16
  • BiroAndras
    #16
    Ha bejut egy vírus, azt általában észreveszed a tünetekből. Az adware-eket is. Legfeljebb spyware maradhat észrevétlen, de ha van tűzfalad, azt is el lehet kapni, amikor megpróbál hazaszólni.
  • fiucsavar
    #15
    érdekes,az én gépemen nem lassú...
  • Punker
    #14
    hát azért azt inkább cseréld újra :)
  • Jonas11
    #13
    hali
    Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek egy Norton Antivirus 2002 mennyire jó ma? Azért használom ezt mert kicsi az erőforrás igénye. Egyégként még semmi nem jutott át rajta. Folyamatosan frissíti magát.
  • pTk
    #12
    honnan tudod hogy nincs olyan amit nem vett észre, hogyha nem vette észre? :D

    Érted, nem?
    Amit nem talált meg, arról te nem tudod hogy ott van, az attol még ott lehet.
  • BCS CORPS
    #11
    egyébként meg tényleg a nod a legygyorsabb mind közül és talán a vírus találásban is a legjobb legalábbis nekem még minden vírust és kémprogramot és trójait észrevett és soha nem nézett tévesen semmit károkozónak
  • BCS CORPS
    #10
    komolyan használja valaki ezt a lassusági rekorder
    és memória zabáló rekorder vackot ? :D

    remélem eltünik egycer már a synmatech most hogy már a számtalan cég van akiknek vírus kereső vagy particionáló vagy rendszer bisztonsági mentés programjaik sokkal jobbak mint az isszonyat lassu fapados synmatech cuccai
  • Punker
    #9
    hát majd ha tavasszal lejár a NIS06-om akkor jöhet a 07 :)
  • Zedas
    #8
    Nálam már négy éve ez van, soha, semmi nem jött át rajta. És boldog vagyok hogy nem kell a sok hülye reklámot néznem, plusz ez az egyetlen tűzfal ami mellett teljesen jól tudok dolgozni...
  • Zedas
    #7
    Ok, én csak a PR anyagot olvastam :)

    "We also separated the core system [security] technologies from all other protection features," added Laura Garcia-Manrique, Symantec's director of product development. The move toward modularization -- as well as an accompanying code rewrite of several areas of Internet Security and changes to the malware scanning engines -- has reduced the suite's memory consumption to 10-15MB and shortened scanning times by 30-35 percent."
  • BiroAndras
    #6
    Én úgy tudtam, hogy a NOD az egyik legjobb.
    Nálam még semmi nem jutott át rajta.
    De ez van a cégnél is.
  • lck
    #5
    A 16 megás hozzászólásod hatására próbából feldobtam.
    Kaspersky Internet Security le - NIS 07 fel.

    Szabad memória indítás után:
    Kaspersky használatakor: 712
    NIS használatakor: 690

    Már a Kasperskyhez képest is 22 megával többet eszik. ( ??? )

    Egyébként gyors - tényleg jobbnak tűnik - de ez csak az erőforráshasználatra vonatkozik.
    A többit még nem teszteltem.
  • Apokrif
    #4
    Outpost az ebből jó. A NODdal manapság csak kiröhögteti magát az ember, az semmit nem állít meg, nemhogy egy vírust. MS Defender: nem vagyok olyan hülye, hogy a PCm védelmének bármelyik részét is egy MS termékre bízzam!
  • Zedas
    #3
    Nagyon sokat javítottak rakta, most csak 16Mb-t eszik. A felületet is átírták: eddig egy IE kontrollban ment a felület, most elméletileg saját engine van alatta. Már van benne rootkit kergető is... és úgy tudom hogy 3 gépre is fel lehet pakolni.

    Szóval az biztos hogy jobb mint a jelenlegi verzió :)
  • Darth Sith
    #2
    majd ha nem eszik meg 200MB RAM-ot esetleg. NOD+Outpost+MS Defender kb 30MB RAM és tökéletes védelem, megküldve még egy router-el+limitált userből megy a net. Sztem ennyi bőven elég, ha rendesen bevan konfigolva. És még így is töredékét zabálja a gépnek mint a NIS.
  • Barney Tech
    #1