei vannak, es me'g le is tudom eroltetni az emberek torkan, akkor azzal en segitek Europa gazdasaganak?
    Nem inkabb a megtakaritas, es a penz jobb felhasznalasa lenne a cel?

    A fizetett hirdetest en is hianyolom....
  • nedudu
    #1
    Fizetett hirdetés logót nem láttam a sarokban